Şimdi Ara

2 Sİ ARASINDA KARARSIZ KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iki laptop arasında karasız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
    http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-i5-4200h-28ghz-4gb-500gb-2gb-gtx850-128bit-fd-P29957628
    http://www.n11.com/dell-inspiron-7537-s20w65c-i5-6gb-500gb-2gb-gt750m-w-8-P18431181

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EditörünSeçimi -- 22 Ekim 2014; 17:43:38 >

• Dell al bence asus un servisi cok kalitesiz n56vz-s4283h bilgisayarimi kirdilar 3 aydir iade raporunu yeni elime aliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki asus nedenleri servisi daha iyi ekran kartı daha iyi ekranı mat yansımıyor işlemcisi daha iyi Dell de wifi kopma sorunlarının olduğunuda biliyorum son olarak dwd de var

• iki ayrı tavsiye,kafam çok karışık başka tavsiyesi olan varmı?
  • tabii ki asus, kararsız kalınacak bir kıyas değil bence. 1500/200 kuponu kullanacaksanız piyasa değerinden sadece 50 tl aşağıya almış olursunuz. şuan internette 1700+kargo fiyata satanlar var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 23 Ekim 2014; 12:54:19 >
  • Çok afedersiniz ama burada bir kandirmaca mi var ? yani notebookun fiyatı 3082TL imis ama %40 olmus da 1894TL ye inmis oyle mi ? :)
    Siz de bunu bilerek alışveriş yapıyorsunuz.

Bence Victor G451 al. 8GB lı Full HD li makineyi taksitle belki 2000TL ye alırsın (ki Axess yada Maximum ile daha düsük oluyor, en yüksek Bonus'un vade farkı) 250TL fazla vermis olursun ama 10 numara 5 yıldız bir makinen olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

tabii ki asus, kararsız kalınacak bir kıyas değil bence. 1500/200 kuponu kullanacaksanız piyasa değerinden sadece 50 tl aşağıya almış olursunuz. şuan internette 1700+kargo fiyata satanlar var...

evet 1500/200 kuponu kullanacağım,dediğinize göre pek karlı olumuyor kupon kullanmak,daha karlı bi alış veriş için başka diz üstü önerebilirmisiniz
  • Bende dell 7537 var ebrardan aldım, 1 TB hd li i7 u 2.0->3.2 ,8gb ram olanı var süper bir laptop ben 2150 ye almıştım simdi artmış fiyatı (ben orj win 8 i içinde aldım 2150 ye) dell 7537 laptop gibi laptop ,paran varsa 3000 TL olan modelini al evladiyelik

• sakın vatan bilgisayardan bişey almayın lenovo y510p modelini mağazada kurulum yaptırıp herşeyi çalışıyor denilip teslim ettiler evde kamerasının çalışmadığını 2 gün sonra farkedebildim geri götürüp ambalajıyla birlikte sorununu söyledim değişim istediğimi bana ne yapılmasını sormalarına rağmen değişim yapmayıp 2 günlük laptopu teknik servise gönderip değişimin teknik servisin karar vereceğini söyleyince şoke oldum 20 gün servis süresinin olduğunu söylediler ve cihazım 13 gün sonra teknik servisten tamir edilmiş şekilde gönderdiler arıza kaydında benim değişim istediğim yazdığı halde 2 günlük cihazı tamir edip yollamışlar vatan bilgisayar sitesinede mesaj yolladım aynı şekilde onlarda teknik servisin değişim kararının kendisine bağlı olduğunu söylüyorlar 15 günlük değişim hakkımı resmen çiğnediler hem vatan hemde lenovo
  • merhaba victor maching size sormak istediğim şey g451 n11.comda satışa sunulacak mı.. eğe böyle bir durum varsa bir tane alacağım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanMutlu

merhaba victor maching size sormak istediğim şey g451 n11.comda satışa sunulacak mı.. eğe böyle bir durum varsa bir tane alacağım....

Hayır sunulmayacak maalesef. G451 deki kısıtlı kar marjimizdan dolayı n11.com'a maalesef koyamiyoruz su anda :( ancak bizim websitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
    İlginize çok teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Orijinalden alıntı: SerkanMutlu

merhaba victor maching size sormak istediğim şey g451 n11.comda satışa sunulacak mı.. eğe böyle bir durum varsa bir tane alacağım....

Hayır sunulmayacak maalesef. G451 deki kısıtlı kar marjimizdan dolayı n11.com'a maalesef koyamiyoruz su anda :( ancak bizim websitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
    İlginize çok teşekkür ederiz.

anlıyorum...1500/200 kupon ile beraber asya banka taksitli almak istiyordum...başka bahara kalıyor artık...
  • bencede asus ram'e bakma sonradan ekleyebilirsin,asusun işlemcisi daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.