Şimdi Ara

2 zayıf var ortalama tutuyor 2 zayıf silinir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim bi sorum olcak: Lise 2 TM düz lise öğrencisiyim önceden kalan hiçbi sorumlu olduguğum ders yok ama matematik ve geometrim 1 gelicek.. ortalamam 2.50'yi geciyor.
    2 tane zayıfım oldugu ve ortalamamın 2.50'yi geçtiği için yazın sınava girmesende o 2 dersin 1 olan notları otomatikmen siliniyor ve lise 4'e kadar bu 2 dersi vermem felan gerekmez diye duydum doğrumudur ?
    Eğer o 2 dersin 1 gelen notları silinmiyorsa zaten seneye yabancı dil'e geççem, geçtiğim için o 2 dersin 1 gelen notları silinir mi ?
    kolay gelsin..

• Ortalaman tutuyorsa sorumsuz geçersin. Diğer senelerde'de vermene gerek yok.
  • İsterse 10 zayıfın olsun,ortalamanın tutması yeterli Dil ve Anlatım dışında her dersten geçersin.
  • Zayıfın silinmesi gibi bir durum yok, kimden duyduysan ağır atmış...Ortalama ile geçiyorsun ortalaman tutuyorsa, o zayıflar silinmez hiçbir zaman, not yükseltme sınavına girersen artırma şansın var girmezsen kalacak öyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: imdrunkisuppose

Zayıfın silinmesi gibi bir durum yok, kimden duyduysan ağır atmış...Ortalama ile geçiyorsun ortalaman tutuyorsa, o zayıflar silinmez hiçbir zaman, not yükseltme sınavına girersen artırma şansın var girmezsen kalacak öyle...

1 olarak Kalması sorun değil ama benim bu 2 dersi lise 4'e kadar vermem gerekir mi diploma almak için onu soruyorum ?
  • ortalaman tutuyorsa dil anlatım haricindeki derslerden geçmiş sayılırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.