Şimdi Ara

20.000 - 25.000 tl urusı az yakan f/p otomobil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar araba almayı planlıyorum netten baktığım kadarı ile en az yakan dize araçlar çok çok pahalı. Örneğin vw polo 1.2 dizel 40.000tl. Bana 20.000-25.000 tl arası az yakan ve gerçek değirin hakeden bir araç lazım. Satmasıda kolay olan piyasası olan araç olursa çok daha iyi olur. Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

• fp deyince aklıma seat gelir, ibizaları arastırınız..
  • Seat İbiza 1,4 TDI 80 HP Stylance 2007 ve sonrası

Citroën C3 1,4 veya 1,6 HDI 92 HP 2007 ve sonrası

Fiat Grande Punto 1,3 Multijet 90 HP 6 vites Dynamic 2006 ve sonrası
  • Teşekkür ederim arkadaşlar incelemeye başlıyorum...
  • ben acikcasi fiat bravoyu kesinlikle tavsiye ederim ama belki fiyat 25000ini biraz gecebilir.
  • İstediğiniz kriterlerde tek araç var o da tabiki bir Grande Punto 1.3 Multijet :)
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1-sinif-hatasiz-boyasiz-servis-bakimli-emotion-90-hp-6-vites-87199117/detay/

Araç benim. İlgilenirsen bir şeyler yaparım. Ayrıca benim aracım olmasa bile kesinlikle bu sınıfta punto tavsiye ederim. Yaklaşık 9 ay (yaklaşık 8 bin km) dır biniyorum en ufak olumsuz bir durumunu görmedim. Bana göre tek olumsuz yanı bagajıdir. Zaten bu sınıf bütün araçlarda bagaj sorun. Bende bagajın darlığından dolayı satacağım yoksa çok memnun edecek bir araçtır. (yakıt-performans-vergi-bakım masrafları her yönüyle ideal).

• citroen c-3 1.4 hdi düşünebilirsin.
  • Fiat olmayacağı kesin ama c3 ibizaya bakabilirim.
  • Seat servisleri felan ters biraz önermem.G.Punto Era öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Seat servisleri felan ters biraz önermem.G.Punto Era öneririm.

Seat servisi olan akrabalarım arkadaşlarım var şuan babamda 5 yıldır toledo var ve cok memnunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.