Şimdi Ara

2 GM Chari Arena'da kapışıyor. | YOUTUBE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarkı Static X - Loser

Ayrıca Rapid Linki ( 16mb ) :http://rapidshare.com/files/7838798/Gm_fight.wmv.html ( yanliz editsin )
  • quote:

Orjinalden alıntı: _elkA

greenster ezik

güzel olmuş

up

greenster x in gm si değilmi la?adam aresin gm leri demiş
  • o nasıl bir raptor sallamasıdır ya dual

emeğe saygı
  • Harika bir video, teşkkürler
  • 2 eldede raptor nr güzel ya
  • bizim türklerden biri 100gb teklif etmiştir kesin GM olduğunu bilmeden raptora puahah
  • bunların her zaman çıkıp böyle şeyler yapabiliyolartmı?
  • yapar yapar abi muahhaha
  • gerçi k2 ye belli olmaz ne yapcağı banları filan açıcak söylentiler var.para için herşeyi yaparlar.
  • Gm Lere TıklANıyomu Ben orda yanlısmı goruyorum
  • feleket bişe
  • Human GM ezdi Walla
  • Abii çok hoşuma gitti bu ares GM leri adamlar süper yaa ben GM lerden böle hoş bi aktivite görmrmiştim daha önce....
    Human GM ii combo yapıyodu ama Karuslarınki bilmiyodu belli
  • ARES oynanması en güzel serverlardan biri aslında ama çok kalabalık.GM ler sürekli aktivite yapıyor.Geçen arkadaşın charıyla girdim Kill The GM event vardı.Daha sonra savaş oldu Saphyr keeperı falan kesti Notice den sürekli espriler yapıyordu Harita basmayı iptal etti savaş 22-23 saat sürdü evetyanlış duymadınız 22-23 saat sürdü ve ben 4 saat uyku dışında savaştaydım hep
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackfrost

ARES oynanması en güzel serverlardan biri aslında ama çok kalabalık.GM ler sürekli aktivite yapıyor.Geçen arkadaşın charıyla girdim Kill The GM event vardı.Daha sonra savaş oldu Saphyr keeperı falan kesti Notice den sürekli espriler yapıyordu Harita basmayı iptal etti savaş 22-23 saat sürdü evetyanlış duymadınız 22-23 saat sürdü ve ben 4 saat uyku dışında savaştaydım hep

Areste 65+ char alınır (Şaka Yapıyorum şimdi gereksizin biri karakter eşya satış bölümü war der )

• mükemmel
  • nasıl kaçırdım böyle bişeyi ya süper video keşke orda olsaydım hatıra olurdu
  • Of harika yaw
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.