Şimdi Ara

2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
3.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 9 Mart 2021; 12:30:39 >

• bu takviye gıdaların çoğu bana keriz silkleme operasyonu gibi geliyor. sanmayın ki hiç kullanmadım;htp5,yumurta kabuğu zarı kapsülü,b12 dil altı sıkma sprey,magnezyum 5 çeşidi, 5milyon probiyotik bilmem nesi vs vs vs çinko selenyum d vitamini falan saymadım bile. hiçbir etkisi mi olmaz yahu? zerre değişen bir şey olmadı. sanırım tek mucizevi besin dışardan alınan büyüme hormonu. ultra zenginlerde büyüme hormonu takıntısı var dışardan alınan ama hiçbirinin c vitamini yuttugunu görmedim daha.

Bunlara mantikli bi kaynak gosterebilirsen cok sevinirim. Posta gazetesi olmasin yalnız. Ya da benim enişte kullanmıştı onun prostatı iyileşti gibi.

Ben bu namussuzu bir ara Türkiye'de üretmeyi de düşündüm. Bu alg cinsi meretin tek özelliği kuru ağırlığın yüksek miktar protein içermesi. Gram başına protein uretim maliyeti etten cok daha ucuz. Yani 100 grami 50-100 tl edecek bisey değil. Burdakilere tavsiyem vitamini pazardan aldığınız yesil gıdalardan alın. Yeterli olur. Sanayide çorbalara ve hayvan yemlerine katılıyor. Bilinen bi numarası yok.

• Ne olduğunu merak edenler için;

Spirulina, besin takviyesi olarak kullanılan mavi-yeşil bir alg türüdür. Yüksek oranda protein, doğal demir, B vitamini, ve beta karoten dahil birçok vitamin ve mineral içerir. Antioksidanlar, esansiyel amino asitler, klorofil ve phycocyanobilin (fikosiyanin) içeren spirulina, vegan diyetlerinde yaygın olarak yer alır. Bilimsel çalışmalar spirulinanın pek çok hastalığa iyi geldiğini, antikanser, antiviral ve antialerjik etkilere sahip olabileceğini göstermektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Ne olduğunu merak edenler için;

Spirulina, besin takviyesi olarak kullanılan mavi-yeşil bir alg türüdür. Yüksek oranda protein, doğal demir, B vitamini, ve beta karoten dahil birçok vitamin ve mineral içerir. Antioksidanlar, esansiyel amino asitler, klorofil ve phycocyanobilin (fikosiyanin) içeren spirulina, vegan diyetlerinde yaygın olarak yer alır. Bilimsel çalışmalar spirulinanın pek çok hastalığa iyi geldiğini, antikanser, antiviral ve antialerjik etkilere sahip olabileceğini göstermektedir.

Ayrıca

Spirulinanın Faydaları

-İnsülin seviyesini dengeler kan şekerini düzenler.

-Yüksek Antioksidan özelliğiyle karaciğer ve beyin sağlığına iyi gelir.

-A vitamini açısından zengin olduğu için göz sağlığına iyi gelir.

-Bitkisel bir prebiyotiktir bağırsak florasını düzenler.

-Mavi Spirulina Fikosiyanin (Phycocyanin) içerdiğinden eklem ağrısı ve kemik erimesine iyi gelir.

-Yüksek Demir ve B12 içerdiği için anemiyi önler.

-%100 vegandır sindirimi kolaylaştırır.

-Ağır metalleri temizler ve hafızayı kuvvetlendirir.

-Hamileler için folik asit kaynağıdır.

-Oksitosin hormonu salgılayarak Emziren annelerde süt arttırır.

-TNF4 üretimini arttırır kanser hücrelerini yok eder.

-Anti Aging özelliği sayesinde yaşlanmayı geciktirir.

-SP6 faktörünü arttırarak kan dolaşımı rahatlatır tansiyonu düzenler.

-Oksitosini arttırması ve içerdiği Çinko sayesinde Sperm kalitesini ve miktarını arttırır.

• yosun tozu

• ambalajı tam bebek deterjanı ambalajı olmuş

• Bu toz nasıl tüketiliyor peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Bu toz nasıl tüketiliyor peki?

2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK!

Arkasında yazmakta ölçekte geliyor. Ben bir kase yoğurtta tüketiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 9 Mart 2021; 14:5:33 >
  • ben de ne zamandır başlamak istiyordum. fiyat güzel gibi. teşekkürler.

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt

Yarısının mekanizmasını bilmediğine eminim . aktar paylaşımı gibi herşeye iyi geliyor resmen 2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK!  bunların neredeyse hepsi nohutta da var, o zaman nohut da tüm bunlara iyi gelir mi 2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK! 

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8152

Yarısının mekanizmasını bilmediğine eminim . aktar paylaşımı gibi herşeye iyi geliyor resmen   bunların neredeyse hepsi nohutta da var, o zaman nohut da tüm bunlara iyi gelir mi  

Gelir sanırım. 2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK!  Şu aralar zaten evden çalışıyorum iyice abur cubur abandık kilo vermeye bire bir 2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK! 

• NASA , astronotlara bu gıdadan yediriyor diye okumuştum...ama bunun en kaliteli olanı hawaiian diye bir marka ...ABD orijinli bir firma... ülkemizde de ege üniversitesinin spirulina tozu üretimi var ...yerli olsun derseniz ege üniversitesine guvenebilirsiniz...ama en iyisi Hawaiian...ama piyasası diğerlerine oranla yüksek... Kalitem bu diyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyerovitch -- 9 Mart 2021; 14:47:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyerovitch

NASA , astronotlara bu gıdadan yediriyor diye okumuştum...ama bunun en kaliteli olanı hawaiian diye bir marka ...ABD orijinli bir firma... ülkemizde de ege üniversitesinin spirulina tozu üretimi var ...yerli olsun derseniz ege üniversitesine guvenebilirsiniz...ama en iyisi Hawaiian...ama piyasası diğerlerine oranla yüksek... Kalitem bu diyor ...

Baktığım kadarıyla bu firma İzmirde devasa bir arazide üretim yapıyor. Amerikan üründe ne olduğunu nerden biliyoruz. Bence doğrusu yerli üretim kullanmak.

• Ben uzun süredir bu konuyu takip ediyorum. Özellikle çin ürünleri baya dandik.

Bunlar iyi gibi duruyor.

Sonuçta yerli olanı tercih etmek en doğrusu2 Adet Spirulina Tozu 110,90 TL - SICAK! 

• Firma nasıl firma? Yorum yok, yeni mi gelmiş mağazaya? Sadece spiriiluna dışında başka ürünü yok

• Ura bu nasıl bir ürün he yedikten sonra açlık maçlık galmadı, adamlar yapmış ürünü protein oranıda gayet yerinde sipariş verdim hemen geldi sipariş edecek arkadaşlara güvenle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Firma nasıl firma? Yorum yok, yeni mi gelmiş mağazaya? Sadece spiriiluna dışında başka ürünü yok

Pazar yerlerine yeni girmişler sanırım. Sitesinden almıştım ben analiz sonuçları sertifikalar felan bulunmakta sitesinde her şeyi paylaşmışlar İzmir de bir yerde

• Bunın asıl işlevi vücutta ağır metalleri bağlayıp atması aslında. Diğer faydaları da arkadaşlar yazmış zaten :)
    Herhangi bir sağlık sorunu olmayan kullansa ne faydası olur bilmiyorum ama ağır metale maruz kaldığını düşünen varsa daha akıllıca kullanım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğal olmayan hiçbirşey inasan vücuduna sokulmamalıdır ama zaten vücudumuz kimyasal çöplüğe dönmüş durumda.

• bu takviye gıdaların çoğu bana keriz silkleme operasyonu gibi geliyor. sanmayın ki hiç kullanmadım;htp5,yumurta kabuğu zarı kapsülü,b12 dil altı sıkma sprey,magnezyum 5 çeşidi, 5milyon probiyotik bilmem nesi vs vs vs çinko selenyum d vitamini falan saymadım bile. hiçbir etkisi mi olmaz yahu? zerre değişen bir şey olmadı. sanırım tek mucizevi besin dışardan alınan büyüme hormonu. ultra zenginlerde büyüme hormonu takıntısı var dışardan alınan ama hiçbirinin c vitamini yuttugunu görmedim daha.

• balıklar için 10 numara bir ürün.

burda daha ucuz bence burdan alın:

https://www.ozelyem.com/tropical-spirulina-super-forte-chips-100-gr

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.