Şimdi Ara

2. el ekran kartı önerisi .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 800-850 tl gibi bir nakit param var , 2. el daha çok oyun ve performans odakli bir ekran kartı önerebilir misiniz ? Sifir gidip rx560 veya Gtx1050 ye o paralari vermek istemiyorum çünkü o paraları kesinlikle hak etmiyorlar , önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim .

Edit : Arkadaşlar yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim , 850 TL gibi bir naktim vardı üzerine biraz daha ekleyip 1165TL ye Asus Dual GTX1060 3G modelini satın aldım . 17.10.2017 tarihinde alinmiş test ederek ve garanti bantlarını inceleyerek satın aldım . Satın aldiğim kisi ürünün faturasını malesef bulamamamış fakat seri numarasını girerek ÇizgiElektronikten garanti kontrolü yaptım Şimdilik bir sorun yok gibi yardımcı olan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizffren13 -- 14 Mayıs 2018; 19:29:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gtx 970 kovala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Önerin için çok teşekkür ederim , bir arkadaşa Gtx770 almıştık korkunç bir ısı sorunu yaşamıştı , 970 te oyle kronik bir sorun var mı ? Uzun vadede arıza çıkartır mı ?

• sizffren13 kullanıcısına yanıt
    Ben yazın ikinci el garantisiz strix 970 ı 650 liraya almıstım.Coil whine sorunu var.Bu sorun yeni kartlarda bile olabiliyor.Yükte cızırtı yapıyor.Ama inan sese acayip takıntılı biri olarak çok sorun etmiyorum.Kart default fan profilinde bu cızırtıyı bastırıyor.Cızırtının karta bir zararı yok.Gtx 1060 a çok yakın performans alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050 ti alırsan seni üzmez
  • hrstcrt kullanıcısına yanıt
    hocam millet kafayı yemiş 4 5 aylık kartlara 1000 1100 tl istiyor . Tamam şuan piyasada güncel , oyunlarda uzmeyecek , bütçe dostu kart ama milletin istediği paralar çok . 1100 ona vereceğime biraz daha sıkarım kendimi , 1300 e 1400 e Gtx1060 alirim .

• miningciler sağolsun böyle bir durum var ama ikinci elde 1000 lira altına bulabilirsin bence 1050 ti ı tdp olarak guzel bir kart orta karar overclockla güzel performans alıyorsun 970 gibi canavar gibi elektrik harcayıp ısınmıyor yıne senın tercıgın tabi ne kadar güncel olursa bence o kadar iyi.
  • sizffren13 kullanıcısına yanıt
    Yok ben kullanıyorum 0 ısı ve arıza çıkarmadı 4 yıldan beri

Hafta içi İstanbul'a geçicem , Bursa ' da millet fiyat konusunda kafayı yemiş gibi . Tek umudum İstanbul , bulabilirsem garantili bi 1050ti hemen alıcam bulamazsam , ben bu sinirle gider konsol alırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: SmashDoctor

Yok ben kullanıyorum 0 ısı ve arıza çıkarmadı 4 yıldan beri
    bende 2003den berı bga basında calısıyorum kac tane 1050 tı kactane 970 reballıng ıslemını yaptıgımı bılıyorum hocam kullanım yogunlugu kasa ıcı havalandırma toz cok buyuk etmenler bırde tabıkı sans.
    Aynen öyle ama asusun soğutması diğerlerine göre daha iyi.

• 1050 ti indirim kovalarsan sıfırını bulabilirsin daha 2017 sonu 580 TL'ye alınabiliyordu.
    Bide hocam xbox 360ı ısı tabancasıyla kurtarabilirmiyiz

• Hayır bgaya girmezse uzun soluklu bı onarım olmaz tersine daha fazla zarara neden olue

Hocam bir ekran kartinin işlem gördüğünü en basit yöntemle nasıl anlariz ? İlk başta vida kısmına bakıyorum , etiketi üzerindemi diye daha sonra vida kisımlarında tornavida ezigi varmı diye kontrol ediyorum aklima başka da birşey gelmiyor . Bu işlerin içinde biri olarak sizlerinde fikrini almak isterim .

• Ekran kartının üzerinde flux kalıntısı kalır ince parlak bir jel gibi görünür ve chipsetin gpunun yanındaki silikonlar olmaz dört köşesinde silikon olur işlem görmemiş ekran kartinin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.