Şimdi Ara

2 Gb 667 Mhz Ram Öneri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bİlgisayarıma 2Gb lık 667 MHz Tek Olarak Ram almak istiyorum sizin önerdiğiniz marka var mı acaba ? Benim bildiğim kingston var ama daha iyi marka varsa sölermisiniz ? Birde markalar arası fark büyükmü , örneğin oem diyede ram var kingston diyede var fark büyükmüdür ? ( Şuan 1 gb var kasada )

Teşekkürler ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbcem -- 7 Şubat 2009; 21:26:29 >

• 1gb ne markaysa ayni marka al eger oem ya da piyasada bulunmayan bir marka ise kingston alabilirsin.

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.009.1164.0047

markanin hiz olarak getirisi olmaz ayni kapasite ayni zamanlama ve mhz'de ama sogutuculu istersen a-data olabilir.

http://www.exa.com.tr/adata/bellekler/adata_2-326-1488.html

• hocam ben 4 gb ddr1066 almayı düşünüyorum bende 2gb 667 kingston 2 haftalık problemsiz düşünürsne pm atabilirsin.
  • 2 GB 800 mhz al daha iyi hem fiyat iyi hem de 800mhz. Kingston 2GB 800Mhz ram 25$ ya da 30$ arası bir şey.
  • tamam ama 800mhz desteklemiyor anakart , birde o 1gb neyse ondan alın dendi ama ben kingston("sapoga-kajmer" den alabilirm) yada a-data (soğutuculu olmasından) almayı düşünüyorum.Eger uymaz iyi performans veremez derseniz o 1 gb satıyım tek 2 gb kullanıyım
  • uyum sorunu yaşamayacağın ram oem dir ama genede anakartın üstünde ne marka varsa ona göre almalısın tam uyum için
  • Bende yeni 2GB 667 mhz tek parça kingston ram i 29TL ye aldım.Kampanya vardı gold'da önceden 1gb 800mhz kingston vardı bunuda taktım ama 1gb 800mhz 667mhz e çekti kendini ama 1gb nerde 3gb nerde fiyatta iyi olunca aldım
  • yani ben 2gb 800mhz lık alsam anakartım desteklemediği halde ( 800 mhz 'yi ) çalışır mı yani? 667 görse bile 800 de alabilirim.daha sonra satmaya kalkarsam alıcı fazla olur sanki :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.