Şimdi Ara

2 sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-) Youtube'dan video izleyemiorm video açılacağı sırada an error occured please try again later yazıyor neden?

2-)Ben üniversite için laptop alcam güzel bişi olsn istiorm oyun da oynucam ark casper nirvana almış özellikleri:intel duo core 2 , 1gb 512 ayrılmş ekran kartı , 2.66 mıydı neydi işlemci , 4 gb ram 1350ytl'ye almış.
    Şunu sölicem benim bilgisayarın özellikleri daha düşük 256 ekran kartı,1 gb ram ,2.66 pentium işlemci (böleydi galiba) ve ark bize geldi crysis i yükledik ona yüksek modda bile çalıştıracağını düşündüm ama arkadaşlar o kadar kastı ki normal modda bile oynayamadı çocuk hem onun morali hem benim moralim bozuldu 1.300 verip laptop alcam crysis oynayamayacak mıyım? nedir bi anormallik yok mu benim pc daha kötü laptop olması bişiyi değiştirir mi ?

şimdiden teşekkürler lütfen bişiler yazın boş geçmeyin o kadar yazdık

• Bu aralar herkes laptop alıyor nedir bu laptop sevdası yahu.Bu arada bende laptop alacağım ama internet üzerinden almak zorundayım var mı güvenilir site acaba benım bildiğim en güvenilir hepsiburada oradan mı alsam acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Bu aralar herkes laptop alıyor nedir bu laptop sevdası yahu.Bu arada bende laptop alacağım ama internet üzerinden almak zorundayım var mı güvenilir site acaba benım bildiğim en güvenilir hepsiburada oradan mı alsam acaba ?

üniversite yolcuları o laptop alanlar benim gibi
  • Beyler cevap bekliyorum...
  • Adresini versene laptopla ilgili konuşacam.PM alamıyorsun galıba attım gıtmedı.
  • oyun oynamak istiyorsan paranı biraz gözden çıkart ve monster al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Adresini versene laptopla ilgili konuşacam.PM alamıyorsun galıba attım gıtmedı.

adil_krkmz@hotmail.com ekle konuşalım
  • youtube girebilmen için yaptığın ayar vardıya
    pc de etc dosyasına 208.67.48 youtube
    tarzında bir şey yazınca direk youtube giriyordu
    artık o sistemi değiştirmişler
    her video için ayrı kod giriliyor birisi lite yapmıştı onu etc ye atıyorsun
    208.34.56 gibi numaralardan alt alta,neredeyse 80 tane numaradan oluşuyor bunları tek tek girmen zor onu bulup etc ye atman lazım
    birisi dosya haırlamıştı
    youtube de her video için ayrı numara giriliyor ama çoğu video açsada çoğundada o uyarı çıkıp video açmıyor
    artık sistem böyle
  • 3 soru oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.