Şimdi Ara

2 Tane kız kapıma geldi, kabul etmedim. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
4.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş büyük şansı tepmişsin k.bakma ama bildiğin mallık yapmışın kendi ayağıyla gelen kızları tepmişin onun dışında aşağıda otururken al eline bi tane termos kızlar aşağıdayken git yanlarına akşamki kabalığım için özür dilerim sinirli bir anıma geldinizde size katılabilir miyim de onlara kahve ikram et konuş dahada beceremiyosun git ben erkeğim diye dolaşma ortalıkta
  • quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

allah allah nasıl oynamaya çağırıyolar ki, kızlar kaç yaşında gösteriyolardı?

Hocam aşağıda hiç bir zaman oyun oynamıyorlar. Herhalde babamı felan görünce biz aşağıda oynuyodukta sende gelmek istermisin diye soracaktık dediler. Kızların adını bile bilmiyoum. Onlarla oturmam dışarda. Liseye geçtiler sanırım.

üfürükten bi bahane belirtmeden geri çevirmişsin, bence onları bidaha gördüğünde yanlarına git ve bişeyler uydur mesela işte babam yanımdaydı ondan kısa kesmek zorunda kaldım kusura bakmayın falan de. yani sanki biraz ayıp olmuş gibi çünkü.

• kusura bakmayın dün babam yanımdaydı o yüzden reddetmek zorunda kaldım dersin,kaynaşırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lossout

kardeşim kusura bakma ama senden bir cacık olmaz

Bunu nerde çıkarttın? 2 tane 18 yaşında kızmı geldi sanıyorsun? 2 tane ergen kız geldi. Doğru hayır diyerek kötü yapmış olabilirim ama tamda zamanında geldiler hani.

• quote:

quote:

quote:

allah allah nasıl oynamaya çağırıyolar ki, kızlar kaç yaşında gösteriyolardı?

Hocam aşağıda hiç bir zaman oyun oynamıyorlar. Herhalde babamı felan görünce biz aşağıda oynuyodukta sende gelmek istermisin diye soracaktık dediler. Kızların adını bile bilmiyoum. Onlarla oturmam dışarda. Liseye geçtiler sanırım.

üfürükten bi bahane belirtmeden geri çevirmişsin, bence onları bidaha gördüğünde yanlarına git ve bişeyler uydur mesela işte babam yanımdaydı ondan kısa kesmek zorunda kaldım kusura bakmayın falan de. yani sanki biraz ayıp olmuş gibi çünkü.

Evet hocam. Ama işte diyorumya misafirin çocuğuyla kavga etmiştim. Tamda zamanında geldiler yani. Te şimdi gelseler ya.
    Ayıp olmuş olabilir hakikatten.

• quote:

quote:

Bunu nerde çıkarttın? 2 tane 18 yaşında kızmı geldi sanıyorsun? 2 tane ergen kız geldi. Doğru hayır diyerek kötü yapmış olabilirim ama tamda zamanında geldiler hani.

yaşın kaç senin ?
  • Ayıp olan bir şey yok bence ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentisel

Oynuyoruz ne demek lan kac yasindalar

Liseye geçtiler sanırım. Veya 8. Sınıfa bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

yaşın kaç senin ?

17 hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

Ayıp olan bir şey yok bence ortada.

Bencede hocam.

• Kızlar senin ayağına kadar gelmis sen hayır demişsin ayıp olur tabi nasıl muhabbet acarım dıyorsun mesela özür dilemek ve o an ki durumunu anlatmakla muhabbete girebilirsin bu da senin icin bir fırsat eğer hic gitmezsen senin hakkında daha kotu ters seyler düşünürler hm düşündüğümüz gibi biri değilmiş ne kadar da kaba birisiymis gibi gibi kız milleti aralarında konuşurlar gec olmamış git konus onlarda senin gibi insan farklı değiller babandan dolayı mı sinirli oldugunda mı durum tam olarak neyse doğrusunu anlat takılmana bak

• quote:

Orijinalden alıntı: SOUNDBACK

Kızlar senin ayağına kadar gelmis sen hayır demişsin ayıp olur tabi nasıl muhabbet acarım dıyorsun mesela özür dilemek ve o an ki durumunu anlatmakla muhabbete girebilirsin bu da senin icin bir fırsat eğer hic gitmezsen senin hakkında daha kotu ters seyler düşünürler hm düşündüğümüz gibi biri değilmiş ne kadar da kaba birisiymis gibi gibi kız milleti aralarında konuşurlar gec olmamış git konus onlarda senin gibi insan farklı değiller babandan dolayı mı sinirli oldugunda mı durum tam olarak neyse doğrusunu anlat takılmana bak

Saolun hocam. İlk önce dışarı çıksınlar bende çıkayım baktım oturuyorlar gitmiyorlar giderim yanlarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

/>

bu gif bi harika dostum
  • Kızlardan birisi senden hoşlanmış büyük ihtimal fakat senin yaş 17 olduğuna göre ya 11'e geçtin yada 12'ye eğer kızlar daha yeni liseye geçmişlerse iş kötü benzer bi olayda benim başıma gelmişti. Kızlar'a bir açık kapı bıraksaydın bari arkadaş olurdunuz eğer hayır diye terslediysen büyük ihtimal kızlarda seni tersleye bilir ama daha sonra onlar tekrar seni bulur.
  • Kasma bu kadar genco denk geldiğinde geçen gün sinirliydim onun üstüne siz geldiniz biraz kötü bir tanışma oldu de sonra elini uzat adını söyle sonra onlarla aşağı in oyna ahaha oynamak ne lan o kızlar ortaokuldadır demedi deme
  • Kötü yaptın ama hiçbir şey kaçırmış değilsin bidaha onlar oynarken in aşağı tanış bu arada yaş kaç kızlar oyun oynamaya çağırıyor?
    Beni en son oyun oynamaya 12 yaşımdayken çağırmışlardı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lentisel

Oynuyoruz ne demek lan kac yasindalar

Liseye geçtiler sanırım. Veya 8. Sınıfa bilmiyorum.

8. Sinif kizlara mi yazicaksin 18 yasinda halinde ? Kizlar sadece oynayalim demis bence sen de abartmissin. Zaten dedigin gibi bir sey olsa 2'si birden gelmez. Zaten gelse nolacak 15 yasindalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinModOn

/>

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.