Şimdi Ara

2.Krediyi Alabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 2 aydır sigortalı olarak çalışıyorum ssk primim 2800 üzerinden yatıyor maaşımı elden alıyorum ve net maaşım 4000 Tl ayrıca sigortam yokken bir bankadan kredi kullandım 4 ay oluyor 2513 tl kullandım 6 ay vadeli olarak ayrıca kmh hesabımda var ödemeleri tamamen kapatıyorum borcu ve ödemelerim düzenli ayrıca 2 tane kredi kartım var biri 1000 tllik biri 500tllik
    500 liralığı 20 aydır kullanıyorum 1000 tlliği 2 aydır kullanıyorum ödemelerimde hiç asgari yatırmadım hep tamamını yatırdım benim asıl sorumda şu
    Bu kullandığım krediyi ödersem tekrar 2.krediyi alabilirmiyim aynı bankadan 50-60bin civarı?Teşekkürler ilgilenenler için.

Not:Ayrıca Vadeli hesabımda var cüzi bir miktarda o kredi notunu arttırırmı?Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsimsekk -- 29 Ocak 2017; 12:52:45 >

• elden aldığın maaşın bi önemi yok kredi çekeceksen çünkü işveren maaşını düşük gösteriyor. işveren maaşını düşük göstermişse zor verirler. Banka belgelenebilir gelir belgesi ister değerlendirir uygunsa görürse verebilir. çekmeyi düşünüyorsanız maaş aldığınız bankanın verme ihtimali diğer bankalara göre daha yüksek olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 29 Ocak 2017; 16:29:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.