Şimdi Ara

2 parçaya ayrılmış flash belleği birleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 2 parçaya ayrılmış bir flash bellek var.bi grup 2gb diğeri 14gb.2gb lık kısımda bazı dosyalar var ve işime yaramıyor...2gb lık kısmı biçimlendiremiyorum.
    bu 2 parçayı birleştirmeyi sağlayacak bir program varmı?
    linux ortamında da deneyebilirim

• Disk yoneticisinden halledebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lnfds L kullanıcısına yanıt
    bilgisayarımı sağ tıkla yönet de çıkan ekranda depolamaya tıkla sonra disk yönetimi flash diskini bul sağ tıkla bölümleri sil yap 2 bölümede sonra biçimlendir kullanıma hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowblue55

bilgisayarımı sağ tıkla yönet de çıkan ekranda depolamaya tıkla sonra disk yönetimi flash diskini bul sağ tıkla bölümleri sil yap 2 bölümede sonra biçimlendir kullanıma hazır

Yazmaya karşı korumalıymış, küçük olan kısım.bunu kaldıramıyorum birtürlü.uygulama ile kaldırmayı deneyince device not found uyarısı geliyor
    Tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies] “WriteProtect”=dword:00000000 Bu değeri yeni not defteri açın içine yapıştırıp farklı kaydet deyip adınada donanımhaber.reg deyip kaydedin sonra çift tıklayıp çalıştırıp adres defterine ekleyin yazmaya karşı korumayı kaldırmak için basit bir çözüm deneyin kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowblue55

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies] “WriteProtect”=dword:00000000 Bu değeri yeni not defteri açın içine yapıştırıp farklı kaydet deyip adınada donanımhaber.reg deyip kaydedin sonra çift tıklayıp çalıştırıp adres defterine ekleyin yazmaya karşı korumayı kaldırmak için basit bir çözüm deneyin kolay gelsin

daha öncede denemiştim işlem başarılı olmasına rağmen disk salt okunur kalmaya devam ediyor
    cmd > diskpart > list disk >select disk (hangi numara ise flash disk ) >attributes disk clearreadonly yazın enterlayın bakalım ne olcak
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 3 Mayıs 2020; 21:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

easeus partition master programı ile silebilir, yada isterseniz tek parça yapabilirsiniz

şuan asıl sorun korumalı parçanın korumasını kaldıramamak.
    bunu yaptıktan sonra birleştirebileceğim ama disk korumasını iptal edemiyorum.
  • quote:

easeus partition master programı ile silebilir, yada isterseniz tek parça yapabilirsiniz

• quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.