Şimdi Ara

20.000 TL ile 35.000 TL Arasında Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar araç bakıyorum kendime fiyat aralığım 20-35 bin TL arası ama belki çok iyi bir şey bulursam 40.000 TL' ye kadar zorlamayı denerim. Arabanın yakıt türü fark etmez dizel de benzinli ve lpglide olabilir hafta içi 5 gün 50 Km yol yapacağım araba ile az yakması da en büyük şartlarımdan birisi diğer özellikleri ise bu kadar para vereceğim araçta bir 4 cam otomatiği ararım. Eğer bu paralara böyle az yakan biraz donanımlı araba varsa önerebiliceğiniz yardımlarınızı bekliyorum ben bulamadım. Chevrolet düşünüyordum Aveo 1.3 Dizel veya Cruze forumlara bakınca biraz tereddüt etmedim değil kullanan arkadaşlar varsa yakıtlarını merek ediyorum.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-temiz-tek-parca-boyali-kazasiz-512201601/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-megane-2-510923999/detay/

az yakar işinizi görür. ancak ilandakilerin fiyat biraz fazla. pazarlık yapabilirsin.

B segment Punto-corsa-Getz-Colt olabilir
    B+ , C segment 1.3mjet Linea ve megane bakabilirsiniz.

• ford mondeo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 bin civarina az yakan ve cok donanmli 2014 mitsubishi attrage manuel bulabilirsiniz.

• az yakması en büyük şartınsa,

benzinli EURO6 motorlu LPG ye dönüştürülübilen bir araç tercihi en mantıklısı,

attrage da olur, psa 1.2 benzinli (turbolu olmayan) c3 208 vs.de olur, suzuki swift 1.2 manuellerde çok az yakar,

lpg dönüştürüp bedavaya işinizi görürsünüz, tabiki hız sabitleyici olmasıda tasarrufa oldukça yardımcıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

az yakması en büyük şartınsa,

attrage da olur, psa 1.2 benzinli (turbolu olmayan) c3 208 vs.de olur, suzuki swift 1.2 manuellerde çok az yakar,

lpg dönüştürüp bedavaya işinizi görürsünüz, tabiki hız sabitleyici olmasıda tasarrufa oldukça yardımcıdır

Ben Samsun' da yaşıyorum ve şuan Skoda Forman 1.3 Karbüratörlü bir araç kullanıyorum. Düz yollarda sıkıntı olmuyor fakat burada bazı yerler yokuşlu ve sabit 3. vites çıkınca yakıt tüketimi artıyor ayrıca arabada birden fazla kişi olunca bayağı bir artış oluyor aracımda aynı olay bu Peugeot 208 1.2 VTi da LPG taktırınca başıma gelebilir mi? Yani burada inişli çıkışlı yerler çok.

• 20-40 bin degisik bir aralik... arada ucurum var...

20 bine bu sartlarda araba yok zaten.

40 bine de fluence bulunur. Biraz daha yeni olsun dersen linea bulunur.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2.el-sahibinden-fluence-511032898/detay

38' e alınır

• hatasız boyasız 207 var 33 e bırakıcam bilgin olsun. dizel full paket premium
  • 1.3 dizel aveo yakıtı koklar. Fiat'ın multijet motoru var üstünde ama fiat modellerinden daha az yakıyor araç.

6 yıl/75 bin km otomatik cruze kullandım, şehir içi 25 km ortalama hız ile 13 litre lpg yakıyordum.
  • Full clio 4 var bende de.2013 model. 43 e vereceğim aklında bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratSahi

quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

az yakması en büyük şartınsa,

Ben Samsun' da yaşıyorum ve şuan Skoda Forman 1.3 Karbüratörlü bir araç kullanıyorum. Düz yollarda sıkıntı olmuyor fakat burada bazı yerler yokuşlu ve sabit 3. vites çıkınca yakıt tüketimi artıyor ayrıca arabada birden fazla kişi olunca bayağı bir artış oluyor aracımda aynı olay bu Peugeot 208 1.2 VTi da LPG taktırınca başıma gelebilir mi? Yani burada inişli çıkışlı yerler çok.

arkası çok küçük ama bakın, yeterli gelirse swift alın,

1.2 95 PS dir, diğer yazdıklarım daha düşük

hangi benzinli yokuşta az yakar ki, lpg uzunda dizelden az yakar

• 208 1.2 vti 82 hp motorlu aracı bir kaç kez kullandım motor hiç fena değil lpg uyumu tam Bu fiyatlara yüksek donanım düşük km de alınabilecek en modelli araç. Benim bitçe Max 30 olunca alamadım corsa aldım ama biraz daha imkan olsa 208 alırdım

• Bende bir hafta önceye kadar 25-35 bin aralıgında her marka araca bakıyordum belki temiz bulursam 40 bine çıkarım diyordum iki aylık süreçte 4 aracı expere soktum sanki experde çıkmayacakmış gibi sahiplerinin yalan söylemeleri yüzünden cebimden 1000 TL üzeri para çıktı son anda bir aracıda expere sokmadan kilometre düşürdügünü farkettim dört beş arabayıda gördükten sonra expere sokmaya gerek görmedim ikinci elde çok yalan dolan dönüyor en sonunda dogruları söyleyen birinden 2006 model 29.250 TL ye honda jazz aldım jazz hiç aklımda yoktu ufak gibi duruyor ama iç hacmi çok geniş gören arkadaşlarda iç hacmim genişligine şaşırdılar istanbulda yogun trafik olan bir yerde oturmama ragmen bir haftadır kullanıyorum 6.5 ortalama var tavsiye edermisin dersen hiç çekinmeden ederim
  • 2013-2014 model Fabia 2'lere bakın hocam. Direkt alın demiyorum ama bir bakin bir binin kullanin. 1.2 htp lpgli kullaniyorum valla çok az yakiyor hocam. 1.4'leri var daha performansli ve onlar da cok fazla yakmiyor.

Ben 1.2 ile 100 km'de ortalama 3.5 yaktığını biliyorum.

Ayrıca yüksek bir araç ve iç döşemesi açık renk oldugu icin cok ferah ve de geniş hissettiriyor. Bir binin ne demek istedigimi anlarsınız.

• Chevrolet cruze bende düşünüyorum, araba görseli çok hoş, benzinli otomatik alıcam ama piyasası iyice oluyor mu satışı zor mu olur sonra bunlar şüpheli..

Benim için güvenlik, aile arabası olsun, LPG kesinlikle olmasın, otomatik vites olsun diyorum senede 5bin km yaparım en fazla..

• Yeni isterseniz Attrage iyi seçim olur,eskilerden ise Golf 5 1.6 Primeline öneririm.

• Hocam Samsundan tasinali 5 ay olmuş birisi olarak Kia Rio 1.25 fancy paket araç kullandım ve şehir içi benzinli ortalama 6-6.5 lt civariydi 40 bin civarına 2012-2013 model bulabilirsiniz LPG ilede uyumludur oldukça az yakan sağlam donanımlı bir araçtır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.