Şimdi Ara

20.000₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşten çıktım tazminat alıcam 20.000 küsür sizce nerede değerlendireyim.Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• gram altın hariç değerlendireceğin birşey yok. toros bile vermiyorlar artık 20bine

• bana ver birazını. kripto paralara yatırayım ettiğin kardan %1 pay alırım sadece o kadar eğer 100 lira kar edersen 1 lira alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 30 Ağustos 2021; 18:8:0 >
  • meola147of kullanıcısına yanıt
    Kral kripto vs hiç birsey takip etmiyorum batan arkadaşlarım çok bende o olaya girmek istemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • döviz

• quote:

Orijinalden alıntı: usengul

Kral kripto vs hiç birsey takip etmiyorum batan arkadaşlarım çok bende o olaya girmek istemiyorum

100 lira ateşlesen yeter reis hatta 50 lira bile olur ben kar ettim hep bu zamana dek seçtiğim coinlerden kar etmediğim coinler de oldu ama az sayısı

• quote:

Orijinalden alıntı: usengul

Bu coinlerin hepsini 50 liradan almıştım hep bekletiyorum daha şimdiden kardayım fakat çekmeyeceğim parayı uzun vadeli düşünüyorım dash bir ara 70-80 lira olmuştu geriledi Enjin 60 görmüştü ama en çok Ada yükseldi

20.000₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.