Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cebrail hocam.2014 trendline 65 binde dizel passatım var.boyasız değişensiz.piyasayı kaale almıyorum çünkü orda herkes istediğini yazıyor yüksek fiyatlar var.ederi ne kadar sizce satmayı düşünüyorum ev alıcam inşaAllah.cvbınız için şimdiden tşk ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: masty45

Hocam 2014 peugeot 308 1.2 130 beygir otmatik active 46000 de, sadece sol kapıda çizik var anahtarla çizmişler sizce ne kadar eder?

hocam görmediniz galiba fikir belirtmemişsiniz.
  • 2015 model dizel insignia aracımı 15 gundur satmaya çalışıyorum. İlana normalden de uygun yazdığımı düşünüyorum, fiyat olarak arayana 2 bin de ekstra indirim yapıyorum ama hala sayamadım. Aşağıdaki ilana bakar mısınız yanlış olan nedir, fiyat hala mı yüksek?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2015-dizel-otomatik-insignia-30.000km-357601944/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whispering W kullanıcısına yanıt
    Sorması ayıp aracınızı neden satiyosunuz aracınız gayet güzel

Bu fiyat aralığında araç arayanlar hangi modellere yoğunlaşıyor enteresan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde 2012 Passat variant 1.6 TDİ bmt manuel şeker beyazı cam tavansız 82k boyasız hatasız servis bakımlı ne kadar yazmam lazım ilana satabilmem için.Nasipse SUV grubu bir araç düşünüyorum.

• emrah-e kullanıcısına yanıt
    2 küçük çocuk 1 bakıcı sığamıyorum araca. Daha geniş 5008, cmax veya captiva gibi birşey alacağım.

• whispering W kullanıcısına yanıt
    Anladım hayırlısı olsun

• arkadaşlar

astra k 2016 1,6 136 bg dynamic + gelişmiş park pilotu manuel kırmızı renk araç (9000 km)

sol arka kapı ve çamurlukta bir miktar boya var (resimli)

sizce ne kadar etmeli?
  • 2013 clio 4 1,2 turbo benzin otomatik aracımı satmaya karar verdim
    araç 43 binde sağ ön kapı marşpiyelde ezik dışında pek bir problemi yok (sanayide birkaç yer 600-1000tl arası tamir edilir dedi, fakat boyanın satarken sıkıntı olacağından yaptırmadım)

araç icon donanım ve iç dizaynı da kırmızı

siteye 48 yazdım 3-5 birşeylerde olur hayiyle.. fakat pek soran eden yok piyasa durgun hakkaten sanırım.
    ters zamanda ilana açtım galiba
    biraz daha mi beklemeliydim

yerine cliodan biraz büyük benzin/lpg/dizel otomatik megane 3 yada sedan rapid bakıyorum dsg bütçe 50-52
    fikirlerinize tavsilerinize ihtiyacım var
    tşk.ler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ici-disi-kirmizi-399317197/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• C E B R A I L hocam 2012 Model Ford Focus 3 1.6 TDCİ 115 PS Titanium + Otomatik Park Paketli. Araç Lunar Sky denen Kahverengi renkte. Araç 51.000 km de ve soldan komple çizik nedeniyle boyalı. 1672 TL hasar kaydı çıkıyor. Bunun dışında degişeni kazasi yok. Ederi nedir sence ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 28 Şubat 2017; 11:46:32 >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    2011 1.5dci 6ileri megane 3 prilevegge 79binde aracım 46 bin tl eder mi
    2 parça boyası vr
  • Hocam kuzenim 2012 model dizel otomatik 35bin kmde kia ceed 1.6 motion sw aracini satmayi düşünüyor.aracin sag on kapı ve sag on camurluk serviste değişmiş.aracin baska degisen boyası yok.sizce fiyat olarak ne yazmaliyiz?simdiden teşekkürler.

• Hocam 2011 civarı punto evo multijet dynamic almayı düşünüyorum. 30bine bulabilir miyim? Boya olabilir çok takıntılı değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: sb_turan

Hocam 2011 civarı punto evo multijet dynamic almayı düşünüyorum. 30bine bulabilir miyim? Boya olabilir çok takıntılı değilim

Active belki. Dynamic 33den asagi zor hocam.

• Merhaba. 2008 model hyundai i30 benzinli otomatik, toplamda 4000 civarı hasar kaydı var.Araç 82000 kmde sadece.Sizce şuanki piyasası 36000 eder mi?

Yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msstf -- 29 Mart 2017; 11:53:47 >
  • 2012-2013 Polo 1.4 Comfortline Manuel Benzinli/LPG'li Bu araçlardan 50'ye de var 40'a da var ve hepsinde hasar kayıtsız/değişensiz/boyasız-lokal boyalı yazıyor. Kilometreleri de yakın. Bu aracın hakkı nedir Araç baya hoşuma gidiyor 4-5 aya düşünebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 29 Mart 2017; 13:49:3 >
  • hocam 2009 linea 1.3 multijet active plus 140.000 km vısne rengi 2. sahibinden sag arka camurluk komple ve sag arka kapı lokal boyalı. su an piyasası ne kadardır?
  • merhaba arkadaşlar; oyak kampanyası ile araç sipariş ettim. kendi aracımı da satılığa çıkartacağım.

ford fiesta 2012 trend model dizel manuel. 100.000 kmde. toplam 2000 tl olan 3-4 parça parça trameri var. sizce doğru fiyat nedir? malum sitede 32-40 arası fiyat var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewerman -- 29 Mart 2017; 19:33:40 >
  • Arkadaşlar astra h kasa 1.3 cdti bakıyorum. Piyasaı ne durumda bilen var mı?
  • Vectra b2 1.8 cd otomatik, komple boyalı, hasar kayıtlı, arabayı en son biz boyattık tamamen. 274 bin kmde. Ne kadar fiyat biçersiniz?

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.