Şimdi Ara

2. Video AWP Ace

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. videomu hazırladım yine acemice editler. Birşeyler kapmaya çalıyorum youtube da ki tutoriallerden ama olucak inşallah. :D

https://www.youtube.com/watch?v=eZR9zPbvJ04

• Hiç edit yapmasanız şöyle videolara daha güzel olacak.Girişe 5 saniyelik bir intro koyarsınız birde sonuna olur biter.
  • Açıkcası benim amacım editi geliştirmek. Kimisi var vurduğu kaçtığı belli bile olmuyor o denli abartıyor editi işte o yetenek aşamasına ulaşıp güzel şeyler çıkarmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetii

Açıkcası benim amacım editi geliştirmek. Kimisi var vurduğu kaçtığı belli bile olmuyor o denli abartıyor editi işte o yetenek aşamasına ulaşıp güzel şeyler çıkarmalı.

Hocam o seviyeye ulaşana kadar editsiz yükle en azından. Çok fazla hareket var editlerinde biraz daha sade olması önemli, hani edit yapacağım diye b'kunu çıkartmış gibi olmuşssun biraz
  • Hmm. Tavsiye için teşekkürler ama birazda biz çıkartalım boşver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pkmn

Hiç edit yapmasanız şöyle videolara daha güzel olacak.Girişe 5 saniyelik bir intro koyarsınız birde sonuna olur biter.

Arkadaşın koyduğu video highlight videosu değilki :) İlerde sadece 1 sahne değil birleştirip movie yaparken edit olması, akıcılık açısından daha iyi bence.Edit iyi yapıldığında çok daha ilgi çekici oluyor.Diğer arkadaşta öğrenene kadar editsiz yükle demiş ama editin fazla olduğunu belirtmiş.Böyle editli koyup sizden yada başka kişilerden gelen önerileri ve tavsiyeleri dikkate alması çok daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGL -- 19 Haziran 2015; 9:45:14 >
  • Katılıyorum edit çalışıpta editsiz koymanın bir anlamı yok. İllaki vardır bu işten anlayan eden onlardan gelebilecek yorumlar için koyuyorum videoları. Çalışmalara devam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.