Şimdi Ara

2 Türk Askerin Yakılması Kurgu mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar video filan izlemedim. Haberi duyunca derinden etkilendik. Gözüme uyku girmiyor. Bazı yerlerde kurgu filan deniliyor.

Gerçeği nedir bilen yazsın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurgu falan değil malesef.Canlı canlı yaktılar ana kuzularını :((
  • Arkadaşlar insan derisi yanında öyle kağıt gibi dökülür mü? Bu kısım şaşırtıyor montaj olduğunu düşünüyorum montaj olduğuna inanmak istiyorum. Bu şerefsizler cezalarını ne zaman çekecek?
  • kurgu falan degil kardeş.serter taş 1.5 yıl önce kaçırılmışdı zaten https://tr.sputniknews.com/turkiye/201511121018985152-mit-isid-serter-tas-rakka-turkiye/ burada.diğer asker ise jitemden işid'e sızmaya çalışan askerlerden birisi.anlaşılmış nasıl olduysa.

bu olay büyük ihtimal 3-4 ay önce oldu.suriyede şuan yerde kar var.devlet'de haber alınamadığı için sesini çıkarmadı.şimdi adamlarda piyasaya sürdü videoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 23 Aralık 2016; 2:49:42 >
  • Kurgu filan değil. Buz gibi gerçek maalesef.

Fakat şuan ortalıkta Fethi Şahin'in 2012 yılın dan beri kullandığı bir facebook hesabı var ve son 1-1.5 yıldır ışid sempatizanı gibi paylaşımları var. Hesap an itibarı ile kapatılmış.

Nedir ne değildir ortalık çok karışık...
  • Gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tal.

kurgu falan degil kardeş.serter taş 1.5 yıl önce kaçırılmışdı zaten https://tr.sputniknews.com/turkiye/201511121018985152-mit-isid-serter-tas-rakka-turkiye/ burada.diğer asker ise jitemden işid'e sızmaya çalışan askerlerden birisi.anlaşılmış nasıl olduysa.

bu olay büyük ihtimal 3-4 ay önce oldu.suriyede şuan yerde kar var.devlet'de haber alınamadığı için sesini çıkarmadı.şimdi adamlarda piyasaya sürdü videoyu.

3-4 ay önce oldu ve yeni mi paylaşılıyor ? Nasıl yani dostum 2 gram aklım var bugün kaybedebilirim. Allah belalarını versin.

• Normalde gercek olan, ama makarna ile beslenen kesim icin; montaj, sahte, provokasyon, ummete saldiri malzemesi, yalan, akpye tuzak olarak lanse edilen videodur.

Olayin ortaya cikmasinin ardindan, darve gecesi canaklari vurulan, telekoma girilen, fetounu elinde olan tib in bulunduğu ulkede kesilmeyen internet yavaslamis, malum "sahte" olan videonun yayinlandigi tum siteler sansir yemistir.

Bunun ustune twitter da "islam birligi" kurulmali tagi trend olmustur.

Malum grup hali hazirda "bu video bizi suriyeli kardeslerimizden ayirmak icin yapildi", "ummete saldiri", "olen asker akpye nasil sover" diyerek videoya sahte demektedir. Yine ayni grup "vatan hainleri iside yardim etmeyin videoyu izlemeyin" demekte, kendileri gibi koyun olursak, kafamizi cevirirsek tum sorublarin bitecegini sanmaktadir.

Video sahte ama izlemeyin. Video sahte ama interneti keselim.

Gunes buyukmus, asker kelimei saadet getirmemis falan. Askerin birisi isid sempatizani diyenler de oldu, sonra ayni adamin iside sizdigi ortaya cikinca da yakildigini soyleyebler oldu.

Ama bunlarin hepsi yalan, video gercek degil, isid yok, hayat cok guzel.

Akpli olmak istiyorum bazen.

Iyi uykular turkiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: Tal.

kurgu falan degil kardeş.serter taş 1.5 yıl önce kaçırılmışdı zaten https://tr.sputniknews.com/turkiye/201511121018985152-mit-isid-serter-tas-rakka-turkiye/ burada.diğer asker ise jitemden işid'e sızmaya çalışan askerlerden birisi.anlaşılmış nasıl olduysa.

3-4 ay önce oldu ve yeni mi paylaşılıyor ? Nasıl yani dostum 2 gram aklım var bugün kaybedebilirim. Allah belalarını versin.

evet işidlilerin cogu el-bab'a taşındı abd tarafından.türkiyenin girmesi işlerine gitmedi koz olarak kullanıyorlar işte.yani kurgu falan yok.adım gibi eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

Montaj olma ihtimali var adamlar çok rahat kimse ölüme giderken öyle rahat olmaz.

ürdün pilotu asılırkende öyleydi.bütün yaktıkları adamlarda öyle.uyuşturucu veriyorlar.bu kadar kör olmayın.
  • İşid çok prova yapıyor diyorlar. Bir çok kez yakıp söndürmuslerdir. Ondan o kadar rahatlar . Önce kafa kesme videolarıda öyle.

• Videoyu 3 kez izledim heralde ve sadece acaba montajmı diye ama bana imkansız geliyor.Gerçekten ağlayarak izledim ve şu anda gerçekten kötüyüm çok keşke video montaj yada her şey olsada gerçek olmasa
  • Devlet açıklama yapma gereği bile duymadı. Devletçi arkadaşlar devlet denen kavramın genel olarak ne olduğunu görmüştür umarım.

• işidin projeksiyon kurduğunu mu düşünüyorsunuz?
  • quote:

KILICSIZ Retweetledi
    Editör‏ @AteistFelsefeci 4 sa.4 saat önce

TSK, tam 154 gündür 2 askerimizin IŞİD tarafından yakıldığı videoyu, gerçek mi sahte mi diye inceliyor. Tam 154 gündür!.

Hayırlı Cumalar
  • kimileri gerçek diyecek, kimileri sahte. bunun bir önemi yok. asla bilemeyeceğiz. bana kalırsa hiçbir türk askeri öyle laflar sarf etmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

kimileri gerçek diyecek, kimileri sahte. bunun bir önemi yok. asla bilemeyeceğiz. bana kalırsa hiçbir türk askeri öyle laflar sarf etmemeli.

Az bile soylemisler 1,5 senedir kayip asker icin devlet hicbirsey yapmamis asker diri diri yakildi hicbirsey olmamis gibi davraniyorlar. Ucu akpye dokunur diye askeri yok saydilar resmen

• 15 temmuz sabahı boğaz köprüsünde ER olan askerleri kemerle dövülüp linç ettiren provakatörler hangi kuruluşun üyesi bilmiyorum ama içimizde ışid sempatizanları var. Pkk lıya bile öyle muamele yapmıyanlar erleri köprüde linç ettirip boğazını kesip kemerle dövenler var.

Amerika böyle istiyor çünkü Türkiyenin tek sigortası askere olan güvendi şimdi onu bitirdiler askeride pasifize ettiler sivil kuruma bağladılar amerikanın keyfi gıcırında.Suriye ırak olmamıza engel kalmadı.
  • İroniMan kullanıcısına yanıt
    Kime neyi anlatıyorsun? 2010 yılında feto sümüklüsüne hoca efendi diyenler şimdi en azılı anti fetöcü olmuş. Memleket adım adım bölünmeye gidiyor burnunun ucunu gören yok. R yapan yapana.

Bu cehaletle yapılacak bir şey yok zaten. Ne olursa olacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.