Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde aşağıdaki aracın ederi nedir acaba, İbiza'yı satıp bunu almak istiyorum.
    Skoda Rapid (Spaceback değil) 1.2 TSİ Style donanım seviyesi, DSG, 2015 model, 12000 km'de, kazasız.
    Teşekkürler
  • Merhabalar. Aracım; 2012 model Skoda Octavia Ambiente 1.6 TDi 77.000km'de, 24.000TL hasar hayıtlı. Satmak istiyorum, ederi nedir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebrail bey selamlar,

2006 1.2 Clio 3 Expression.
    Sol taraf boyalı. (Aldığımda boyalıydı, bir kaza da ben yaptım. Ön kapı boyandı. Tampon tamir gördü. Ön far ve çamurluğu da değiştirdim. Bu modelde çamurluk hemen parçalanıyor malum)
    Sağda ufak tefek ezikler var, sağ arka çamurluk aldığımdan beri ezik ama yaptırmadım.
    Parça parça 7700 civarı hasar kaydım var.
    Airbag ikaz arızası var, tam nedir bilmiyorum; ikaz lambası yanıyor.

Lastikleri yeni aldım, yazlık Good Year (170 lira x 4 garantisi devam ediyor).
    Vergisini ödedim.
    Triger kayışını geçen sene bu zamanlar değiştirdim.
    Motorunda akarı kokarı yok.
    Klima bakımını yaptım.
    KM 117 bin, 120 binde yağı değişecek. Haziran'da muayenesi var.

Renk Duman gri diye geçiyor. Clio 2'lere bile 23-24 fiyat yazanlar oluyor. Araç Şubat 2015'ten beri bende, aldığımda 95 bindeydi; ilk aracım ve ilk defa satış yapacağım. Fiyat olarak ne önerirsiniz ? Fikriniz benim için değerli. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 15 Şubat 2017; 16:5:14 >

• Hocam 2015 20binde 1.2 edc icon captur satiyor amcam.yetkili servis bakimli hatasiz cizik orjinal.arac cok temiz fiyat ne olmali sizce hocam?62 veren oldu.ayrica ilgilenen arkadaslar bana pm atabilir. @C E B R A I L

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 15 Şubat 2017; 16:27:22 >
  • 2009 -2010 Mİtsubishi LAncer 1.8 Otomatik - benzinli alıp LPG uyugulatıp 2- 3 sene binme niyetim var...40-42 bin bandında sedan-otomatik ve C - D sınıfı -sorunsuz -sağlam-donanımlı başka seçenek bulamıyorum..mantıklı mı düşüncem? yada tavsiye edebileceğiniz alternatif var mıdır??

birde toyota-corolla mazda- 3- 6 2009-2010 TAM OTOMATİKLER var ama onlar 45 -46 seviyelerinden başlıyor..maceraya girmeden onlara mı yönelsem?
  • 2010 model 110 luk ford connect full paketmiş + olarak üst çita ve yan çita takılı.55 bin km de kazasız sizce max kaç verilmeli?

• Evet dostlar; işten dolayı uzun süredir birşey yazamıyorum kusra bakmayın...
    Geçen ay şirket arabası olarak 2016 tdi DSGli Octavia vermişlerdi. 2 hafta önce arayıp kiralayan şirket geri topluyor diye teslim etirdiler. Neden acaba diye düşünmeme fırsat kalmadan geçici olarak 2015 Passat 1.6 tdi DSG verdiler (trend tabi) kmsi 53 bin civarıydı daha bismillah 1000km yapmadan meşhur DSG'den kötü titreşimler almaya başladım ve bahane uydurup aynen geri teslim ettim.

Satın alacak arkadaşları tekrar ve tekrar uyarıyorum garantisi bitmiş DSGler için 2 kere düşünün lütfen. Özellikle sıkışık trafikte kullanacaksanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

2009 -2010 Mİtsubishi LAncer 1.8 Otomatik - benzinli alıp LPG uyugulatıp 2- 3 sene binme niyetim var...40-42 bin bandında sedan-otomatik ve C - D sınıfı -sorunsuz -sağlam-donanımlı başka seçenek bulamıyorum..mantıklı mı düşüncem? yada tavsiye edebileceğiniz alternatif var mıdır??

birde toyota-corolla mazda- 3- 6 2009-2010 TAM OTOMATİKLER var ama onlar 45 -46 seviyelerinden başlıyor..maceraya girmeden onlara mı yönelsem?

Hocam bol reytingli, yeni açılmış bir konu var burada; vatandaş artık sıfır olsun 2.el olsun alternatiflere yöneliyor: https://forum.donanimhaber.com/piyasa-yukseldi-absurt-araclara-yonelelim--124086251

1.8 deyince zamlı MTVye dikkat edin. 4-6 yaşlar için 1428 lira (yıllık) 7-11 yaş 841 lira (yıllık). Bunun dışında söyleyebileciğim birşey yok çünkü Lancer aman aman problem çıkaran bir araç değil. Yeri yurdu ankara ve İst.da da anlayan ustalar var.1.6 invite 2012-2013 modeller için 50 bin civarı isteniyormuş. Muş diyorum çünkü İzm.de toplasan belki 3 tane Lancer gördüm.

• Cebrail hocam selamlar.arac almayi planliyoruz

#orjinal 65000 kmde

#renault megane 2012 previllage sanruflu

#dizel 105lik beyaz renk.

#arac sigortadan alinmis 47000 tl ve 9000 tl toplam 56000 tl agir hasar kaydi var.

#arac iki araba arasinda kalmis.arka bagaj ve on kaput cikma orjinal parca ile degismis.arabada boya yok.

#sadece on radyator degismis.arac on hava yastiklarini acmis ama tamirle kapattirilmis.

.araca en son 35000 tl diyor.bu arac alinir mi?satarken yine bu fiyata satabilir miyiz bekler miyiz?

Cok acil bir durum.ilgilenirseniz sevinirim

• Hocam 2012 model Astra j 1.3 dizel 65000 km cosmo donanım sağ arka camurlukta boya var bu aracın ederi nedir acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Cebrail hocam selamlar.arac almayi planliyoruz

#orjinal 65000 kmde

#renault megane 2012 previllage sanruflu

#dizel 105lik beyaz renk.

#arac sigortadan alinmis 47000 tl ve 9000 tl toplam 56000 tl agir hasar kaydi var.

#arac iki araba arasinda kalmis.arka bagaj ve on kaput cikma orjinal parca ile degismis.arabada boya yok.

#sadece on radyator degismis.arac on hava yastiklarini acmis ama tamirle kapattirilmis.

.araca en son 35000 tl diyor.bu arac alinir mi?satarken yine bu fiyata satabilir miyiz bekler miyiz?

Cok acil bir durum.ilgilenirseniz sevinirim

doğru mu okudum? 56bin tl hasar kaydı mı var? Bi de üstüne 35 bin lira verecek ha? valla iyimiş

Hocam aklı başında hiç bir sig.eksperi bu aracın pert bedelinin üstünde hasar kaydı vermezdi demek ki daha yeni alındığı yıl kaza yapılmış Başka mantıklı açıklaması yok...Ön hava yastıklarının açılması için radyatörün; motoru sürücü tarafına doğru baskı yaptırması gerekiyor ki bu da aracın ön tarafında hasar bırakmış olma olasılığını kuvvetlendiriyor. Kaportacıya gösterin motor salıncağına bakacaktır ikinci olarakta kapı çıta ve menteşelerini kontrol eder. Bu noktada amaç aracın karoserinin bozulup bozulmadığını anlamak...Her aracın alıcısı satıcısı bulunur ama bunun satışı zor olacak. Bence 2 kere düşünün

• Benim yakin bir akrabam boyle araclari topluyor satiyor.bana da maliyetine veriyor.arac kazayi 2016 agustosta yapmis.fotograflari elimde mevcut.aracin arka bagaj iceri gocmus ve on kaputun ucu da egilmisti.yani buyuk bir hasar gibi durmuyor ama gostermeliyiz illaki.ben kasko degerini kontrol ettim yani kasko degeri 47000 tl.zaten agir hasari aldigi zaman 47000 tl yazmislar.agir hasardan once 9000 tl de hasar kaydi var.yani toplamda 56000 tl. peki 35000 tlye ne diyorsunuz?

• suv lerden hoşlanıyorum Nissan Juke kullanıyorum...

Satım daha az yakın dizel veya tüpe daha uygun bi araç almak istiyorum bütçem 55 bin diyelim..

Araç yüksek olmalı benim için en az 1600 mm 40 kuruş altı yakmalı...

Bekar adamım aile arabasından çok şekilli olmalı...

Ne seçeneklerim olur sizce 2010 model üstü
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Benim yakin bir akrabam boyle araclari topluyor satiyor.bana da maliyetine veriyor.arac kazayi 2016 agustosta yapmis.fotograflari elimde mevcut.aracin arka bagaj iceri gocmus ve on kaputun ucu da egilmisti.yani buyuk bir hasar gibi durmuyor ama gostermeliyiz illaki.ben kasko degerini kontrol ettim yani kasko degeri 47000 tl.zaten agir hasari aldigi zaman 47000 tl yazmislar.agir hasardan once 9000 tl de hasar kaydi var.yani toplamda 56000 tl. peki 35000 tlye ne diyorsunuz?

Ben yanlış anlamışım. Ama tek seferde 47 bin lira sigorta şirketinin ödemesi açısından hala çok yüksek. Pert için gereken %70 hasar oranı tutmasa dahi, kasko değerine yakın masraf çıkınca hurdaya ayırıp genelde çıkmaya satıyorlar. Bazen de tamir ettirip trafiğe geri sokulabiliyor. Herneyse gösterdikten sonra kararı verin, araç aman aman kaçırılmayacak gibi değil. temizi 48.5 en fazla 50 arası eder. Karar sizin...

• Hocam 60 bine kadar dizel otomatik ne önerirsiniz.

• Arkadaşlar şuraya ilan koyduk. Avensis ile ilgilenen olursa yardımcı olurum. Aracı bizzat biliyorum ve kullandım. Alıcı niyetiyle sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-135.000-km-de-servis-bakimli-gumus-avensis-401809075/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar şuraya ilan koyduk. Avensis ile ilgilenen olursa yardımcı olurum. Aracı bizzat biliyorum ve kullandım. Alıcı niyetiyle sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-135.000-km-de-servis-bakimli-gumus-avensis-401809075/detay

Hayırlı satışlar, temiz görünüyor... fiyat biraz şey olucak sanırım...

• Honda civic

2006 model

Otomatik fd6 kasa dream paket

115.000km

2 parça değişen etek altı boya var. Kaput tavan bagaj orj.

Lpg li

Ne kadar eder??

• Hocam hayırlı akşamlar. Bende 2006 ford focus 1.6 tdci trend var. Ay tozu gri renginde. Araç 175000 km. de ön kaput boyalı geri kalan yerler orjinal boya değişim yok. Lastikleri filan hep yeni. Bir masrafı yok. Satacak ne kadar fiyat istemeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar şuraya ilan koyduk. Avensis ile ilgilenen olursa yardımcı olurum. Aracı bizzat biliyorum ve kullandım. Alıcı niyetiyle sorusu olan varsa memnuniyetle cevaplarım.

Hayırlı satışlar, temiz görünüyor... fiyat biraz şey olucak sanırım...

Ney olacak hocam? Kaça kadar inelim?

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.