Şimdi Ara

2 Tane kız kapıma geldi, kabul etmedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
3
Favori
4.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 79
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 55
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 gün 7 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 23
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • a7v8x (55 mesaj) All Hail The King (3 mesaj) Konungariket Sverige (3 mesaj) Lossout (3 mesaj) Krystof (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (85 mesaj) Mobil (66 mesaj) Tablet (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> 2 Tane kız kapıma geldi, kabul etmedim.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2630 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar. Konumuz gayet ciddi ve böyle olduğu içinde konu dışı özele açtım konuyu. Lütfen dalga geçme amaçlı alâkasız cevaplar yazmayın.

Bizde misafir vardı, misafiri geçirmek için aşağıya indik. O 2 kızda aşağıdaydı. Neyse misafir gitti asansöre bindi bizimkiler ben binmedim ben yukarı çıkarken apartmanın kapısı açıldı. Eve girdik kapıyı kapattım. Kapıyı kapattıktan 1 dk sonra kapı çaldı. Allah allah dedim açtım kapıyı açtım. Arkamdanda babam geldi. Bir baktım 2 tane kız. İlk önce 2-3 saniye konuşmadılar sonra birisi biz aşağıdayız sende gelmek istermisin diye soracaktık dediler. (Aşağıda oturuyorlardı) Bende hayır dedim kafayı çok hafiif tamam ? Şeklinde salladım ve kapıyı kapattım. Yani ben hayır dedim 3-4 saniye bekledim kafamı aşağı yukarı çok az titrer gibi salladım 3-4 saniye bekledim hiç konuşmadılar bende kapadım onlar hiç konuşmadı.

Arkadaşlar durum böyle. Aynı sitede oturuyoruz. Kızlarla daha önce hiç merhabalığım yok. İsimlerini bile bilmiyorum. Evi bulmak için büyük ihtimal takip ettiler. Şimdi ben iyimi yaptım kötümü? Yarın gidip işte beni çağırdınız ama böyle böyle hayır dedim ama bundan dolayı vs. Diyeyimmi? Akıl verin lütfen.

Ciddi mesaj yazdığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a7v8x -- 22 Temmuz 2013; 19:59:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    Benim kapımı niye dilenciler çalıyor ya neden !
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Gittiğinde onlarda kafa sallayıp tamam der geçerler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

Merhaba arkadaşlar. Konumuz gayet ciddi ve böyle olduğu içinde konu dışı özele açtım konuyu. Lütfen dalga geçme amaçlı alâkasız cevaplar yazmayın.

Bizde misafir vardı, misafiri geçirmek için aşağıya indik. O 2 kızda aşağıdaydı. Neyse misafir gitti asansöre bindi bizimkiler ben binmedim ben yukarı çıkarken apartmanın kapısı açıldı. Eve girdik kapıyı kapattım. Kapıyı kapattıktan 1 dk sonra kapı çaldı. Allah allah dedim açtım kapıyı açtım. Arkamdanda babam geldi. Bir baktım 2 tane kız. İlk önce 2-3 saniye konuşmadılar sonra birisi biz aşağıdayızda sende gelmek istermisin diye soracaktık dediler. Bende karnımın ağırısıyla ve babamın arkamda olmasıyla beraber hayır dedim kafayı çok hafiif tamam ? Şeklinde salladım ve kapıyı kapattım. Yani ben hayır dediğim gibi kapadım onlar hiç konuşmadı.

Arkadaşlar durum böyle. Aynı sitede oturuyoruz. Kızlarla daha önce hiç merhabalığım yok. İsimlerini bile bilmiyorum. Evi bulmak için büyük ihtimal takip ettiler. Şimdi ben iyimi yaptım kötümü? Yarın gidip işte beni çağırdınız ama böyle böyle hayır dedim ama bundan dolayı vs. Diyeyimmi? Akıl verin lütfen.

Ciddi mesaj yazdığınız için teşekkürler.

Yanlış yapmışsın, en azından şu an meşgulüm falan deseydin açık kapı bıraksaydın keşke. Bence gidip öyle konuşman yüzsüzlük olur, onların olduğu yerde falan bulun, tekrar bi' çaba göstermelerini bekle derim ben.
    |
    |

• Yarbay
    2667 Mesaj

Anlaşıldı. Böyle konuların biteceği yok.. Ayrı bi bölüm şart.
    |
    |
    a7v8x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    81 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4561 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hakanlevent

kız geldiyse gidiceksin yoksa korkak moduna dusersın , bıraz samımıles sonra bıseyler yasa (sınırında) sonra sal gitsin
    |
    |
  • Binbaşı
    1350 Mesaj
    Bugün halsizim biraz, yarın çıkarsanız kesin gelirim derdim ve ardından buyrun içecek bir şeyler ikram ediyim diyerekten içeriye de davet ederdim. İçeriye davet etmesem bile tokalaşır tanışırdım.
    Bence çok yanlış yapmışsın, o kızlarla arkadaşlığı unut.
    |
    |
  • Binbaşı
    1118 Mesaj
    adamın eline nimet düşmüş sende degerlendiremimişsin
  • Binbaşı
    1371 Mesaj
    insan şu anda meşgulum kusura bakmayın derdi
  • Yarbay
    2630 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

Anlaşıldı. Böyle konuların biteceği yok.. Ayrı bi bölüm şart.

? Nereye açayım konuyu? Konu %100 gerçek.

|
    |
  • Yarbay
    2630 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

insan şu anda meşgulum kusura bakmayın derdi

Diyemedim hocam. Tamda sinirli olduğum zaman geldiler ya of. Sinirli olmasam giderdim.

|
    |
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    olum koş kaynaş onlarla ne duruyosun ... belki çok iyi bi aşk belki çok iyi bi dost kazanırsın belli mi olur tanımaktan zarar gelmez...
  • Yarbay
    2630 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

olum koş kaynaş onlarla ne duruyosun ... belki çok iyi bi aşk belki çok iyi bi dost kazanırsın belli mi olur tanımaktan zarar gelmez...

Hocam birdaha nasıl gidip konuşayım? Muhabbeti nasıl açayım ve bneler söyleyeyim sizce?

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Sana verecektiler
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Hocam birdaha nasıl gidip konuşayım? Muhabbeti nasıl açayım ve bneler söyleyeyim sizce?

hocam karşılaştığında öncelikle davetlerini red ettiğin ve sinirli anına denk geldiğini söyleyip özür dile ve onlara sitenizin bahçesinde bi kahve sözü ver hem konuşmuş,tanışmış oluruz hemde kaba davranışım için özür dilemiş olurum de mutlaka kabul ediceklerdir
    |
    |

• Teğmen
    247 Mesaj
    Babana Dönüp Biraz İşim Var Birazdan Gelirim Baba Diyip İnerdim Aşağı. Döndüğümde de Babama Okuldan Arkadaş Olduğumuzu ve Derslerle İlgili Bişey Sorduklarını Söyleseydin İyi olurdu sanki... :)
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kız olduklarına emin misin?
  • Yarbay
    2630 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

kız olduklarına emin misin?

Evet, hemde iyisinden.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.