Şimdi Ara

%85 oranında STEAM bakiye ve item anında satılır, SATILIK BAKİYE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
10
Favori
7.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hızlı bir şekilde 500 TL'lik bakiye aldım. Teşekkürler.

• 2500 TL'lik bakiye alımı yaptım arkadaşımızdan, her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederim kendisine. Herkese de tavsiye ederim alışveriş için.

• 800 TL'lik Steam bakiyesi aldım. Her konuda yardımcı oldu. Teşekkürler tekrardan.

• Furkan hocama teşekkürler 1000 TL'lik alışverişim oldu. Çok ilgili kibar güvenilir biri. Detayları ile insana güven veriyor.

• sağolsun yardımcı olarak açıklayarak 1200 lük oyun aldık

güvenilir hızlı satıcı  

• Kendisinden 2200 TL lik bakiye almis bulunmaktayim. Gercekten ilgi alaka on numara her konuda yardimci oluyor kendisi. Guvenle alisveris yapabilirsiniz gozunuz arkada kalmasin :)

• Furkan hocama tekrardan teşekkür ederim. Hem bakiyeyi çok hızlı almamda yardımcı olduğu hem de yönlendirmeleri ve yardımı için.

• Satıcıdan 800 liralık alış veriş yaptım. İlgili ve tek tek her şeyi anlattı. Kendisine teşekkür ederim.

• Son derece güvenilir bir arkadaş bir çok kez alışveriş yapıldı

• sorunsuz alışveriş çok hızlı hallettik, çok teşekkürler

• Sorunsuz alışveriş yaptık.Arkadaş ilgili ve gerekli herşeyi anlatıyor.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koltorado -- 28 Ekim 2023; 13:18:23 >
  • sorunsuz alışveriş gerçekleştirdim problem yaşamadım tavsiye ederim.

• 2 bin liralık alışveriş gerçekleştirdik. Gayet ilgili ve hızlı bir şekilde işlemleri tamamladık. Teşekkür ediyorum kendisine.

• Kendisi gerçekten ilgili ve güvenilir bir arkadaştır. Böyle kişiler zor bulunur. Değerini bilelim. İyi Satışlar diliyorum. Yakın zamanda yine görüşmek üzere.

• 2500 liralık bi alışverişim oldu. Gayet güvenilir bir arkadaş her konuda yardımcı oldu

• merhabalar oyun almak istiyorum discord adresinden ekledim ulabilir misiniz rica etsem

• 750tl'lik bakiye alındı sorunsuz bir şekilde, teşekkürler.

• Kendisinden 650 TL bakiye aldım hızlıca alışverişi hallettik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.