Şimdi Ara

20 bin liraya bu araç ya da bunun gibi bir araç alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısınız Tata konusunda da bir takım yazılar mevcut. Ancak konu sahibinin fiyat aralığı oldukça kısıtlı. Favorit, Samara yerine bu tür araçlar daha mantıklı olabilir. Motor da tanınan bir motor sonuçta 1.4 TDI..
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    hocam o motor da 1.4 tdi olan Fiat motoru değil, Hint motoru. yılını unuttum ama son modellerinde Fiat motoru var sanırım. O motor hem çok yakıyor, hem de ustası yok.
  • Renault Europa öneririm 1.4 alın bu fiyata alınabilecek bana göre en iyi araç bende aynı sizin gibi araştırmamı yaptım en son bu araçta karar kıldım yakın gerçekten çok çok az hidrolik direksiyon var hamdolsun bir zararını görmedim eder fiyatının hakkınıda veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle maceraya girme yanlışda anlama sanayide ahbap edinmen muhtemel ustası bol parçası ucuz 2. Eli hızlı araçlara yönelmen en doğrusu
    Bu bütçeye uygun tam bir f/p aracı renault-19 dur 6 yıl önce 9bin tl bütçe ile ben ford eskort u seçerek hata yapmıştım arkadaşım r19 almıştı hala biniyor ve memnun..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-97-model-rt-q813335469/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.