Şimdi Ara

2 BİN -3 BİN TL SERMAYE İLE ÇOK KÜÇÜK ÇAPLI TİCARET

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
18.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar bu para ile niyet bile çekilmez ama küçük çaplı al-sat yapılır diye düşünüyorum. tecrübesi veya önerisi olanlar lütfen paylaşsın.

• Köseyi dönek istiyorsan UNUT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kristalwolf

Köseyi dönek istiyorsan UNUT

yok hocam köşe zaten öyle dönülmez. ben mesela 300 tl ye telefon alıp 400 e satarak 100 tl kazanma peşindeyim. bunun gibi fikirler.
  • bimden bilmem kaç tane su al satcılar geliyorrrr
  • 2 li opsiyonlara girmeni öneririm. Minumun 25tl.eğer o kadar veremem dersen bitcoin(sanal para) ile 1.5-2 lira arasında küçük küçük oynayabilirsin.Bi araştır.bitcoin hakkında master yaptım sorun olursa sor

• quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

bimden bilmem kaç tane su al satcılar geliyorrrr

dalga geçme hocam aslında güzel fikir ama zaten çalışıyorum su satmaya vakit yok.
  • Bim Suculari gelmeden

• Ciddi soluyorum pazarlara gidip don atlet satabilirsin 1 veya 2 lira kar edersin bi atletten falan yavas yavas buyursun belki

Batarsan ama karismam

• Dediğim gibi 2 li opsyonlar hem getirisi yüksek hem daha cok kazanç var

• quote:

Dediğim gibi 2 li opsyonlar hem getirisi yüksek hem daha cok kazanç var

nasıl oluyor o işler hocam kısaca bir özetlermisin?
  • Ticaret işine zaman sabır ve emek gerekir. Eğer zamanım yok falan diyorsan ticaret senin aradığın alan değil.
  • 2 li opsiyon demek bir para biriminin 1dakikaliğına,5dk,10,30,60... gibi süreçler baslangıc seviyesinden düşüp veya yükseliceğini tahmin etmek.eğer tutarsa her türlü kazanıcaksın.tl cinsinden en az 25 tl,bitcoin ile 1.5 tl ile oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahqum17 -- 26 Ekim 2015; 1:28:21 >
  • az para çok para yoktur. yaptığın iş kazandığın paraya değecekmi değmeyecekmi önemli olan soru bu. az para çok para muhabbeti burda başlar. 1 lira az paramı ? ne için az para ?
    yapacağın işi kimse seçemez sen seçersin. ben sana burdan halden 1 kasa hamsi al kilosunu 10 liradan sat desem bu hiçbirşey değiştirmez muhtemelen batarsın. nerde yaşıyosun ne iş yapabilirsin hiçbirşey bilmiyoruz.
    dışarı çık etrafına bak eksik birşey belirle. burda bu olsa giderdi dediğin. önerim başlangıçta riske girme beklesede bozulmayan çürümeyen bi ürünle başla. satamadığında elden kolay çıkarabileceğin bi ürün olursa dahada iyi olur.
    bu meseleler burda bitmez uzun uzun konuşulur eğer cidden bu işlere gireceksen takıldığın yerlerde bana sorabilirsin özelden bana ulaşabilirsin
  • Aslında sudada güzel para var 3000 tane su alsan 55 krstan 1 tl ye satsan 0.45x3000=1350 tl kar.

3-4 sene önce efes harabalerinde 1.5 ltlik suya 5 lira para vermiştim hala çok kötü koyuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

az para çok para yoktur. yaptığın iş kazandığın paraya değecekmi değmeyecekmi önemli olan soru bu. az para çok para muhabbeti burda başlar. 1 lira az paramı ? ne için az para ?
    yapacağın işi kimse seçemez sen seçersin. ben sana burdan halden 1 kasa hamsi al kilosunu 10 liradan sat desem bu hiçbirşey değiştirmez muhtemelen batarsın. nerde yaşıyosun ne iş yapabilirsin hiçbirşey bilmiyoruz.
    dışarı çık etrafına bak eksik birşey belirle. burda bu olsa giderdi dediğin. önerim başlangıçta riske girme beklesede bozulmayan çürümeyen bi ürünle başla. satamadığında elden kolay çıkarabileceğin bi ürün olursa dahada iyi olur.
    bu meseleler burda bitmez uzun uzun konuşulur eğer cidden bu işlere gireceksen takıldığın yerlerde bana sorabilirsin özelden bana ulaşabilirsin

Hocam oncelikle dikkan acmak vs. Gibi bir dusuncem yok istanbulda yasiyorum. Sermayem cok az.suan calisiyorum. Amacim ayda 400-500 tl ek gelir saglamak. Tesekkurler.

• quote:

Aslında sudada güzel para var 3000 tane su alsan 55 krstan 1 tl ye satsan 0.45x3000=1350 tl kar.

3-4 sene önce efes harabalerinde 1.5 ltlik suya 5 lira para vermiştim hala çok kötü koyuyo

O isi yapmak icin vaktim yok hocam.malesef.

• Pot al katta sat.
  • Pazar yap bence. +5 cleaver al +7,+8 bas sat.
  • Çin'den ucuza telefon kılıfı veya takı tarzı ürünler alıp satabilirsin. Ama insanlara Nasıl ulaşırsın orasını bilemem. Detaylı araştırma ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Çin'den ucuza telefon kılıfı veya takı tarzı ürünler alıp satabilirsin. Ama insanlara Nasıl ulaşırsın orasını bilemem. Detaylı araştırma ister.

Fena fikir degil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.