Şimdi Ara

20-40 k hukuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben geçen sene kazandım bu sene 2. sınıfa geçtim erzincanda okuyorum, geçen sene kapsamlı araştırma yapmıştım ve 20-40 k arası düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim, özelden mesaj atabilirsiniz.

• Up
  • güncel
  • Zulüm gibi gelmiyor mu Erzincanda okumak ya ? Şehir zaten küçücük avukatlar zaten aç iken öyle bir yerde okumak.Okulda lise gibi.Nasıl mentalitenizi koruyorsunuz hocam savcı olmayı falan mı hedefliyorsunuz
  • 48 bine hukuk gelir mi
  • Varsa paran gelir
  • Demek istediğim devlet gelir mi ? Özelde kaç burslu gelir mesela
  • özelde 50 verecek bi vakıf bulursun.Devlette kıbrıs ya da erzincan
  • aç olan avukatlar kendini geliştirmeyenlerdir, benim tanıdığım avukatlar 2-3 senede toparlamış zenginliğe ulaşmış kişiler, kendini geliştirmeyen kusura bakmasın aç kalır, erzincanda okumak niçin zulüm gibi gelsin, ben gayet memnunum, savcılık değil avukatlık düşünüyorum.
  • Kıbrıs'a gidemem reis. Erzincan geçen sene 40 binle kapatmış bu yıl 48 bine geriler mi ki
  • tahminimce gerilemez, zira geçen sene de sıralamalar berbat gelmesine, 2 fakülte daha açılmasına ve önümüzdeki sayısalların artmasına rağmen 2 bine yakın yükselmişti, gerilese bile en fazla 43 bin bandına çıkacağını düşünüyorum, büyük rakam söylemek yanıltıcı olur
  • Taş çatlasa yer gök yarılsa 2 cihan birbirine bağlansa denizler dağlara çarpraz olsa en fazla 45k olur hocam.O da en fazla
  • Bunu tercihlerden sonra mı öğreniriz yoksa bı şey falan yayinlarlar mi
  • yerleştirmelerden sonra, yani her şey bittikten sonra öğreneceğiz
  • Erzincanda nasıl bir gelişim hocam :D yazılım mı bu.Erzincanda en fazla ne davası olacak ta neye yöneleceksiniz ? Yani bulunduğunuz şehir pek kendinizi geliştirmeye müsait değil gibi sanki.He Erzincanda tavuk döner+ayrana bir baroda işi falan görürsünüz olabilir ama ankara hukuk mezunu adamlar varken bilemiyorum piyasada şansınız ney
  • dostum erzincanda yaşamıyoruz heralde, burda dediğin gibi dava olmaz, biz eğitimimizi görüyoruz sonra daha büyük şehirlere yöneliriz, gelişim tamamen şehirle alakalı değildir bu arada, insanlar avukatlara nereden mezunsunuz diye de sormuyor bu arada, davaya olabilecek etkisine bakar, erzincandan mezun zengin olan avukat tanıdıklarım da var elbette :)
  • hocam 20-40binde değilim de sence özelden okunur mu yaş oldu 21
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.