Şimdi Ara

2 GB ile ne ticareti yapabilirim ? [ MANES ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler elimde 2 gb var. Ben bu parayı büyütmek istiyorum. Nasıl yaparım ? Nasıl değerlendirmeliyim ? Ne alıp satayım mesela ?

Şimdiden teşekkürler.

-
    Edit: Günlük 20-30m kazansam yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melbourne Bounce -- 2 Mart 2017; 2:0:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam en klasik yöntemlerden biri, yeni açılan server ve herkes upgrade yapıyor.

Ya buss alıp sat, yada trina. Toplu alıp satacağın için elinde patlama şansıda yok.

Bunlar haricinde Rogue çoktur serverde, +7 rogue chitin(no reb), +7 shard işinede girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlitzHan34

Hocam en klasik yöntemlerden biri, yeni açılan server ve herkes upgrade yapıyor.

Ya buss alıp sat, yada trina. Toplu alıp satacağın için elinde patlama şansıda yok.

Bunlar haricinde Rogue çoktur serverde, +7 rogue chitin(no reb), +7 shard işinede girebilirsin.

Cevap için teşekkür ederim hocam.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yıllardır içimde ukte olarak kaldı bu ticaret işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacam ben gordion da oynuyorum dun draki box geldi 4 tane 15m den koydum satildi 60m cepte piayasaya bakyim hep 15 17 20 m bi yerde 9.999 m buldum 5 tane falandi 50m cektim hepsini dedim elimde patlarsa feana patlayacak. 15m koydum aga saniyesinde çekildi 15m de oradan kar kaldi bi bak istersen sw durumuna. Yada yakmalik isone girebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al citin md salla 8 e en iyi para Upgrade de var ha temiz olsun az olsun dersen al sat yapicaksin acicaksin ucuza buy saticaksin pahalıya öyle öyle gider yani. Servere bak en çok ne satılıyor ona göre old rol olur shard raptor bus o tarz itemlerse iyi para var ama zaman lazım.

• yeni serversa ilk hafta para buldukça rogue +5 chitin toplayıp +7 deneyeceksin. ikinci hafta piyasa oturacağı zaman yavaştan piyasaya süreceksin. örneğin 200-300k'ya alıp ikinci hafta 2-3 milyona +7 satacaksın. ilk hafta herkes exp kasacağı ve para kasacağı için rahatça itemleri toplayabilirsin.

para konusuna gelirsek archer oynayıp manticore slotuna çök ve 5k hp ve mana potu çek. hem pot parasından kurtulursun hemde karın fazla olur. sırf bu işle steamde ilk hafta 1 gbden fazla topladım. chaos, bdw kaçırmamaya çalış.
  • UPGRADE YAP :)
  • Kutu buy pazarı kurabilirsin. Toplayıp sat ardından. Upgrade işi için biraz daha para biriktirmeni tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.