Şimdi Ara

2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
6
Favori
38.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu reklam başlığına dönmüş,neden insanlar çıkıp : biz bu işi yapıyoruz demek yerine ''bir arkadaş'' mantığı ile ilerler ki!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 26 Eylül 2013; 16:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ar ge

2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM..

quote:

Orijinalden alıntı: srf.ozl

Kandırmaca bunun neresınde acıklama yaparmısın?

Hocam çok iyi yakalamışın bravo valla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

konu reklam başlığına dönmüş,neden insanlar çıkıp : biz bu işi yapıyoruz demek yerine ''bir arkadaş'' mantığı ile ilerler ki!

Hayır yerine baktım o oto satış yerini biliyorum. 4 çeker araba bakmıştık şirkete gidip. Oto pazarında olması galericilerin olması demek bu da durumu şüpheye sokuyor.
  • Dr.OTO EKSPERTİZ

4.ŞUBEMİZ İSTANBUL ÜMRANİYE'DE

Dr.OTO EKSPERTİZ BİLGİYİ GÜVENİLİRLİĞİ VE KALİTELİ HİZMETİ İLE 2.EL ARACANIZI ALIRKEN TECRÜBELİ PERSONELİ VE GELİŞMİŞ TEKNOLOJİK CİHAZLARIYLA SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENLİ VE HUZURLU ARAÇ ALMANIZI SAĞLAR.

Dr.OTO EKSPERTİZ 2.EL ARACINIZIN KAZA VE HASAR DURUMLARINI TEST VE MUAYENE EDİP DETAYLI "OTO EKSPERTİZ RAPORU"DÜZENLEYEN PROFESYONEL,TARAFSIZ, TAM DONANIMLI OTO EKSPERTİZ KURULUŞUDUR.

YETKİLİ SERVİSLERDE BULUNMAYAN TEKNOLOJİ Dr.OTO EKSPERTİZ'DE VARDIR.

TEST AŞAMASI SADECE 20-25 DAKİKA ZAMANINIZI ALIR VE SİZE VAKİT KAZANDIRIR.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN Dr.OTO EKSPERTİZ...

YAPILAN TESTLER ▼

MOTOR PERFORMANS TESTİ (beygir ve tork ölçümü)

KAPORTA TESTİ

BOYA TESTİ

FREN TESTİ

SÜSPANSİYON TESTİ

YANAL KAYMA TESTİ

Dr.OTO EKSPERTİZ PAKET FİYATI SADECE 100 TL

PAZAR GÜNLERİ HİZMET VERİYORUZ.

TEL:0216 335 40 06 - 0533 369 99 10

• foto cekebildinniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GARANTİ VEREN yerlere inanmayın arkadaşlar...2 Elde üretici fabrika bile garanti veremezken bu neyin garantisi.Sırf para almak ve müşteri çekmek adına yapılmış reklam yalanı.Bursada garanti veren yer var motor ve şanzıman garantisi veriyormuş arkadaşımın aracını kocaelinden gelen kişi gösterdi ve aldı.Yalovada araç motor kitledi.Ne oldu..Biz baktığımızda normaldi dediler.Garanti uçup gitti.Akıl var mantık var.GARANTİ yalan.Birde şöyle düşünün araç temiz 2 ay sonra çarptılar boyatıldı.Giderim ekspertizciye burası boyalıymış sen beni zarara uğrattın derim.Olurmu.OLDU çokça..Çoğu galericilikten gelme.Ben otomotiv öğretmeniyim ekspertiz yeri açtım bana galericilikten gelmediysen zor tutunursun dediler ama saolsun insanlar 1 kere geldimi araçtan çok yere ve sana bakıyorlar.Zamanında 2 araç alıp satan kişi bu işe girmiş.Durum bu.
  • Sê7êN SKY kullanıcısına yanıt
    hem galerici olup hemde ekspertiz yeri açan insanlardan ne beklersiniz ki. Benimde bursada yerim var TESTCAR ben çıkıp resimlerini bile koydum beklerim dedim.Altına bursada başka bir ekspertizci bir arkadaş götürdü bende çok memnun kaldım şurada burada yazmıştı. Önce esnaflıkta samimiyet önemli.
  • DOD da 2. el araç, oto expertiz ücretleri hakkında bilgisi olan var mı?
  • ceday7 C kullanıcısına yanıt
    Dod'da siz alırken ekspertiz yapılmıyor. Sadece dod satacağı aracı alırken kendine ekspertiz yapıp siz almaya gittiğiniz de araçla ilgili yüzeysel bilgi veriyor.Dodlar Doğuş oto bünyesinde olduğundan orada 450 tl karşılığında ekspertiz yaptırabiliyorsunuz tabi 4 saati buluyor yoğunluktan bakmaları
  • Seyrantepe sanayide bosch servis var. Kendi acimdan tavsiye edebilirim. Once surus testi sonra kaporta, motor, bilgisayar testi yapiyorlar. Bana once 150 tl dediler fakat pazarlikla 100 e dusurdum. Trameri temiz ici disi piril piril bir aracin onden ve arkadan darbeli pertten toplanmis oldugun santim santim anlatti usta. Ahmet usta diye birisi var eger giderseniz kasiyla gozuyle alinir veya alinmaz diye tuyolari veriyor :) 100 tl gitti ama kandirilmaktan iyidir. Umarim birilerinin isine yarar. Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuikkuik kullanıcısına yanıt
    hocam sadece boya makinesi ile yapılan ekspertize kesinlikle inanma bunu açık ve olayın içinde olan birisi olarak söylüyorum... eğer altta macun ve işlem yoksa boyanmış parçayı makine anlamaz birkaç rakam fazla verir lakin yapan kişi buna boya demeyebilir... ayrıca gözle de muayene yapılmalıdır... boyanmış parça kendini belli eder.... daha önce yazdığım birkaç ip ucu var ... bi inceleyin isterseniz... belki yardımcı olur sizlere... bu konuda servisten ve eksp. şirketlerinin yaptığı hatalı raporlar haala konuşulur... bel altı boyanmış aracı servise de gösterdiler sadece 3 parça boya var dediler.... 4 parça boya olan araca boya yok raporu verdiler ... bizler de güldük tabi ki..... tavsiyem iyi bi boyacı kaportacı usta bulmanız ve iyice incelemesini istemeniz olacaktır.... aracın altına da bakmanız iyi olacaktır....

şunu da belirteyim eksp.firmalarının aracın tüm aksamlarını incelemesi sizin için iyi olacaktır... dışarıdaki ustalar buna dikkat etmeyeceklerdir.... karar senin

• Anadolu yakasında, önerebileceğiniz gerçekten iyi expertiz yapan yer hakkında bilgisi olan varmı?
    birde acaba oto rapor denen bir yer var Bostancıda..burasa ile ilgili fikri olan varsa paylaşabilir mi acaba. tşk ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oto-danışman-expert

hocam sadece boya makinesi ile yapılan ekspertize kesinlikle inanma bunu açık ve olayın içinde olan birisi olarak söylüyorum... eğer altta macun ve işlem yoksa boyanmış parçayı makine anlamaz birkaç rakam fazla verir lakin yapan kişi buna boya demeyebilir... ayrıca gözle de muayene yapılmalıdır... boyanmış parça kendini belli eder.... daha önce yazdığım birkaç ip ucu var ... bi inceleyin isterseniz... belki yardımcı olur sizlere... bu konuda servisten ve eksp. şirketlerinin yaptığı hatalı raporlar haala konuşulur... bel altı boyanmış aracı servise de gösterdiler sadece 3 parça boya var dediler.... 4 parça boya olan araca boya yok raporu verdiler ... bizler de güldük tabi ki..... tavsiyem iyi bi boyacı kaportacı usta bulmanız ve iyice incelemesini istemeniz olacaktır.... aracın altına da bakmanız iyi olacaktır....

şunu da belirteyim eksp.firmalarının aracın tüm aksamlarını incelemesi sizin için iyi olacaktır... dışarıdaki ustalar buna dikkat etmeyeceklerdir.... karar senin

Gözle kontrol için yazdığınız ipuçlarının linkini verir misiniz.. Aklımızda bulunsun...

• bura reklam kokuyor kaçın
  • Danışıklı dövüş gibi biri arkadaşına konu açtırıyor ötekide döşüyor reklamı yahu bir tane dahi aracı lifte kaldıran altına bakan firma görmedim 1 saat bakan yerler var araca 100 liraya kim bakar bu kadarhttp://forum.donanimhaber.com/m_97365212/f_//tm.htm#97384709
  • Araç alacak yada satacak arkadaşlara yardımcı olmak için bekleriz. Bursa da [Kunye=101 nokta ekspertiz ]]yapan tek check up merkeziyiz. İmza Yetkili Otomotiv Öğretmeniz ile Bursa Yeni Yalova Yolundayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoyota -- 1 Kasım 2014; 15:57:28 >

• Mobil Ekspertiz Hizmet Rahatlığını Yaşayın
    Almayı Düşündüğünüz Aracı Kontrollere Götürmeye Zamanınız Yoksa. Mobil Hizmet İle Mobil Eksper Servislerinden Faydalanabilirsiniz.
    Mobil Ekiplerimiz Belirttiğiniz Adrese Ve Almak İstediğiniz Aracın Tüm Kontrollerini Gerçekleştirir.
    Mobil Ekspertizde Yapılan İşlemler.
    Aracın kaporta aksamında boyanan ve değişen parçalarını tespiti yapılır. Micron cihazı ile değerleri kontrol edilir.
    Aracın beyni test cihazına bağlanır ve arıza kaydı kontrol edilir geçmişteki arıza kayıtları okunur.
    Şanzuman beynine girilir arıza kaydına bakılır
    Motor yağ kaçakları tespiti yapılır kaçak varsa nerde olduğu ve masraf tutarı tespit edilir..
    Turbo ve enjektörler kontrol edilir tespiti yapılır
    Aracın şanzuman vites geçişleri kontrol edilir
    Motor soğutma sistemi kontrol edilir kaçaklara bakılır
    Aracın airbaglari kontrol edilir cihaz ile ve tamir yada değişmişse tespiti yapılır
    Ön takım kontrolleri yapılır bozuk hasarlı işlemli parçalar tespit edilir.
    ARAC BULUNDUGU YERDE KALDIRILIR Ön şaselerin kontrol edilir hasarlı yada işlem varsa bilgi verilir
    Firenler Kontrol Edilir Abs Kontrol Edilir Balatalar Kontrol Edilir.
    %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ
    101 NOKTADA EKSPERTİZ HİZMETİ
    UZAK İLLERDEN GELMEDEN
    ALMAK İSTEDİĞİNİZ ARACA EKSPERTİZ YAPTIRIN HÜSRANA UĞRAMAYIN
    Mobil ekspertiz tam size göre
    Aracı bulun belirttiğiniz adrese mobil ekiplerimiz gidip ekspertiz raporunu çıkartsınlar size detaylı bilgi versinler.Kullanılmış 2.el araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almak istediğiniz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik riskleri ortadan kaldırmak için mutlaka ekspertiz yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz
    fiyatlarımız uygundur.
    www.istanbulotoekspertizci.com

0532 611 66 01

• Mobil Ekspertiz Hizmet Rahatlığını Yaşayın
    Almayı Düşündüğünüz Aracı Kontrollere Götürmeye Zamanınız Yoksa. Mobil Hizmet İle Mobil Eksper Servislerinden Faydalanabilirsiniz.
    Mobil Ekiplerimiz Belirttiğiniz Adrese Ve Almak İstediğiniz Aracın Tüm Kontrollerini Gerçekleştirir.
    Mobil Ekspertizde Yapılan İşlemler.
    Aracın kaporta aksamında boyanan ve değişen parçalarını tespiti yapılır. Micron cihazı ile değerleri kontrol edilir.
    Aracın beyni test cihazına bağlanır ve arıza kaydı kontrol edilir geçmişteki arıza kayıtları okunur.
    Şanzuman beynine girilir arıza kaydına bakılır
    Motor yağ kaçakları tespiti yapılır kaçak varsa nerde olduğu ve masraf tutarı tespit edilir..
    Turbo ve enjektörler kontrol edilir tespiti yapılır
    Aracın şanzuman vites geçişleri kontrol edilir
    Motor soğutma sistemi kontrol edilir kaçaklara bakılır
    Aracın airbaglari kontrol edilir cihaz ile ve tamir yada değişmişse tespiti yapılır
    Ön takım kontrolleri yapılır bozuk hasarlı işlemli parçalar tespit edilir.
    ARAC BULUNDUGU YERDE KALDIRILIR Ön şaselerin kontrol edilir hasarlı yada işlem varsa bilgi verilir
    Firenler Kontrol Edilir Abs Kontrol Edilir Balatalar Kontrol Edilir.
    %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ
    101 NOKTADA EKSPERTİZ HİZMETİ
    UZAK İLLERDEN GELMEDEN
    ALMAK İSTEDİĞİNİZ ARACA EKSPERTİZ YAPTIRIN HÜSRANA UĞRAMAYIN
    Mobil ekspertiz tam size göre
    Aracı bulun belirttiğiniz adrese mobil ekiplerimiz gidip ekspertiz raporunu çıkartsınlar size detaylı bilgi versinler.Kullanılmış 2.el araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almak istediğiniz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik riskleri ortadan kaldırmak için mutlaka ekspertiz yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz
    fiyatlarımız uygundur.

www.istanbulotoekspertizci.com

05326116601

• Elbistan 46 kullanıcısına yanıt
    avrupa yakasında maslak sanayide var bir yer best olması lazım firma ismi anadolu yakasında da üsküdar da bi yer var orasıda garantili arabam dı tavsiye ederim ;)
  • maslakta bi yer var avrupa yakasında best oto olması lazım prof bi yer birde anadolu akasında var orasıda garantili arabamdı sanırım tavsiye ederim ;)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.