Şimdi Ara

20.03.2024 (YKS'ye son 80 gün Kala DEĞİŞİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YKS Bölümü: Hedefim en az 8 saatti ve 4 saat çalıştım. Neden bu kadar az çalıştım? çünkü uyku düzenimin olmayışı. Matematikte şu konuları bitirdim (Mantık, Kümeler) mantıkla gelse kesinlikle yaparım kümeler gelse kolay/orta ise yaparım orta zorluktaki bazı soruları ve çok zorları yapamam(yeterince soru çözemedim 4 saat yetmedi). Kimyada Fizik bilimine girişten kimyasal türlere kadar bitmişti bugün kimyasal türleride bitirdim. Biyolojide canlıların sınıflandırılmasını bitirdim(yarın yinede bir tekrar yapmam lazım). bugünlük yaptıklarım bunlar.

Kişisel Hayat Bölümü: Düne göre çok bir değişim yok sadece duolingo(ingilizce öğrenme uygulaması play store, apple store da var) çalıştım öğlen dişlerimi fırçaladım iftardan sonra bi kere daha fırçaladım. kısaca diş fırçalama rutinim oturuyor yavaş yavaş.

Günün Değerlendirmesi: bugün tatmin edici değildi. Hedeflerime ulaşamadım yinede ilerlemeye devam ettim (bebek adımlarıyla bile olsa). Yeterince gayret gösterdiğim sürece yapabileceğime inancım TAM.

İlerlemeye devam.

20.03.2024 20.03.2024 (YKS'ye son 80 gün Kala DEĞİŞİM)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam yeni konu açmak yerine önceki konuda editleyebilirsin veya yeni mesaj atabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceki konuyu editlersem sonradan nasıl eski mesajlarıma bakarım? eski konun altındaki yorum yapma yerinde devam etmek istemiyorum. başka bi önerin varsa uygunsa yapabilirim.

• A new Life kullanıcısına yanıt

Genelde günlük yapanlar aynı başlık altında devam ediyor o yüzden dedim öyle takibi daha kolay

• bana örnek bi konu atarmısın ona bakıyım nasıl yapılıyor.

https://forum.donanimhaber.com/sehoka-son-90--158249595

• Tamam bundan sonra bu konudan devam ederim hatırlatma için saol

Rica ederim kolay gelsin 20.03.2024 (YKS'ye son 80 gün Kala DEĞİŞİM) 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.