Şimdi Ara

09.09.2024 - Vodafone'da 60 GB 387 TL / 10 GB 173 TL / 20 GB 191 TL / 30 GB 285 TL - BELİRLİ İLLERDE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
10
Favori
9.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi illerde geçerli?

• devlet sırrı mübarek :) adı belli değil ,iller belli değil ...

• bunlar yeni gelenler için mi

• 50 tl daha verip 10 gb fazla almak ve hiz cekim olarak turkcelli tercih etmek daha mantikli gibi
  • Illere gore kampanyayi ilk kez duydum :)
  • tyll kullanıcısına yanıt

Güncel tarifeler bu şekilde. Direkt Vodafone ana sayfasında bile çıkıyor ve online başvuru da açık ama şehre özel olduğu için büyük ihtimalle sadece belli şehirlerden bağlananların tarifeyi gördüğü bir sistem kurmuşlardır.

09.09.2024 - Vodafone'da 60 GB 387 TL / 10 GB 173 TL / 20 GB 191 TL / 30 GB 285 TL - BELİRLİ İLLERDE
  • 55superx 5 kullanıcısına yanıt
    hocam başvuru sayfasında bu tarife seçiliyken link atabilir misiniz? kişisel bilgileriniz olmadan.

koskoca vodafone onu ayarlamıştır herhalde diyeceksiniz ama vodafone bu. ayarlayamamıştır
  • 1 ay önce biz 30 gb yi 320 liraya aldık , bizim günahımız neydi , haram zehir zıkkım olsun , tüketici hakem heyetine başvurdum ama sonuç çıkacağını sanmıyorum
  • Dün online olarak başvurmayı denedim il bazında olduğu için basvurum yarida kaldı, az önce aradılar 60 gb lik pakete hattımı taşıdım. Sim kartı yarın gelecek, verdiğim adres kampanya illeri dışında bir il. Demekki isteyince yapılıyormuş.
  • Nasıl başvuracağız buna hiçbir yerde göremedim?

• ubah U kullanıcısına yanıt
    www.vodafone.com.tr
    Numara Taşıma & Hat Taşıma ve Yeni Hat Fiyatları | Vodafone
    https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt

Bağlantıda kampanya görünmüyor, en azından benim için.

Hocam biraz daha detaylı anlatır mısınız bende yapmak istiyorumda belirli illerde değilim.

• Az önce denedim arkadaşlar bende de görünmüyor şuan, sanırım sınırlı abone alıyorlar.

Hocam vodafonenin anasayfasına girince banner'de gözüküyor hâlâ ama Tarifeleri İncele'ye basınca normal Tarifelere atıyor. Orda yazan paketler gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız yarım kaldı sonra aradılar falan dediniz?

• dün sadece 30gb ye kadar gözüküyordu, bugün tamamen kaybolmuş. sadece banner gözüküyor

• Manisa'da ikamet ediyorum. Siteye girince teklifler gözüküyor ama tıklayınca gözükmüyor. Bende bayiyi arayıp bu teklfileri yapıp yapamadıklarını sordum. 'Evet yapabiliyoruz gelin halledelim' dediler. Bilginiz olsun arkadaşlar. Online gözükmese bile bayiye gidip sorun. Muhtemelen yaparlar
  • YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, ben de Manisada birkaç bayiyi aradım fakat olumsuz cevap aldım. Siz hangi bayi ile iletişime geçmiştiniz acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • borakocapinar B kullanıcısına yanıt

"vodafone extra gsm manisa" yazın en başta çıkan bayiiyi arayıp sorun hocam ben orayla görüştüm yapıyoruz dediler. Ama bizzat bayiye gitmedim bilginiz olsun.

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, yarın arayacağım. Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.