Şimdi Ara

20-25 bin tl genç arabası önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
8.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba herkese. Bütçem malesef kısıtlı 20 bin tl civarı en fazla 25 bin tl ye bi araba almak istiyorum bi miktar para mevcut kalanı kredi çekeceğim çok yüklenmek istemiyorum son 1 aydır okumadıgım konu izlemedigim video kalmadı fakat işin içinden çıkamıyorum.
    Öncelikle genç arabası olacak hackback veya tek kapı 4 kişilik arabalara bakıyorum normal araçlara göre daha seri bu fiyata olabildigince az sorun çıkaran çok yakmayan pert olmamış yani içinde en iyi seçenek olan bi araba almak istiyorum
    Peugeot 106 gti
    Fort st
    Peugeot 206 gti
    Citroën saxo 1.6 vts
    Opel corsa 1.7 dti
    Mazda lantis
    Opel astra coupe
    Model daha çok var aklımdakini anlatmaya çalıştım önerileriniz önemli benim için şimdiden teşekkür ederim

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Peugeot 206 kullandım nedense ısınamadım güven vermedi birazda sıkıntılı bi araba o fiyata 1.3 admire Hyundai accent veya 1.2 renault clio makyajlı kasa alırdım.
  • Hem genis hem hizli dusunursen . Vectra a Gt 150bg oneririm

0-100 8.5 saniye

Kisa sanzuman yaşım 23 ailemlede seyahat edebiliyorum gerektiginde roll vs de yapabiliyorum 😊
  • İnanır mısın yaklaşık 2 ay önce bende tam bu kriterlerde araç bakıyordum, öncelikle :
    106 gti, baktım çok hızlı seri araba sorun yok burada ama gördüm ki araba tabut ayrıca piyasada pert olmayanını bulamıyosun.
    Fort st, güvelinkli güzel araba sanruf olması ayrı bir güzel çok beğendiğim bir araba fakat aracı kullanıdm 2.0 motor hakkını veremiyor araba beklentimi karşılamadı.
    Citroene hiç bakmadım.
    206 gti, bu araç alınabilir fakat piyasada aynı şekilde pert olmamısını yağ yakmayanını bulmak çok zor.
    Corsa 1.7, israf çevre kirliliği başka hiçbirşey değil.
    Lantis, alınabilir piyasası yok.
    Astra coupe, alınır hızlı seri araba.

Sonra kendim baktım ve gittim 93 model bmw aldım, iyi ki de aldım.
  • zgrsmz Z kullanıcısına yanıt
    Daha performanslı arabalar bakıyorum bu araçlar pek performanslı değil gibi
  • Byvagabond kullanıcısına yanıt
    Evde bitane sedan corolla var ben ikinci olarak biraz daha küçük olsun istiyorum :)
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Bende bu yüzden bulamıyorum malesef bmwlere oldum olası ısınamadım performanslı olsada çekmiyo beni belkide ankarada bu arabaları şahin gibi yaptıklarındandır alfa romeo 147 çok hoşuma gidiyo ama hem parça sıkıntı arızaeı çok dediler (ne kadar doğru bilmiyorum) oda temizi 30 civarı galiba araba alamayacam:)
  • Golf Mk3 2.0 GTi ABF 150 HP temiz bulabilirsen iyi aractir bekleneni verir.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Bide ona bakayım hocam
  • Honda 1.5 ex nasıldır genel anlamı ile
  • Palio baktınız mı parçası bakımı vs de ucuz
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Fiata bakmadım açıkcası sevmiyorum tek baktıgım arabası stiloydu çokta dolu bi araba ama tutulmamış parça sıkıntısı falan dediler vazgeçtim
    Stilo alıncaksa önce bi anlayan usta bulmak lazım.
    Astra gsi oneririm c20xe motorlu o zaman 😊
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Hangi model aldiniz hocam?
  • Marea 2.0 bakabilirsin, ama ben olsam 1,6 Marea bakardım
  • Stilo olabilir fakat, parça sorunu olmasa da usta sorunu yaşarsınız, artık kendiniz ustalaşırsınız. Anlayan bulmak oldukça zor küçük şehirde yaşıyorsanız.

Ayrıca C4 Vtr'a da bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 24 Nisan 2018; 20:26:0 >
  • c2 dizel bakın
  • Ankarada yaşıyorum parça usta sıkıntısı çok çekecegimi düşünmüyorum ama haftanın 6 günü akşam 8e kadar çalışıyorum yani sık arıza çıkaran bi araba olursa hem maddi hemde zaman olarak kaldıramam dünden beri mazda lantislerin üzerine gidiyorum hoşumada gitti parça usta sıkıntısıda ankarada yaşamam diye düşünüyorum fakat arabalar hep yıkılmış gibi temizi pek göremedim olan da 25 civarı yazmış 23 24 bin için mazda lantis değermi sizce ve nasıldır fikri olan
  • Byvagabond kullanıcısına yanıt
    Onlarıda araştırayım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.