Şimdi Ara

2 Haftada sosyal+25nasil olur ? yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sinava çok az bir sure kaldi artik ygs adina son kozlarimizi oynuyoruz Ygs hedefim tr:30 sos:25 turkceden şimdilik sikinti yok gibi 1 deneme 32,33 oluyor bir deneme 27,28 sinava kadar yazim,ses ve noktalama konularina bakacağım yapacağımi saniyorum. Sosyale gelirsek simdi tam onumde 10 günlük bir zaman var calismak için bu 10 günde neler yapabilirim nasil çalışmamıyım ? Özellikle coğrafyaya ağırlık vereceğim bugün fem denge çözdüm 22.75 net geldi hedefim +27 lere çekmek kalan vakitte olur mu ? Ders olarak tarihte iyiyim en fazla 3,4 yanlis geliyor simdiye kadar gerileme donemine kadar calistim son konular kaldi ama temelim iyi son konulari hizlica video izleyip geçeceğim felsefe hic bakmadim paragraf lari okuyup geciyorum 2 dogru falan geliyor terimlere bakacağım iste asil sorun coğrafya bu dersi seviyorum ama yapamıyorum şuan konulara baştan başladım bugün iklime gectim yavuz tuna dinleyip soru çözüyorum biraz olsun yavuz tuna sayesinde anlamaya basladim sizce tüm konular yetisir mi ? Kalan vakitte hangi dersten hangi konulara ağırlık vereyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronos20 -- 25 Şubat 2017; 2:36:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 günde bile yetişir. Yeter ki hafızan sağlam olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki ders notlarına bak derim işine yarayabilir

http://www.unikampus.net/sayisalcilar-icin-son-1-ayda-sosyal/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün iki bölüm denemesi çöz hocam... Coğrafya için Hocalara Geldik'in 101 soruda videosunu izlemeni tavsiye ederim. Bence güzel hazırlanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavuz tuna tavsiye ederim. Ozellikle iklim ve ic dis kuvvetleri hallet. Zaten bazilari yoruma dayali oluyor onlarida yaparsin sikıntı olmaz cok.

• Bi kez sosyal çalışmadan 23 yaptım geçen yıl yorum yeteneğin varsa 20 geliyor zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.