Şimdi Ara

2.El Telefon Faturada 'Taksitler Ödenmezse Telefon iletişime Kapatılır'yazıyor.YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Telefoncudan 2.el bir telefon aldım.50 Günlük bir cihaz henüz.Bu cihaz EVKUR'dan alınmış ve taksit bitmemiş.Fatura üzerinde eğer taksitler ödenmez ise telefonun iletişime kapatılacağı yazıyor.Telefoncu faturanın arkasına EVKUR'dan alan adamın Adını ,Soyadını,Telefon Numarasını,adresini ,en altta ise '' Sattım ''yazdırıp ve imza attırmış.Sizce iletişime kapatılma ve ya elimden alınma gibi durumları söz konusu olur mu ?Çok rahatsız oldum bu durumda taksitlerinin birmemiş olduğundan hiç bahsedilmedi.Benlik bir durum var mı ?

• Ben de şuan böyle bir laptopa bakıyorum . Sizde bı problem çıktı mı? Ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskc -- 8 Nisan 2017; 11:43:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mskc M kullanıcısına yanıt
    Yok 10 aydır kullanıyorum ne garantide ne başka bir şeyde sorun olmadı.Telefon bozuldu servise verdim 1 günde tamir edildi :)
  • Teşekkürler cevap verdiğiniz için . Alirken bı belge falan imzalattiniz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mskc M kullanıcısına yanıt
    Evet telefonu satın aldığama dair faturanın arkasına telefon numarasını ,ismini vs. yazdırıp telefonu sattım her türlü borcundan ben sorumluyum yazdırıp imzalattırdım
  • Çok sağolun . Bende öyke yapacam anlasirsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.