Şimdi Ara

20.000-TL'ye kadar otomatik hb araç aranıyor,bulana yemek ısmarlanır:) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
8
Favori
7.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir tanıdığın tanıdığı 26 bine 2005 model 60 binde yeni kasa polo(yuvarlak farlı değil yani:) satıyor,araba tüplü,otomatik ve hatasız,boya dahi yok,sanırım trendline,ne dersiniz alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theja

Bir tanıdığın tanıdığı 26 bine 2005 model 60 binde yeni kasa polo(yuvarlak farlı değil yani:) satıyor,araba tüplü,otomatik ve hatasız,boya dahi yok,sanırım trendline,ne dersiniz alınır mı?

Tam olarak yazdigin gibiyse alinir boyasiz 60 binde oyomatik tuplu bakimli ise 3 e 5 e bakmamak lazim zaten satarkende degerli satiyorsunuz bu tarz bir arabayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleman benden önce başka bir arkadaşına söz vermiş,o şahıs almazsa sıra bana gelecek bakalım
  • <!--ok-->Araba AKL motormuş, ruhsatta yazıyor. Satan arkadaş arabayla hiç ilgilenmemiş motorunu bile FSİ diye yazmıştı. Ayrıca sportback değil 1.6 ambiente imiş. Şimdilik eksiklerini gidermeye çalışıyorum Öncelikli ihtiyacım 16 lık jant ve lastik...Birde silecek kutusu delik çıkmasını arıyorum, inşallah bulurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanmanas

<!--ok-->Araba AKL motormuş, ruhsatta yazıyor. Satan arkadaş arabayla hiç ilgilenmemiş motorunu bile FSİ diye yazmıştı. Ayrıca sportback değil 1.6 ambiente imiş. Şimdilik eksiklerini gidermeye çalışıyorum Öncelikli ihtiyacım 16 lık jant ve lastik...Birde silecek kutusu delik çıkmasını arıyorum, inşallah bulurum...

Daha öncede yazdım akl olmalı diye 2003 sonrası bfq zaten o zaman fsı.yoktu...ambiante değilde ambition olsaymış daha iyiymiş ama ambiantede iyidir

Motor çok önemli dalgalanma üfleme yoksa sorun olmaz lpg yoksa tavsiyem taktırmayın çok km yapmıyorsanız
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    <!--ok-->A

Motorda bir sıkıntı yok dedi usta... Şanzımanı da iyiymiş. 160000 km de araç. Geçen yıl Atiker lpg takılmış...
    Tek sıkıntım lastikler... 17 lik jant ve star max lastik var ince yanaklı, çok ses yapıyor. Acaba sadece lastik değişimi sesi keser mi yoksa jantları da 15 e düşüreyim mi diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanmanas

<!--ok-->A

Motorda bir sıkıntı yok dedi usta... Şanzımanı da iyiymiş. 160000 km de araç. Geçen yıl Atiker lpg takılmış...
    Tek sıkıntım lastikler... 17 lik jant ve star max lastik var ince yanaklı, çok ses yapıyor. Acaba sadece lastik değişimi sesi keser mi yoksa jantları da 15 e düşüreyim mi diye düşünüyorum...

Jantlarıda değiştir...
  • quote:

Bir tanıdığın tanıdığı 26 bine 2005 model 60 binde yeni kasa polo(yuvarlak farlı değil yani:) satıyor,araba tüplü,otomatik ve hatasız,boya dahi yok,sanırım trendline,ne dersiniz alınır mı?
    Benim aracın trendline modeli.( Bendeki basicline-çift farlı) 1 aydır kullanıyorum araçtan çok memnunum. Performansı bayan için ideal. Yalnız yakıtı benzin olduğu için biraz fazla yakıyor. Kısa mesafe gitmesem kesinlikle tüp taktırırdım.
    Umarım alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kwsr17

quote:

Benim aracın trendline modeli.( Bendeki basicline-çift farlı) 1 aydır kullanıyorum araçtan çok memnunum. Performansı bayan için ideal. Yalnız yakıtı benzin olduğu için biraz fazla yakıyor. Kısa mesafe gitmesem kesinlikle tüp taktırırdım.
    Umarım alırsınız.

Hocam ben de almayı umuyorum ama sanırım satıldı çünkü olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş olmadı,eğer satılmasaydı haber gelirdi diye düşünüyorum,dolayısıyla başka araç bakmak gerekecek muhtemelen

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    2004 corsa otomatik fıstık yesılı var eşimde. aracta 2 ay öncesine kadar hiç boya yoktu. geçenlerde duran arabaya biri hafifçe sürtüyor. şuan aracın sadece lastıgın ust kısmındakı hafıf kabarık kısmında küçük bi rütus var.resimler mevcut. aracın kılometresı de dusuk. 60-80 bin civarında..Civarında diyorum cunku uzun zaman oldu o direksiyona oturmayalı. :D
    aracı satmayı dusunuyoruz yalnız. ev almayı planlıyoruz.
    kendı aracımı ınternete koydum, eşiminkini koymak kısmet olmadı ama bugunlerde ılan verecem sanırım...

Düşünen olursa mail atabilirler..
    okan.su@hotmail.com
  • theja sen konuyu açtığında bende kredimi çekip araba bakmaya başlamıştım, sen hala bulamadın sanırım. :) Aracımı alalı 2 ay oldu neredeyse 5000 km yaptım. çok memnunum, bence bi Alfa bul :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecnotr

theja sen konuyu açtığında bende kredimi çekip araba bakmaya başlamıştım, sen hala bulamadın sanırım. :) Aracımı alalı 2 ay oldu neredeyse 5000 km yaptım. çok memnunum, bence bi Alfa bul :)

Hocam araya başka mevzular girdi,yaklaşık 1 aydır yoktum yeni döndüm,ayrıca arabadan önce ev değiştirme durumumuz var onunla ilgilenmek durumundayım maalesef.Ama bugün ilanlara baktım,araç sayısında azalma ve fiyatlarda biraz gevşeme var gibime geldi.Sanırım kurban bayramından sonra makul fiyata uygun bir araba bulabilirim gibime geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.