Şimdi Ara

2 windows

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bilgisayarıma format atarken yanlışlıkla hem c ye hem d ye 2 tane windows kurdum d dekini silmeye çalışıyorum ancak yapamıyorum izin istiyo google da bulabildiğim herşeyi denedim fakat işe yaramıyor d yi biçimlendiremem içinde birçok öenmli dosyam var d deki klasörleri nasıl silebilirim yardım edin lütfen kafayı yemek üzereyim. Sistem windows 8

• arkadaşım zaten d de bilgilerin varken üstüne format attıysan eğer bilgilerin silinmiş olması gerekiyor
    biçimlendilmeden windows d den silemezsin d de olan bilgilerini harici diske yedekle ondan sonra temiz bir format çek
    biçimlendirmeden yüklü olan windows dosyalarının hepsini silemezsin
  • gumus_08 G kullanıcısına yanıt
    format atmadım işte bilgilerim varken oraya win8i kurdum hiç bişey silmeden klasörlere erişimim var ama harici diskim yok malesef yedekeleyemiyorum.
  • deliora1 kullanıcısına yanıt
    şimdi önceki windows d sürücüsünde kurulu ama başlangıç dosyaları nerede önemli olan bu eğer windows başlangıç dosyalarını silerseniz bilgisayarınız açılmaz böyle bir durumda windows cd si ile başlangıç onarmayı kullanarak tekrar windows un açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • shpynx kullanıcısına yanıt
    şuan d deki windows zaten açılmıyor c den kullanıyorum bilgisayarı d deki windowsu kullanmak istemiyorum ki silmek istiyorum
  • deliora1 kullanıcısına yanıt
    Linux cd si ya da kurtarma cd sindenki dosya yöneticisi ile d de eski windows dosyalarını silip pc açılmazsa ise windows cd si ile kurtarma seçeneklerinden d de silinmiş dosyaları düzeltebilirsiniz.
  • arkadaşım o zman senin yapacağin şu d deki bilgilerinin boyutu kadar c surucusunun boş alanı yetiyorsa eger oradan d gibi bir disk daha oluşturmmak ve daha sonra cdden açılan programlardan d sürücüsündeki bilgilerini yeni oluşturduğun diske atmaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.