Şimdi Ara

2. el Macbook Pro almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

mac air kullanıcısıyım çok beğendim ve artık bana yavaş gelmeye başladı. bende elimden çıkarıp artık proya geçmek istiyorum.

fakat gördüğüm üzere mac prolarda pil devirleri 300-400 den aşağı çok az olanlarında fiyatları çok uçuk desem yeridir.

pil devri kaça kadar kabul edilebilir düzeyde olmalı?

hangi model hangi mac proyu hangi fiyat aralığına kadar önerirsiniz?

• Uzun süre kullanmak istiyorsanız early 2015 modeli veya üstüne yönelmenizi tavsiye ederim çünkü bu modellerde force touch özelliği mevcut ve kullanım da çok kolaylık sağlıyor. Batarya konusunda apple 1000 döngüden sonra değişim öneriyor yani değiştirilebilir olduğu için döngü benim görüşüme göre çok önemli değil ancak 500 ün altında olması uzun sure kullanım açısından kolaylık sağlar. Bir diğer önemli etken hafıza bence 256gb ssd olan modellerden bakmaya başlayın çünkü ilerde ikinci bir işletim sistemi kurmak isteyebilirsiniz 128 yetersiz kalır . Fiyat olarak ikinci elde değişik fiyatlar var 256 gb için konuşursak 3800-4500 arası temizliğine göre verilebilecek rakamlardır 128 için ise 3200-3800 diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoNsE -- 10 Haziran 2018; 18:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.