Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
18
Favori
103.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

Orjinalden alıntı: @rkadas

Dükkanımızda satılmıştır diye güncellediğimiz ilanları aktif edip tekrar satılmıştır diyerek yorum yaptırmak istersek bundan bir sorun çıkmaz sanırsam. Yönetici arkadaşlar cevap verirse biran önce sevinirim. Sonra ceza meza almıyalım durduk yere

Artık ilanları aktif edemiyoruz.
    Yukarıda açıklama yapılmış..

O yazarken bende cevapladığı konu için soru sormuşum (:

• quote:

Orjinalden alıntı: theshiver

Daha önce "Satılmıştır" olarak belirttiğiniz ilanı tekrar aktif yapma olasılığınız şu an için yok.

quote:

Orjinalden alıntı: @rkadas

Dükkanımızda satılmıştır diye güncellediğimiz ilanları aktif edip tekrar satılmıştır diyerek yorum yaptırmak istersek bundan bir sorun çıkmaz sanırsam. Yönetici arkadaşlar cevap verirse biran önce sevinirim. Sonra ceza meza almıyalım durduk yere

Yalnız satılmıştır <<< diye güncellenimyen ilanlar güncellenip yorum yaptırılma imkanı varken bizler için böyle bir imkan yok bu haksızlığa sebep vermektedir. Bir anönce bu haksızlığın giderilmesi için bekliyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: garuda

700 kişilik referansım için ne yapacam ben acaba?? 700 gün onunlamı uğraşacam??

ya gerçekten hayret bir şey. benim 1000'e yakın referansım var. şimdi başlasam günlerce sürer herhalde bunlarla uğraşmak. basit bir yöntemin gelmesi lazım bence bu duruma. ilanları 10 kaplan gücündeki arama motorundan bulmak zaten başlı başına dert. hadi buldun diyelim, bulamazsın da buldun diyelim. yüzlerce kişiyle irtibata geçeceksin de, onlarla organize olarak hareket edeceksin. ölme eşeğim ölme. yönetimin pratik bir yöntem geliştirmesi lazım.
  • evet benimde çok olmasada 4 senedir alışverişlerim oldu. hangisini bulayımda ekleyeyim?
    en azından referans ekleme bölümü olmalı. böylece biz referansı ekleyeceğiz karşı tarafa bir pm gidecek onaylama için oda onaylayınca işlenecek mesela.
  • 2 ayrı ürünü 2 ayrı kişiye satmıştım. ama copy paste yaparken ikisinede aynı kişiyi satıldığını gösterdim. kişi ben almadım deyip reddedince sistem nasıl işliyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maeds

2 ayrı ürünü 2 ayrı kişiye satmıştım. ama copy paste yaparken ikisinede aynı kişiyi satıldığını gösterdim. kişi ben almadım deyip reddedince sistem nasıl işliyor ?

• quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

Orjinalden alıntı: maeds

2 ayrı ürünü 2 ayrı kişiye satmıştım. ama copy paste yaparken ikisinede aynı kişiyi satıldığını gösterdim. kişi ben almadım deyip reddedince sistem nasıl işliyor ?

Ben böyle ürün satın almadım bir yanlışlık olmalı.

yorumum gelmiş bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maeds -- 3 Mart 2009; 21:20:02 >

• Güzel bir uygulama fakat 2004 yılından bu yana forumdayım, benim gibi, alisverisim olmasada tanistigim sohbet ettigim bildigim forumun eski ve alisverislerinde hic bir problem yasanmamis uyeleri mevcut, zaten bunun disinda bir ihtimalde su saate kadar kotu bir alisverisi olan uye ile ilgili bir baslik bir sikayet acilmis olurdu.

ben tum alisverislerimi dukkanim uzerinden yaptim ve yaptigim satislari dukkanimda kullanici adiyla belirttim. bunlar satis yaptiklarim birde bir dunya aldigim urunler var sonucta bir referans yildizi verilecekse satis ve alislar olarak degerlendirilecek bunlar nasil belirlenecek?

cok uzattim ama kisaca sunu soruyorum eski ve forumda gozum kapali alisveris yapabilecegim (umarim birileride benim icin bunu soyler:) uyeler icin umarim bir uygulama dusunuluyordur.

tum uyelerin referans yildizlarinin sifirdan baslatilmasi bana cok adil gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kut -- 3 Mart 2009; 21:40:30 >
  • güzel bi uygulama olmuş
  • benim 150 den fazla kişiyle sorunsuz alışverişim var 140ından da 5 yıldız alırım herhalde her konuda, gerekli özeni hep fazlasıyla göstermişimdir ama şu uygulamaya göre bugün üye olan biriyle aynı durumda görüneceğim forum sayfasında:) komik. bari sayfamızdaki referans yorumları silinmeseydi, bir sürü yoruma yazık değil mi pat diye silmişsiniz.
  • İyi güzel olmuş da, profilini saklayanların referansları da görünmüyo... Şu profil gizleme olayını da kaldırsanız daha iyi olmaz mı?

En azından ikinci elde alış veriş yapanlar için bu özellik kaldırılmalı bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhansackan -- 3 Mart 2009; 23:13:05 >
  • güzel bi uygulama elinize sağlık
  • ya bizi bilen zaten biliyor.Takmayın kafanıza bu kadar yenileri buraya ekleriz eskiler duru bi yerde
  • hayırlısı olsun...
  • Bu uygulama çok güzel olmuş. Yeni alışverişlerde kullanmayı düşünüyorum artık. Daha önce alışveriş yaptığım kişiler zaten 2.el imzamda var.
  • Herkes için hayırlısı olur işallah.
  • 5 senedir yüzlerce alışverişim oldu bu forumda..Tutupta uğraşamam zaten hepsini tekrar eklemeye,dünya vakit alır insanı sinir stres sahibi eder..

Bugün üye olan kişi ile aynı kategorideyim bende..Güzel uygulama olmuş
  • bir kaç hafta önce yeni bir üye bana psp satmak için önce para dedi.Bende dedim sen yenisin ben senin gönderdiğin mesajın 15 katı kadar referansım var bak buda link bunlarda yorumlar dedim adam sen yalan söylüyorsun dedi güldüm geçtim.
    bir dolandırıcı yüzünden donanım haber şu referasn sistemine el atsın demiştim.
    sonunda siteye yakışan oldu ve donanım haber sesimizi duydu valla süper bir çözüm bulmuşlar helal olsun
    bol referanslı arkadaşlar gibi bende bazı bir kaç olaydan dertliyim
    büyük soru :yüzlerce ve binlerce referaslar ne olacak?
    inanıyorum bunada bir çare bulunacaktır.
    benim ilan sayfamda onlarca kişinin benden alış-veriş yapanların yorumları var bunlar boşa gitmemeli değilmi?
    benim gibi bildiğimi garudanında referans sayfasında yorumları var bu yorumları bir yönetici referans sayfamıza eklemeli sonuçta bizim referanslarımız lafla değil bir link altında diğer üyelerin elinden çıktı.

yönetim diyorsa bu arkadaşlar tek tek onaylasın ben gene hepsini tek arayıp ok verdirebilirim.
    şuanda forumda 100 cıvarında konsol alış-verişim onlarca yorumum varken 0 referans gözüküyorum.
    Bazı arkadaşlar bizi bilen bilir diyor beni konsol bölümünde 1-2 gün takılan her üye tanıyor fakat bir notebook bölümünde kimse tanımaz yani her kez tanımıyor bizi.
    kısaca eski referaslara bir çözüm bulunmalı en azında referans sayfası olan ve bu sayfada referans yorumları bulunan üyelere yardım edilmeli

• İyi düşünülmüş çok güzel bir adım
  • 0 referans yazıyor çıldırmak üzereyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.