Şimdi Ara

2. Isletim Sistemi Dosyalarini Sildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar acil yardim lazim bilgisayarimda windows7 yukluydu yanina kubuntu 11.10 kurdum. Ubuntuda sistem acilmadan sorardi windows mu ubuntumu diye bende oyle olur sanip kubuntu dosyalarini sildim sonradan kafama dank etti kubuntudu direk kubuntu aciliyordu ve onun grub ekranindan seciyorduk ama windows disk yonetiminden dosyalari silince su an sistem goremiyor nasil duzeltebilirim acil yardim lutfen :(

• Lutfen yardim arkadaslar windows cd si baslangic onarma hata bulamiyo tekrar kubuntu kurayim grub gelir dedim kuruumda c diskini windows olarak gormuyor lutfen yardim
  • windows cd si ile repair yapman lazım. öyle yaparsan büyük ihtimalle çözülcektir. dediğimden başka (daha karışık) çözümlerde var fakat ben bilmiyorum onları. kolay gelsin.

edit : hocam aynı anda atmışız nerdeyse. diğer çözümleri başka arkadaşlardan bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanozugenc -- 7 Ocak 2012; 2:57:15 >
  • Hocam sanirim buldum windows cd si ile surucu yukleye basinca dosyalar gorunuyor orada boot (x) diye bir surucu var o boot dosyalari ben kubuntuyu sildigim icin calismiyor sanirim onu ubuntu cd sinden goremiyorum kaldirmanin bir yolu varmidir
  • Yardim edicek biri yokmu ya yeni bir disk bolumu yapip oraya windows kurdim onceden grub bulunamadi tarzi bi sey cikardi simdi loading operating system diyo ama bulamiyo nasil silebilirim boot(x) i ?
  • Arkadaslar hadi bi el atin iyice kafam karisti boot x sanirim windows cd sinin calismak icin olusturdugu dizinmis kubuntunun etkilerini kalici olarak nasil silebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainblackk -- 7 Ocak 2012; 4:17:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.