Şimdi Ara

20 bin liraya bu araç ya da bunun gibi bir araç alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-klimali-hidrolik-masrafsiz-japon-811824514/detay

bu araç ya da bunun gibi bir araç alınır mı? astarı yüzünden pahalıya gelirmi? max 20 bin tl param var işe gidip gelmek için bir araç almak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

• Gereksiz macera

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    ne önerirsiniz peki 20 bin lira civarına=?
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Skoda favorit o bütçenin kralı

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    sedan tipli bi öneriniz varmı biraz yapılıyım sığamıyorum cücük kadar araçlara
    Ufak bir araç değil
    https://www.youtube.com/watch?v=80_OVPAqA9M&feature=youtu.be
    Temora veya Accent bakabilirsiniz.

• 20 bin liraya araba alırsın 10 bin lira daha masraf etmen gerekir

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    o zaman 10 bin liralık araç bakıyım ben masrafıyla anca karşılarım :(
  • 18.500 liralık arabadan ne bekliyorsunuz ki? Motoru ölü değilse, düz gidiyorsa, ortadan ekli değilse alınır bence.
  • o paraya almanız gereken araç bence " yürütülebilir, parçası bulunabili, ustası olan " bir araçtır. Bu araçlar arasında Nissan Sunny yok ne yazık ki, maceradan ve çileden öteye gitmeme ihtimali epey yüksek. Yine de çok sevdiyseniz alıp deneyin.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    anladım peki öneriniz varmı? ben pek anlamam araba işinden sadece işe gidip gelmek için kullanacam git gel 20kmlik bi mesafe
    Yani açıkçası o bütçedeki araç piyasası hakkında pek bilgim yok ama aklıma ilk gelenler, Şahin, Doğan, Broadway, Toros, Renault 19, Uno, Tipo , son olarak belki Mazda 323, Lada Samara, Skoda Favorit/Forman olabilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • En mantıklı araç şu olacaktır..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tata-yakit-cimrisi-756753654/detay

Belki bilindik bir alternatif bu olabilir..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-palio-van-1.2-16el-816823874/detay

Model yılı yüksek bir araç olması daha mantıklı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 4 Mayıs 2020; 15:36:36 >

Olabilir bu araçlardan birine 15 sene önce bindiğimi hatırlıyorum sonra hiç binmedim bu tip arabalardan anlamam

Bu paraya ancak bu kadar olur

Araç Pert ortadan ekli motor bitik olabilir ama bu fiyata ne çıkarsa razı olursunuz veya hiç almazsınız

Tüm riskleri göz önüne alıp beklentiyi yüksek tutmamak lazım

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Bir zamanlar Tata almaya niyetlendim, öncelikle Tata kullanıcılarına ulaştım, memnun olan var, olmayan var ama yaklaşık 1 aylık araştırmadan sonra ekseriyetle yedek parça ve usta sorunu yaşandığını anladım. Memnun olanlar var ancak onlar da bir süre sonra araç eskiyip sanayiye uğrayınca, bir zamnanlar övdükleri ve "iyi ki almışım , diğer arabalara yüksek para verenler yanlış yapıyor" diye methiye düzdükleri araçları yerden yere vuruyorlar.
  • Büyük şehirlerde parça sıkıntısı olmaz boyası iyi motora baktırılır binilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten herkes yazmış, ne idüğü belirsiz bir araç alacağına eski ama bilinen bir şey al. Kısıtlı bütçeyle alınan araçlarda sorun çıkarsa parçası pahalıdır, ustası yoktur.

Palio Van, Fiesta Van bakabilirsin, 3 kapılı ve kamyonet olarak geçtiği için ucuza bulursun. Kaporta durumunu es geç, boyası düzgün atılmış mı, sağda solda boya taşması var mı, motor düzgün çalışıyor mu vites geçişleri iyi mi onlara bak yeter.
  • r9 broadway, tipo, mazda 323 gibi araçlar daha uygun olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.