Şimdi Ara

20.000-TL'ye kadar otomatik hb araç aranıyor,bulana yemek ısmarlanır:) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
8
Favori
7.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aykutbilen

ilgilenirseniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-accent-yakit-cimrisi-tertemiz-126835267/detay/

Arkadaş babasının taksi çıkması arabasını önermiş size.
  • akiran A kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara alınabilecek arabaları zaten yazdık hocam. Tramerden sorgulatmak yetmez ustaya götürüp baktıracak sonra teste sokturacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thk94

Hocam benim ceza bitti sizin araba işiniz hala bitmedi mi :) biraz daha sabredersek buluruz inşallah :)

Hocam tekrar aramıza hoşgeldin:) Malum bayram yaklaşıyor diye işi biraz ağırdan almaya başladım,fiyatları gözlemlemek adına piyasayı takip ediyorum,arada çok iyi birşey denk gelirse tabiki değerlendirebiliriz.Bayram sonrası fiyatlar nasıl olacak diye merakla bekliyorum işin açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: akiran

Merhaba hocam yaklaşık 2 aydır aradığınız araçlara bakıyorum. Uygun bir şey ben de bulamadım. Kazasız denilip de tramer sorgusunda kazalı olduğunu öğrendiğim çok araçla karşılaştım. 4 tl- 4tl ödediğim faturalardan bıktım artık Limit 24 bine kadar çıkabilirim, önerilerini bekliyorum.

Hocam sizin de tespit erttiğiniz üzere piyasa üçkağıtçı çok maalesef.Az önce de belirttiğim gibi eğer çok aceleniz yoksa bayrama zaten birşey kalmadı,biraz daha sıkın dişinizi,sabrın sonu selamettir inşallah Gönderdiğiniz ilanlardan 2. megane daha iyi gibi duruyor,bu durumda galerici hesabı yaparsak,adam arabayı 20 bine kapasa ve % 10 kar elde edecekse 22 bin eder,bunun üstüne de %10 pazarlık payı daha koysa o da 24200 eer ki zaten hemen hemen bu fiyatı yazmış.Dolayısıyla eğer araba aklınıza yatıyorsa 22 binden bir lira fazla vermeyin derim

• quote:

Megan'da düşünmeye başladım. Salıya kadar satılmazsa şunlara bakmayı düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2005-megane-hb-otomatik-vites-kazasiz-degisensiz-lpg-li-170052364/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-megane-ii-1.6-16v-dynamique-otomatik-vites-kazasiz-171515219/detay

Bu arada ben de geçen gün şöyle bir megane ilanı gördüm,sahibine mesaj attım plakayı ve şasiyi verirseniz araca talibim diye ama geri dönüş yapmadı,isterseniz siz de bir mesaj atın bakalım dönüş yapacak mı diye

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-orjinal-satilik-171343520/detay/

Ayrıca şöyle bir ilan daha gördüm,ama kaza boya ne var yazmamış..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-megane2-171811631/detay

Bir de şöyle birşey var,yazdığı gibiyse ve 22.500'e falan bırakırsa alınabilir gibime geldi.Büyük araç olmasa gözüme kestirirdim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-boyasiz-72.560km-sahibinden-171804784/detay

Edit:2 ilan daha ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theja -- 13 Temmuz 2014; 1:03:39 >

• O ilana ben de mesaj attım bakalım dönecek mi? Diğerleri de 24 bin'den bir kuruş inmiyorlar.
  • BAYRAMDAN SONRA ARACLARIN FIYATININ DUSECEGINE GERCEKTEN INANIYOR MUSUNUZ BU VERGILER DOVIZ KURU VE MILLETIN EE SAHIN O PARAYI EDIYOR BENIM ARABAMDA EDER O SU PARAYI YAZMIS BENIM KI BU PARA EDER MANTIGI BITMEDIGI SURECE YAZDA BITSE BAYRAMDA GECSE BU FIYATLAR DUSMEZ
  • Bayramdan sonra fiyatlar 2000-2500 lira düşecek en az. Bunun sebebi döviz sıfır araba fiyatları falan değil yaz gelince araba almak isteyen insanların kendisini daha mecbur hissedecek olması. Megane IIye gelince 23.500 lira km iyi ama boş. Ve kaputu orijinal durmuyor çok fazla boşluk var arada. Benim düşüncem bu araba komple boyalı ya da pasta ciladan yeni çıkmış. 24750 olan Scenic yıllardır o fiyatlara satılıyor ama 24bin gibi bir fiyata almayı başarırsanız tavsiye ederim. Az yakar içi geniştir ve Renaulttan beklenmeyen bir konfora sahip.İlk ilandaki Megane model olarak iyi ama km ve özellik bakımından çok zayıf. Ve şunu unutmayın eğer ilanda değişeni yok yazıldığı halde boya durumuyla ilgili yazı yoksa en az 4 parçasında boya vardır. Özet: SCENİC 24bin liraya alınırsa fena olmaz. Piyasası 23bin civarında ama değişensiz boyasız 60bin küsürde otomatik bir araçtan bahsediyoruz.
    Edit: Sunroof olmadığını yeni farkettim 23bile fazla o arabaya Sunroofsuz Scenic tüplü Ferrariden farksızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thk94 -- 13 Temmuz 2014; 17:27:24 >

• Hocam fabia düşünmüyor musunuz polonun alternatifi vw motor 1.4 tdi falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eatasoy34 -- 13 Temmuz 2014; 19:51:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thk94

Bayramdan sonra fiyatlar 2000-2500 lira düşecek en az. Bunun sebebi döviz sıfır araba fiyatları falan değil yaz gelince araba almak isteyen insanların kendisini daha mecbur hissedecek olması. Megane IIye gelince 23.500 lira km iyi ama boş. Ve kaputu orijinal durmuyor çok fazla boşluk var arada. Benim düşüncem bu araba komple boyalı ya da pasta ciladan yeni çıkmış. 24750 olan Scenic yıllardır o fiyatlara satılıyor ama 24bin gibi bir fiyata almayı başarırsanız tavsiye ederim. Az yakar içi geniştir ve Renaulttan beklenmeyen bir konfora sahip.İlk ilandaki Megane model olarak iyi ama km ve özellik bakımından çok zayıf. Ve şunu unutmayın eğer ilanda değişeni yok yazıldığı halde boya durumuyla ilgili yazı yoksa en az 4 parçasında boya vardır. Özet: SCENİC 24bin liraya alınırsa fena olmaz. Piyasası 23bin civarında ama değişensiz boyasız 60bin küsürde otomatik bir araçtan bahsediyoruz.
    Edit: Sunroof olmadığını yeni farkettim 23bile fazla o arabaya Sunroofsuz Scenic tüplü Ferrariden farksızdır.

Scenic bana fazla büyük yoksa kaçırmazdım,çünkü ailede kullananlar oldu ve gayet memnundular

DAha önce de belirttiğim gibi işi biraz rölantiye aldım,bayramdan önce çok makul birşey denk gelirse olur,yoksa bayra sonrası ne olacak fiyatlar görmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: metafor3441

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-subaru-impreza-sportswagon-tertemiz-171816402/detay

Bu araç için düşünceniz nedir arkadaşlar?

Dostum araçta ne kadar boya var onu öğrenmek lazım çünkü ilanda özellikle belirtilmemiş.Ayrıca uzun seneler binmeyecekseniz satarken zarar etme olasılığınız yüksek.Onun dışında özellik olarak falan birçok arabadan iyi olduğunu kabul etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: eatasoy34

Hocam fabia düşünmüyor musunuz polonun alternatifi vw motor 1.4 tdi falan

Hocam alacağım arabayı maksimum 1 sene kullanmayı düşündüğüm için satarken zorlanacağım araçlara pek bakmıyorum.Yoksa fabia uzun süreli kullanım için elbetteki iyi bir alternatif olabilirdi
  • Peki buna değer mi bu fiyat arkadaşlar aradım pek pazarlık yapamadık :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-2-abs-li-otomatik-lpg-li-degisensiz-aile-arabasi-171627781/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

İki kazası görünüyo biri 823 tl, diğeri 540 önemli sayılmaz de mi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akiran -- 14 Temmuz 2014; 16:46:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theja

quote:

Orijinalden alıntı: metafor3441

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-subaru-impreza-sportswagon-tertemiz-171816402/detay

Bu araç için düşünceniz nedir arkadaşlar?

Dostum araçta ne kadar boya var onu öğrenmek lazım çünkü ilanda özellikle belirtilmemiş.Ayrıca uzun seneler binmeyecekseniz satarken zarar etme olasılığınız yüksek.Onun dışında özellik olarak falan birçok arabadan iyi olduğunu kabul etmek lazım

Aracı kendim için sormuştum aslında. Amacım elimdeki arabayı satıp hem biraz model düşürmek, hem de yeni alacağım arabaya 2-3 sene binebilmek. Ayrıca olacağım arabanın otomatik olması sebebiyle öncelikli tercihim Japon arabaları. Şunu da belirtmekte fayda görüyorum. Piyasa çok garip durumda. Önceden arabayı sıfır alırdın 500 km yapsan 5.000 TL zarar ederdin kesin. Şu an arabayı sıfır alıp 2 sene beklersen ve de 30.000 km kadar yol yaparsan aldığın fiyattan fazlasına satıyorsun. Bundan 2 sene kadar önce Kia Ceed alacaktım. O zaman Concept Plus donanımın 5000-10.000 km yapmışı 49-50 liraydı. Şimdi aynı araba 56-60 arasında gidiyor. Demem o ki Piyasanın dibi çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metafor3441 -- 14 Temmuz 2014; 19:09:15 >

• quote:

Peki buna değer mi bu fiyat arkadaşlar aradım pek pazarlık yapamadık :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-2-abs-li-otomatik-lpg-li-degisensiz-aile-arabasi-171627781/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

İki kazası görünüyo biri 823 tl, diğeri 540 önemli sayılmaz de mi bunlar?

Bugün 1-2 hafta önce favorilerime eklediğim birkaç ilanda fiyat düşmesi olmuş.Ayrıca gene bugün sıfır araç piyasasının geçen seneye göre %24 daraldığı açıklandı.Bunu kendimce yorumluyorum ve diyorum ki sene sonuna doğru 2015 model araçlar gelince ellerindeki 2014 sıfır araçların fiyatını düşürmek zorunda kalacaklar.Zaten halihazırda daha 2013 modelleri bitiremeyen bir sürü marka var,dolayısıyla 2013 fiyatına 2014 vermek durumunda kalacaklar.Bu da 2. el piyasasına indirim olarak yansıyacaktır.Dolayısıyla sizin ilandaki arabayı hemen alma durumunuz varsa kesinlikle 25 binden fazla vermeyin derim,zaten bayramdan sonra muhtemelen 25 bine alabileceğiniz araç sayısında artış olacaktır inşallah

• İnşallah hocam ilginiz için teşekkür ederim.
  • valla arkadaşlar bu fiyat aralığının kralı colt. ben aldım rahat ettim valla. jazz dan eksigi yok. kullanışlı, performanslı. bakmayın ikinci eli zayıf. al ucuza sat ucuza ne.olacak. valla büyük bir ihtiyaç doğmazsa insallah en az 6-7 sene takılırız.
    bu arada dışından küçük aracın içine binmedn karar vermeyin. binen şaşırıyor. bagaj istersrniz buyuyor isterseniz kuculuyor. tam f/p aracı. sorusu olan.varsa yanıtlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepulnation

valla arkadaşlar bu fiyat aralığının kralı colt. ben aldım rahat ettim valla. jazz dan eksigi yok. kullanışlı, performanslı. bakmayın ikinci eli zayıf. al ucuza sat ucuza ne.olacak. valla büyük bir ihtiyaç doğmazsa insallah en az 6-7 sene takılırız.
    bu arada dışından küçük aracın içine binmedn karar vermeyin. binen şaşırıyor. bagaj istersrniz buyuyor isterseniz kuculuyor. tam f/p aracı. sorusu olan.varsa yanıtlarım.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın darısı başımıza inşallah Yarı otomatik olduğu için yokuşta kaydırma yapıyor mu ve ne kadar yakıyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.