Şimdi Ara

200.000 TL ye kadar SIFIR DİZEL OTOMATİK ARAÇ Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
8.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 model Skoda Superb -Dizel otomatik- kullanıcısıyım. Aracımdan da oldukça memnunum ama km. 80bin i geçti. artık aracımı yenilemek istiyorum.

200.000 tl bütçe ile bu araçtan sonra sizce hangi aracı kullanırsam yeterince tatmin olurum çünkü; gerçekten bu arabadan çok memnunum.

ilk önce bu bütçe ile 2. el bi araba alırsam nasıl olur diye çok araçtırdım fakat;
    Audi A6 için; 2012-2013 ve 100bin km bandında araçlar,
    BMW 5.20d için; 2012-2013 ve yine 100bin km bandında araçlar
    Mercedes C200d için; 2014-2015 model 50-60bin km bandında var ama bu aracın iç hacmi çok küçük geldi bana ???

bu 3 araç için bu kadar para verip 4-5 yaşında araba almak mantıklı olur mu açıkcası karar veremedim. onun yerine sıfır araç alsam dedim ama doğru düzgün bu paralara sıfır araba da yok gibi

yani 2. el bu tür yüksek segmentli bi araç mı yoksa sıfır d segment bi araç mı?
    yardımlarınızı ve yorumlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profession -- 22 Kasım 2017; 22:48:49 >

• Sıfır al boşver 2.eli 200 k verip 3008 yakışır tam otomatik ha ben almam o ayrı 200bin arabaya bağlamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makyajlı 2013 5.20d alırdım 70-80 bin km de

• aslında bu paraya SUV da mantıklı gelmedi değil ama 3008 hiç düşünmediğim bi model
    tasarımını beğendim ama nihayetinde bir peugeot ama illa böyle bişi dersen bence yeni 5008 çok daha iyidir...

SUV düşünecek olursam aklımda birtek Nissan xtrail var. onun sıfırı da 200bin bandında ama binek araçtaki rahatlığı suv araçlar pek vermiyorlar ki
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    temiz boyasız 70-80bin km de bulursan banada link atabilirmisin
  • m paket 5 serisi al

• dizelde israrci degilseniz cok az km li donanimli e180 veya 520i bakabilirsiniz. dizel diyorsaniz da xc60 d4 bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    yılda ortalama 60bin km yol yapıyorum. mecburen dizel
    xc60 2014 model temiz bulunabiliyor bu paralara fakat volvo 2. elde satışı çok ama çok zor bi araç...sadece bilene satabilirsin. bende aracı alıp en az 100bin km yol yapsam, km. yükselince satmak işkence olur gibi ?? ne dersin???
  • Laurin&klement

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el alırsanız hata yaparsınız. Evet o araçlar güzel kıyas bile edilmez ama neredeyse yeni sayılır bir aracınız var 80.000 km oldu diye değiştiriyorsunuz gidip 100.000 km bir araç almak mantıklı olmuyor sanırım bu durumda? Aslında sıfır dopdolu bir Superb derdim ama arka arkaya sıkabilir aynı araç. Dönüp dolaşıp Passat’a gidicekmişsiniz gibi duruyor.

• Superbden sonra 200bine kadar seni kesecek sifir araba yok.

Arac degisimi piyasa su haldeyken mantiksiz bi is zaten.

• 3.18d tavsiye ederim.

2017 model ve 2.0 litrelik dizel otomatik premium bir otomobiliniz olur.

Prestige gibi baz paket alırsanız sıfır bile bulursunuz.

İkinci el de olur derseniz 5-10 bin km'de m veya luxury gibi full paketlere de bakabilirsiniz.

• 200bin tl ha iyi para
  • Sıfır super b al...

• Talisman, insignia, civic rs gibi seçenekler superb'den sonra sizi daha çok memnun edecektir.
  • Passat

• Yılda 60 bin km yapan konfora odaklanmalı.

E segmenti uygun olsa da 200 bine alınacak e segmenti araç km si çok olur.

Superb ile devam edin bence, paranız cebinizde kalır.

Yakıt masrafınız çok çünkü.

• 2015-2016 Audi A4 B9 2.0 TDI 190 ps Dynamic S Tronic hem yeni hemde bütçenize göre bir araç olur diye düşünüyorum,superbden sonra bir tık daha kaliteli ve dinamikleri iyi gelecektir.

• 2.el temiz Laurin&klement Superb alın bence.

Superb den ferah 0 bir araç bulamazsınız diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.