Şimdi Ara

2 Bayan Yanina Eve Çikmak? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
7
Favori
5.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fernando!

Bu konunun benzeri daha öncede açıldı.. Sakın diyeyim.. Erkek erkeğe konuşulacak şeyler vardır ya da tek başına konuşulabilecek rahat edilebilecek.. Ayrıca ev her vakit parfüm kokabilir, tuvalette bir kıl görsünler yakarlar.. Ayrıca ayaklarına oje sürerken senden pamuk isteme ihtimalleri var

Aslinda ben eve yatmadan yatmaya giden bir adamim ama bu dediklerin oluyor mu gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  2 Bayan Yanina Eve Çikmak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoGKaTa -- 28 Aralık 2012; 21:44:06 >
  • rahat mıçamazsın

• 2011 bmw 3.20i coupe white
    iPhone 5 16gb Black
    New iPad 16gb White niye istedikleri belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRoGKaTa

2 Bayan Yanina Eve Çikmak?

İlk resim daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomassee -- 28 Aralık 2012; 21:50:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

2011 bmw 3.20i coupe white
    iPhone 5 16gb Black
    New iPad 16gb White niye istedikleri belli

Kira sorun degil. Onemli olan esya vs ile ugrasmadan hizlica is yerime yakin bir daireye cikmak.

• Bülent arınç'ın dediği gibi herkesin aklı uçkurunda.
    Gerçekten samimi arkadaşlarınsa taşın kim ne derse desin.
  • Bende daha once kaldim ayri ayri iki bayanla ev tuttuk, tabiki amac kira ve vs masraflarindan kurtulmak, benim genis cevrem vardi ve arkadaslarim sikca gelirlerdi, onunda arkadaslari vardi ve gelirlerdi herkes kendi odasinda toplanip icerdi vs.. Daha sonra ben bu hatun ayni evde kaldigim icin ev temiz olsun diye evi surekli temizlik yapmaya basladim baktim bizimkisi aksam gece yarilarina kadar barlarda surda burda, cogunlukla birlikte vakit gecirirdik bende gec gelirdim, genellikle icmek icin evde arkdaslarla toplanirdik surekli, kisa bir sure sonra onun arkdaslari (erkek ve kiz) hep birlikte oturmya basladik, ama aramizda bir sogukluk vardi sanki kizlar cikarlari dogrultusunda daha cok calisyor ve bencillkleri daha coktu, yok hic gozum yoktu onda zaten istesem cevremde bulabiliyordum bir kiz arkadas bizimkisi daha cok mantikli bir sekilde evi paylasmak ve zorluklari gidermekti! Bir yerden sonra sikilmaya basliyorsun, erkek gibi diiller bende daha serbest olmayi isteyen biriyim, hele birde erkek ark bulunca veya eve getirince icten sikiliyorsun!!!

Ozetle; kesinlike eger sevgilin dillse bu evine cikacagin kimse bende sana tavsiye git kendin cek yukunu!!!!

• quote:

• belli bi yerden sonra sıkar,kızlarla zor anlasırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

quote:

Bu konunun benzeri daha öncede açıldı.. Sakın diyeyim.. Erkek erkeğe konuşulacak şeyler vardır ya da tek başına konuşulabilecek rahat edilebilecek.. Ayrıca ev her vakit parfüm kokabilir, tuvalette bir kıl görsünler yakarlar.. Ayrıca ayaklarına oje sürerken senden pamuk isteme ihtimalleri var

Aslinda ben eve yatmadan yatmaya giden bir adamim ama bu dediklerin oluyor mu gercekten

Bunları öngörmek lazım, ilerde büyük sorun olabilir yatmadan yatmaya gitsen bile yine belli vakitler evde olacaksın.. Bu kadar kolay zannetme, sende kararsız kalmışsın en ufak sorunda keşke gelmeseydim diyebilirsin ne bileyim.. Öğrenci evi falan da tutabilirsiniz ya da metrobüsle ulaşılabilecek yakın yerlerde bir ev..

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

İlk resim daha iyiydi

O tam uymuyordu komuya

• [simage]www.albideburdanyak.com/wp-content/uploads/2012/12/bv13p-1.gif [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 28 Aralık 2012; 21:57:19 >
  • Şöyle bir düşündümde benim böyle arkadaşlarım olsa çıkardım
    Kira ucuza gelir, eşya zaten varmış, mahalle baskısı olayı geride kaldı kimse kimseyi tınlamıyor..
  • quote:

quote:

quote:

Bunları öngörmek lazım, ilerde büyük sorun olabilir yatmadan yatmaya gitsen bile yine belli vakitler evde olacaksın.. Bu kadar kolay zannetme, sende kararsız kalmışsın en ufak sorunda keşke gelmeseydim diyebilirsin ne bileyim.. Öğrenci evi falan da tutabilirsiniz ya da metrobüsle ulaşılabilecek yakın yerlerde bir ev..

hocam bayan arkadaşlarla kalmak belki hoş görünebilir ama ne kadar rahat olamayacağını bir hayal et

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

quote:

quote:

hocam bayan arkadaşlarla kalmak belki hoş görünebilir ama ne kadar rahat olamayacağını bir hayal et

Ben de acaba tam tersi daha mi rahat olabilirim diyorum? Yemek yapan var, yerlerde corap don yok. Temiz kokular vs.

Okul ve is zamanlari hep 1 erkek arkadasla yasadigim icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EugeneWithAxe

Ben olsam rahat yaşayamazdım... Ben hiç zaman farketmeksizin , aniden hiç beklenmedik bi anda osuran birisiyim yani ben olsam kızların içinde yapamazdım yani kısacası rahat yaşayamazdım sonra bunun evin belirli köşelerine fırlatılan kullanılmış çorap olayı var sonra tuvalette gümbür gümbür sıçma olayı var.... Olmaz bence kendini yakma.

istemsizce güldüm
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: EugeneWithAxe

Ben olsam rahat yaşayamazdım... Ben hiç zaman farketmeksizin , aniden hiç beklenmedik bi anda osuran birisiyim yani ben olsam kızların içinde yapamazdım yani kısacası rahat yaşayamazdım sonra bunun evin belirli köşelerine fırlatılan kullanılmış çorap olayı var sonra tuvalette gümbür gümbür sıçma olayı var.... Olmaz bence kendini yakma.

Hacı sinsice yap o zaman sessiz ve ölümcül olsun
  • Çıkma hocam kızlarla anlaşmak baya zor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.