Şimdi Ara

2 Yılda 2 Kere Bozulan SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bidinnak (3 mesaj) Gazisletme (1 mesaj) canlee89 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Monster >> 2 Yılda 2 Kere Bozulan SSD
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2013 te Monster'dan notebook aldım çok geçmeden üzerindeki 120 gb lık Kingston SSD bozuldu.Gönderdim sağolsunlar sorunsuz değişim yaptılar.Ondan sonra ekran kartımda bozuldu onuda bir üst seriyle değiştirmişlerdi. Ancak Kingston SSD bugun yine bozuldu.Bu üründe kronik bi arıza mı var yoksa bana mı denk geliyor? Bilgisayarımı ocakta almıştım garantisi bitti yani. Parça garantisi var mı bu ürünlerde Yani değişen SSD 2 yıl süresini doldurmadıysa Monster ücretsiz değişim yapabilir mi? Bilen arkadaşlar ve Müşteri Hizmetleri cevap verirse sevinirim...

|
    |

Orijinalden alıntı: bidinnak

2013 te Monster'dan notebook aldım çok geçmeden üzerindeki 120 gb lık Kingston SSD bozuldu.Gönderdim sağolsunlar sorunsuz değişim yaptılar.Ondan sonra ekran kartımda bozuldu onuda bir üst seriyle değiştirmişlerdi. Ancak Kingston SSD bugun yine bozuldu.Bu üründe kronik bi arıza mı var yoksa bana mı denk geliyor? Bilgisayarımı ocakta almıştım garantisi bitti yani. Parça garantisi var mı bu ürünlerde Yani değişen SSD 2 yıl süresini doldurmadıysa Monster ücretsiz değişim yapabilir mi? Bilen arkadaşlar ve Müşteri Hizmetleri cevap verirse sevinirim...

Bozulan ve üst modeliyle değişen ekran Kartı modeliniz nedir ? MXM sanırım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    565 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Gtx 675M vardı Gtx 770M takıldı
    |
    |
    canlee89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cevabımı aldım değişim yapmıyolarmış. Önerebileceğiniz 120 gb lık SSD ler var mı arkadaşlar Kingston almam bir daha onun haricinde ?

Samsung evo 250gblık modelini alabilirsiniz netteki incelemelerde cok basarili bulmuslar suan fiyati 380tl indirimli haliylr 340 civarina dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bidinnak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.