Şimdi Ara

200.000 TL ye kadar Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar yakın zamanda araç almayı düşünüyorum düşündüğüm araç spor bir araç fakat çok fazla kararsız kaldım bu konuda sizlerinde önerilerinizi almak isterim.

İkinci El düşünüyorum.

Araçta çoğu zaman 1 veya 2 kişi oluyoruz.
    Ağırlık olarak uzun yol yapıyorum. (Yılda 30.000 km den fazla yapıyorum )
    Yaşım 24 önerilerinizde dikkate alırsanız çok sevinirim.
    Öncelik konfor ardından yalıtım en son tabiki performans
    Çok fazla kronik sorunu olmayan
    Önceliğim benzinli araçlar (Şehir içi çevre yolunda 75 geçmiyorum. Otoyollarda 120 geçmiyorum. Şuanki aracımda yakıt ortalamam 6 litre hyundai i20)

Baktığım ve yorumlamak istediğim ve yorumlarınızı almak istediğim araçlar;

BMW 320İED kronik sorunları ve heryerde olması ve köz getir tayfaya düştüğü için gözümden düştü açıkçası.
    Mercedes e250 coupe temizini bana uyan rakama bulamadım
    BMW 218i cabrio forumda ve googlede arattım fakat güncel bilgi bulamadım. cabrio yaşadığım şehir için çok uygun (Antalya) test videolarıda baya eski ve tatmin edici bir bilgiye rastlamadım kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşlar yazarsa gerçekten çok sevinirim.

Şuan için aklıma gelenler bunlar yine aklıma gelirse mutlaka ekleme yapacağım. Önereceğiniz modelleri yine bekliyorum.

• arabaya 200 bın tl harcamak bana sacma gelıyor. Araba a dan b ye goturen bır arac o kadar para vermeye gerekyoktur. Helekı sırketler vs gıdere yazaıp senın aldıgının yarı fıyatına getırıyorlar, bıde taksıcılerı dusun , engellı ındırımını , asker ogretmen, koç ailem ındıırmlerını dusun .. O kadar para bayılmaya gerek yok bu devırde 2. el alacan. Degılse 3-5 daha koy cessna ucak falan alırsın. hem yakıtta kdv otvde yok ohh mıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shifisitert -- 15 Mart 2019; 22:26:23 >
  • 200 bin TL spor bir araç için çok düşük bir bütçe .200 bine bu devirde full D sınıfı araç bile alamıyorsun. Spor araç denince aklıma ilk Porsche gelir ama dediğim gibi bütçe yetersiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.