Şimdi Ara

20 kere art arda kaybettim toplarlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gold 2 serisinden gold 5 in dibine düştüm , kazanınca 10 geliyor, kaybedince 20 gidiyor napıyım şimdi xS

• Premade çözümdür bronze 4 biriyle premade gir özgüvenin bi geri gelsin
    Edit:Bide rage flame yapma yapıcı ol adamlar fbyi verdiğinde takımdaki adam senin üstünde bi ağırlık oluyor.Bunu flame le belli etmesende junglesan ganglerinle falan belli ediyorsun maviyi vermeme gibi gibi bunları aşman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sneaky Step -- 8 Şubat 2014; 18:27:55 >
  • bende gold 2 serisinden gold 5 e düştüm , şimdi gold 4 40 lp çıkarsın kasma.
  • Benim de konum vardı o kadar çok kaybettimki ard arda kazanamiyordum da, dün kazandım 12 lp geldi şaka gibi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allain

gold 2 serisinden gold 5 in dibine düştüm , kazanınca 10 geliyor, kaybedince 20 gidiyor napıyım şimdi xS

OHA AYNI BEN
    Gold 2 99 lp den 0 a indim 98 den 0 a indim 92 den 0 a indim ardından gold 4 e düştüm 12 -13 gelip 25 gidiyor -12 wl var
  • Bulunduğunuz ligte çok fazla oyun kaybederseniz sistem sizin oraya layık olmadığınızı varsayarak altlara çekiyor. Çekerkende tabiki gelen gidenden çok olmayacak. Gold2 civarı adamlara karşı 10 win streak al gelen giden LP düzelir yoksa silver seni bekler
  • QQ
  • Düşük elo ile girince elinde olmadan taşıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.