Şimdi Ara

2. pencere açılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internette bi sayfaya girdiğimizde ikinci bi sayfa açılan yerler vardıya. flash mı deniliyor adına tam bilmiyorum. yada bağlantı sayfası gibi bişi heralde. ben öyle sayfa açılmasını kapatmıştım o yüzden açılmıyor. ama nerden kapattığımı yada şimdi nasıl açmam gerektiğini bilmiyorum. bilginiz varsa alabilirim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 1 Kasım 2020; 23:51:31 >
  • aynı sorun bende de vardı 25 kere neredeyse tarattım bilgisayarı program ekle/kaldır'dan tollbar vs. gib şeyleri kaldırdım! sonra görüv yöneticisini açtım !

İEXPLORER adlı 5-6 tane program vardı ! asıl program explorer.exe olarak geçiyo bunu haricinde olan bütün ie programlarını kapadım restart attım sorun düzeldi
  • ben tam anlamıyorum .. o yüzden biraz daha benim anlıycağım dilde konuşurmusunuz :)

o dediğiniz sp2 nası bişi onuda bilmiyom :(
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 1 Kasım 2020; 23:51:53 >
  • Ben sana şöyle sorayım polyanna, sen de sorununu seç;

1- İnternet sayfalarım hep aynı pencerede açılıyor.
    2- Pop Up (kendiliğinden açılan reklam vs. sayfaları) açılmıyor. Bunlardan hangisi?
  • 2. si ne daha yakın .. beraberinde açılması gereken sayfalar açılmıyor.
  • Büyük ihtimalle bir pop up blocker (pop up engelleyici) program var makinanda. Denetim masasından program ekle kaldır'a gel ve listelenen programların isimleri kısaltarak, buraya post olarak yaz. Yardımcı olalım.
  • itunes
    livereg
    live update
    m.data access components
    toolbar
    myweb search
    quick time
    windows xp hotfix(sp2) bu biraz önceki arkadaşın sölediği şey sanırım.
    internet cleaner pro

anlamadığım proğramlar bunlar. sorun bunlardan birimidir ki
  • Toolbar ve myweb seacrh programlarını kaldır. Zaten gereksiz programlar.

Kaldırma işlemi şu şekilde,

Başlat / denetim masası / program ekle kaldır.

Kaldırmak istediğin programın üzerine tıkla ve sağ tarafında bulunan kaldır tuşunu tıkla.
  • kalkmıyoki..

diyoki my web search bar will be completely uninstalled after your next reboot

tamamen kurulduktan sonra kaldırılabilirmi demek istiyoki

arkadaşım sizede zahmet oldu kusura bakmayın..
  • restart et tekrar dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.