Şimdi Ara

20 bin liraya kadar araç önerileriniz neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba..

20 bin liraya kadar araç almayı düşünüyorum. 2004 ve üzeri araçlardan megane II hb(cam tavanlı), peugeot 207, wv polo araçlar arasında kararsız kaldım fakat illa bunlar olacak diye bir şey yok. görüş ve tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim. alacağım araca 5 sene kadar binmeyi düşünüyorum, yakıtının ekonomik olması ve parçasının da aşırı pahalı olmaması tercih sebebidir.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the voyager -- 29 Nisan 2010; 11:50:11 >

• ^^^^^^
  • yakıt tasarrufu lpg yada dizel seçeceksiniz.tavsiyem ikinci elde tercihinizin lpg olmasıdır.megan 2 olabilir,toyota corolla olabilir,vectra c 22 gibi olabilir.değerlendirmek size kalmış...
  • megane 2 hb gayet güzel araba fakat cam tavanlısını denk getirmek mesele : )
  • evet arkadaşlar tavsiyelerinizi beklemeye azimle devam ediyorum..
  • Bende 207 hdi var tavsiye ederim. Ama 22-33 civari bulursunuz sanirim
  • Grande Punto 1.3 90 HP Multijet Dynamic veya Emotion
  • Bende Megane 2 ıle 207 arasında kaldım.207 dahaşık ,megane daha donanımlı.karar senın.
  • 207 guclu yol tutusa ve frene sahiptir. Suspansiyonlari serttir. Direksiyonu inanilmaz hafif keyifli bir arabadir. Bence test etmen en digrusu

207 ye rakip olarak corsayi dusunurdum
  • bir de arkadaşlar 207 için forumun o bölümünde bir kaç arkadaş içine su alıyor vs. yazmışlar acaba bu hepsinde olan bir problem mi yoksa o arkadaşlara mı denk gelmiş?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.