Şimdi Ara

20 günlük arabam MAGANDA mağduru oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
6.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Barzonun teki ya düğünde yada bir tenha da eğlenirken tahminimce ruhsatsız olma ihtimali çok yüksek bir silahla havaya ateş etti, yorgun mermi de aracınıza düştü. Umarım kriminal incelemesi ile silah sahibi ortaya çıkar diyecemde. Silah kaçak olacağı için yada mermi çekirdeği dezenformasyona uğradığı için biraz zor görünüyor. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar ama detaylı yazayım. Çekirdekten bir iz bulunmaz. Çekirdekte üreticinin bilgisi, kafile numarası gibi bilgiler bulunmaz. Bu bilgiler sadece mermi kovanında bulunur. Bilmeden yazmayın komik oluyor. Bunu savunma sanayi kurumunda çalışmış eski bir mühendis olarak yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 28 Haziran 2022; 12:30:22 >
  • İnanılmaz çok sinirliyim ayrıca yukarıdan aşağı bilinçli bile ateş açılmış olabilir bence

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Hocam öyle olsa keçe delinirdi bence. Arabanın iç döşeme delinmemiş sadece sac delinmiş.

• froyzig kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam geçmiş olsun çok üzücü, eskiden biri çarpar kaçar bir şey atılır falan diyorduk artık bu tarz olaylara da şaşırmamak lazım maalesef ne hale geldik…

• Hiç yaptırmayıp mafya ayağına cool takılabilirsiniz.

Görüp soran olduğunda "işimiz gereği arada oluyor böyle şeyler, önemli değil cana gelmesin gülüm keh keh" diyebilirsiniz.

• froyzig kullanıcısına yanıt

İthamda bulunmak için yargıda bulunmam lazım. Siizin hakkınızda yargı ifadesi var mı. Soru sormakla yargılamak farklı davranışlar. Bana cevap vermeye çalışmaktan düşünmemişsiniz. İroniyi bile kaçırmışssınız. Dolaylı olarak cevabımı aldım.

• jubeii kullanıcısına yanıt

Konumu tartışmaya çekmeyin. Başıma gelen bir olayı anlatıyorum, siz polemik oluşturmak için zırlıyor diyorsunuz???

konumla alakası olmayan beni veya insanları yargılamak amaçlı yorumlarınızı konu dışı başlığında sürdürebilirsiniz burası yeri değil. Medeniyetiniz ve üst insanlığınızı orda dilediğiniz gibi dillendirebilirsiniz selametle

• atrix1212 kullanıcısına yanıt

cia'den John Mc Clay gibi geldi bana..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.