Şimdi Ara

2. EL VİTAYA YENİ HESAP AÇMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın bir arkadaşımdan vita alacağım. Arkadaşım vitayı kullanırken kendi PSN hesabından 5 tane oyun almış plus ile değil yalnız normal ücretle; şimdi benim sorunum şu ben kendi hesabımı vitaya girebilirmiyim ve girince bu oyunlar silinme falan gibi format gibi bir durum olurmu çünkü kendi hesabımda da birkaç oyun var en azından onlarıda yüklemiş olurum. Vitaya yabancıyım cevaplar için teşekkürler şimdiden. . .

• Merhaba. Ne yazık ki Vita üzerinde sadece 1 aktif hesap olabiliyor. Eğer o hesabın şifresini de biliyorsan iki memory card alarak yeni kartı taktıktan sonra makinayı sıfırlayabilirsin. Böylece hesap ve memory car değiştirerek oyunları değişimli olarak kullanabilirsin. Onun dışında başka bir seçenek yok ne yazık ki. Vita'nın en kötü yanlarından birisi bu zaten
  • Peki ben sadece kendi hesabımı kullansam diğer hesabı silerken oyunlardamı gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karsıyakalısm

Peki ben sadece kendi hesabımı kullansam diğer hesabı silerken oyunlardamı gidiyor

Her şey siliniyor.

• Teşekkürler cevaplar için arkadaşlar ikinizede

• karsıyakalısm kullanıcısına yanıt
    1 tane daha hafıza kartı alıp diğer üyeliğin içi kullanabilirsin .
  • İninal ile psn den oyun alcamda dolara nasıl çevrilir beyler?

• Bide us den oyun aldım kod gir e giriyorum türk psn olduğu için geçersiz diyo yani memory kart almassam oyun boşa mı gidecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAybars1907

Bide us den oyun aldım kod gir e giriyorum türk psn olduğu için geçersiz diyo yani memory kart almassam oyun boşa mı gidecek?

tr psn ve us psn farklı şirketler. yani us psn den aldıın kodlar tr psn de çalışmaz. oyun boşa gitmez. dediğim gibi yeni bir kart alırsan ona da us üyeliğini tanıtabilirsin. yani tek hafıza kartın var diyelim. içindeki oyunları bitir . sonr format at. us üyeliğini tanıt.
  • bilgilendirme amaçlı not..
    eğer 2 el psp vita aldıysanız ve cihazda şifresini,isminni bilmediğiniz bir psn hesabı mevcutsa..
    kendi psn hesabınızı açabilmek için makinayı resetlemeniz gerekiyor..reset işlemi içinde ilk hesabı girmeniz gerektiğinden ve şifresini bilmediğinden işlem yapamıyorsunuz.
    o yüzden ps tuşu +power tuşu +R tuşunda aynı anda 5 saniye basılı tutunca reset ekranı geliyor.. reset işlemini bu şekilde yapabilirsiniz..
  • Eyvallah dostum cevap için

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.