Şimdi Ara

2 TANE SISTEM!!!WINDOWS 7 VE WINDOWS 7 LOADER XE??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar, compaq cq61 marka laptopumda kurulu olan windows 7 ye format atmak istiyorum, ancak bende 2 tane sistem gozukuyor: windows 7 ve windows 7 loader XE?? bu ikisinden kurtulup tekrar tek sistem olarak windows 7 yi kurabilir miyim ?? yardimlarinizi bekliyorum, tesekkurler..

• Windows 7 DVD'si ile sistemi DVD'den boot edersin ve kurulum ekranında sistemleri silip temiz bir kurulum yapabilirsin. Ne varsa sil kurulum ekranında ve karşında sadece mevcut HDD'yi gör ve ona kur Windows 7'i.
  • windows 7= İlk Kurulan sistem
    windows 7= İlk Kurulan ın Crack lenmiş hali.

Yedek vs Alırken Dikkat Ediniz ;)
  • Original windows 7 varsa aynı pc'ye istediğin sayıda boot edilecek windows 7 kurabilirsin. Cracklı windows 7'e ne gerek var ki!!!

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdas70 -- 20 Şubat 2012; 16:08:37 >
  • Peki dostum dedigin gibi yaparsam D de gidicek, D de bi suru belge var, silinmesini istemiyorum, nasil bi cozum bulabiliriz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Windows 7 DVD'si ile sistemi DVD'den boot edersin ve kurulum ekranında sistemleri silip temiz bir kurulum yapabilirsin. Ne varsa sil kurulum ekranında ve karşında sadece mevcut HDD'yi gör ve ona kur Windows 7'i.

Peki dostum dedigin gibi yaparsam D de gidicek, D de bi suru belge var, silinmesini istemiyorum, nasil bi cozum bulabiliriz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartalizma

quote:

Windows 7 DVD'si ile sistemi DVD'den boot edersin ve kurulum ekranında sistemleri silip temiz bir kurulum yapabilirsin. Ne varsa sil kurulum ekranında ve karşında sadece mevcut HDD'yi gör ve ona kur Windows 7'i.

Peki dostum dedigin gibi yaparsam D de gidicek, D de bi suru belge var, silinmesini istemiyorum, nasil bi cozum bulabiliriz???

Öncelikle HDD'de ki verileri harici bir HDD'ye veya DVD'ye yedekle sonra format at. En sağlıklısı bu yönde olur. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartalizma

quote:

Öncelikle HDD'de ki verileri harici bir HDD'ye veya DVD'ye yedekle sonra format at. En sağlıklısı bu yönde olur. :)

dostum d deki belgelerim 150 gb civari :)), mevcut harici HDD olmadigina gore 40 tane DVD mi gerekir :), tesekkurler..

• PC kullanıcı isen elbet elinde harici bir HDD bulunması şart. At HDD'ye verileri sonra temiz bir Windows 7 kur rahat et. Ben öyle yapıyorum. PC'de kullandığım herşeyin yedeği harici HDD'de mevcut bulunuyor. ^_^
  • quote:

PC kullanıcı isen elbet elinde harici bir HDD bulunması şart. At HDD'ye verileri sonra temiz bir Windows 7 kur rahat et. Ben öyle yapıyorum. PC'de kullandığım herşeyin yedeği harici HDD'de mevcut bulunuyor. ^_^

laptopta yapicam dediklerimi dostum..saolasin..
  • Bu arada güncel ve çalışan bir loader bul aktivasyon için. Nette doğru çalışanlardan bolca var. Sonra istersen Windows güncellemelerinide yüklersin. Kolay gelsin.
  • Aktivasyon için loader bulmana gerek yok bence. Laptopmuş hem; BIOS'u modlayıp bir tane HP COMPAQ key yaz gitsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.