Şimdi Ara

2 kırmızı ne anlama geliyor_?? yardımmm!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar baslıktada okudugunz gibi makınem 2 kırmızı verdi 4 ve 3 kırmızının ne anlama geldigini biliyorum ama 2 kırmıznın anlamını bilmiyorumm!!!

ve ayrıca arkdaslar makınem ı normal sekılde acıorum ama oyun oynamaya basladıgımda makıne 2 kırmızı verio !! neden _?

ama dashboard da acık bıraktıgımda makıne kırmızı ısık fln vermıyo!!! ve live a girebiliyorum live messenger a kadar herseye giriyorum kırmızı ısık vermıyo ama oyun

oynamaya başladıgımda direk trafik lambası gibi kırmızı ısık yanıyo!!!

yardımlarınz ısın sımdıden teşekkurler arkdaslar

• 2 kırmızı ısınma demektir. Konsolun soğumasını bekle ve yeniden dene Sorun soğuk olmasına rağmen devam ediyorsa macun değişimi etkili olabilir.
  • bnde oyle dusundum ısınma dır dedım ama olay ztn dun oldu snra makıneyı havluya sardım oylece bıraktım snra okuldan gelıcen makıneyı açtım ilk 10 dakka tık yok ama cod4 ve gears of war ı onlıne oynayınca makıne mort oluyo yanarım yanarım orjınal olan oyunlarıma yanarım

• 3 ve 4 kırmızı ne anlama gelio onu biliosn hakkaten anlatsan ii olr
  • 3 ===> makıne mort
    4 ===> kablolarınından biri takılı degil
  • dikkat et 3 ü yakarım anlamına geliyor tabiki şakaydı
  • neyseki hallettim arkdaslar kırmızı sorununu yardım eden arkadsıma teşşekkur ediyorum
  • hayırlı olsun o zaman
  • eyvallah kardesım saol
  • bir daha öyle olursa arkadakı kabloları kontrol et muhtemelen ondan dolayı olmuştur.
  • yeni konu açmak istemedim.ilk defa xbox yerine bakıyorum.yazın ps3 ve xbox360 almayı düşünüyorum.bu 3 kırmızı ışık sorunu çözüldü mü.hangi seride bu sorun yok acaba.elite almayı düşünüyorum.elite lerde bir sorun var mı?arcade ler daha ucuz,bunlarda sorun çok galiba öyle mi?bir de ben oyunun başına oturduğumda 9 saat oynarım.bu sorun olur mu acaba.ısınma sorunu olursa da bekleyince kesin düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 11 Mayıs 2008; 23:27:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

yeni konu açmak istemedim.ilk defa xbox yerine bakıyorum.yazın ps3 ve xbox360 almayı düşünüyorum.bu 3 kırmızı ışık sorunu çözüldü mü.hangi seride bu sorun yok acaba.elite almayı düşünüyorum.elite lerde bir sorun var mı?arcade ler daha ucuz,bunlarda sorun çok galiba öyle mi?bir de ben oyunun başına oturduğumda 9 saat oynarım.bu sorun olur mu acaba.ısınma sorunu olursa da bekleyince kesin düzelir mi?

1) son çıkan versiyonlarda 3K ve ısınma sorunu yaşayan pek yok. Ama Harddisklilerinden ve BenQ marka dvdromu olmayanlarından bulabilirsen çok iyi olur.

2) Eğer acelen yoksa Ağustos'a kadar bekleyip (Türkiye'ye düşmesi için de 1 ay filan bekleyip) En sorunsuz versiyonlarına sahip olabilirsin. Ağustostan itibaren grafik işlemcisi(GPU) çok daha az ısınan versiyonları çıkacak. (Şimdiki versiyonlar ilk çıkanlara nazaran sadece sistem işlemcisi(CPU) az ısınan versiyonlarıdır)

• quote:

Orjinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

yeni konu açmak istemedim.ilk defa xbox yerine bakıyorum.yazın ps3 ve xbox360 almayı düşünüyorum.bu 3 kırmızı ışık sorunu çözüldü mü.hangi seride bu sorun yok acaba.elite almayı düşünüyorum.elite lerde bir sorun var mı?arcade ler daha ucuz,bunlarda sorun çok galiba öyle mi?bir de ben oyunun başına oturduğumda 9 saat oynarım.bu sorun olur mu acaba.ısınma sorunu olursa da bekleyince kesin düzelir mi?

1) son çıkan versiyonlarda 3K ve ısınma sorunu yaşayan pek yok. Ama Harddisklilerinden ve BenQ marka dvdromu olmayanlarından bulabilirsen çok iyi olur.

2) Eğer acelen yoksa Ağustos'a kadar bekleyip (Türkiye'ye düşmesi için de 1 ay filan bekleyip) En sorunsuz versiyonlarına sahip olabilirsin. Ağustostan itibaren grafik işlemcisi(GPU) çok daha az ısınan versiyonları çıkacak. (Şimdiki versiyonlar ilk çıkanlara nazaran sadece sistem işlemcisi(CPU) az ısınan versiyonlarıdır)

temmuz a kadar ancak.akrabam dallas dan gelicek.o zaman 120gb olan elite lerden alırsam en az sorun çıkma olasılığı bunlarda olur galiba.şimdi gördüm birde premium 20gb olanlar var.ama bunlar çok daha eskiler galiba.arada 100$ kadar fark var elite alıp riske girmesem daha iyi olur mu?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

temmuz a kadar ancak.akrabam dallas dan gelicek.o zaman 120gb olan elite lerden alırsam en az sorun çıkma olasılığı bunlarda olur galiba.şimdi gördüm birde premium 20gb olanlar var.ama bunlar çok daha eskiler galiba.arada 100$ kadar fark var elite alıp riske girmesem daha iyi olur mu?

Senin bakman gerekenler tarihlerdir. Yani Premiumlar eski diye birşey yok. Premiumlar hep üretiliyor. Her ay yeni üretimler geliyor, çünkü market rafları boşalınca yerine yenilerini koymak gerekiyor
    20GB'lıklar da yenidir. (Eğer yeni tarihlisini alırsan tabi)
    Elite'ler de yenidir, Halo Sürümleri de yenidir.
    Arcade sürüm alacaksan yanına harddisk alman gerekir. Birçok şeyde harddisk lazım oluyor. Bazı oyunlar harddisk olmadan iyi çalışmayabiliyor.

• ben elite te karar verdim.zaten buradan ucuza alıcam en azından elite alayım.hem 120gb sorun olmaz.birde fw sorunu takıldı aklıma.izmir de oturuyorum fw yapan biryer var mı?bir de ankarada yapan birine kargo ile göndersem sorun olur herhalde.böyle fw yapan bir mağaza var mı acaba şehir dışında gönderip onlar yapıp geri gönderseler ,bunları yapan bilindik bir mağaza var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasaa

3 ===> makıne mort

Hocam bayağı bir teknik dille yazmışsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

quote:

3 ===> makıne mort

Hocam bayağı bir teknik dille yazmışsın

eyvallah :)))
  • Hazır soru başlığı bende kirlilik yapmamamak için alakasız sorumu buradan sorayım ; çift vga çıkışlı monitörde hem pc'nin hemde xbox'un kablosu takılıyken aralarında geçişi nasıl yapabiliyoruz ?
  • ekran ın menu lerinde switch video ınput secenegi war onu secerek istedigin zamn istedign makıneya gecebilirisn
  • quote:

ekran ın menu lerinde switch video ınput secenegi war onu secerek istedigin zamn istedign makıneya gecebilirisn

Gözüme tek çarpan analog ve digital değişimi onun dışında bir değişim göremiyorum daha makinayı bağlamadım ama bağlayınca nasıl olucak merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.