Şimdi Ara

2 adet optik gözlük çerçevesi ve camları 1200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceden tanıdık bir gözlükçü vardı oradan gözlük alıyordum ancak işi bıraktığı için dün Atasun optik mağazasına gittim eşim ve kendime gözlük baktık kendim 3.50 miyop um esimin bir gözü 5.50 miyop diğeri 2.50 . İki çerçeve baktık 500tl ediyor camları çerçeveden daha pahalı 349 TL bir çift diğeri 300 TL ekstra yeşil ışık güneş ışığı korumalı olunca 50 şer TL daha cama ekliyorlar daha uygun bulunabilecek yerler varmıdır . Opmar Optike de gittik orasının fiyatlarıni hiç yazmıyorum aşırı ucuktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1200 dedigini baska yerde 900 alırsın

• Gayet normal hocam. Ben kaç sene önce bir adet gözlük ve 2 camı 900 liraya almıştım. Birkaç ay önce de anneme gözlük aldık 2500 lira cam çerçeve. Bir de ben güneş gözlüğü aldım o da 1200'den 600'e düşmüştü sıcak fırsat dedim aldım.

Annemin gözlüğü: Tom Ford

Benim önceden alınmış gözlüğüm: TAG Heuer

Güneş gözlüğüm: Marc Jacobs

Not: markaları fikir vermesi açısından yazdım

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    900 tl = normal fiyat
    annesi bile tom ford takılıyor

tabii tabii kardeş hiç hava atar mısın inandık zaten sana değil mi beyler inanmayan var mı
  • çizdir kurtul çok rahat bişey şöyle etrafa baktım şimdi iyi ki yaptırmışım

• Sokak başında bı optikci var oda geçen camları değiştirirken kazık attı ne yapacam bilemedim işin açıkçası 1200tl bana göre fazla geliyor mesajlar için teşekkür ederim İstanbul içi ucuz bildiğiniz yerler varsa tavsiye alabilirim gider bakarım en azından fikrim olur fiyat konusunda

• Cebimizde dünyaya ulaşabileceğimiz, içinde milyonlarca transistör bulunan mikro boyuta sahip çipleri bulunduran cep telefonu bile bu fiyatlara bulunuyor. Bu cam neden bu kadar pahalı anlamıyorum, bu kadar mı zor bu camon üretimi

• Bornova merkezde( ortalama-ortalama ustu bir semt izmirde) iki cami 50 tp ye taktirdom optikciye. O malum yesil olandan.

2 cesidi varmis iste benim taktirdigim isigi yuzde 40 kiriyormus oburkusu yuzde 80 kiriyormus 480 den 200 e dustu oburu de dedi. Ne dustuyse 200 lira iste.

Cercevede sinir yok. Onceki cercevemi su an da hala kullaniyorum aktif 150 lira civarina almistim alti acik kenarlari plastik keyifli bir cerceve spor tarzda.

Atasun optik malum turuncu oradan da anlarsiniz hollandanin yuzde 51i bolgesel optikcilerden 300 lira civari cam cercere cok cok rahat halledebileceginize inaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakma ama OHA ! ÇÜŞ

1200 nedir ? Ya siz çerçeve olarak tiki tikisiniz şöyle olsun böyle olsun diyorsunuz, yada saçma sapan fiyatla cam satmaya çalışmışlar. 600 TL nedir kişi başı ??

2500 TL'ye göz çiziliyor " GÖZ ÇİZİLİYOR AMELİYAT YANİ"

Git ölçtür kardeşim uygunsa çizdir. Kırılır kirlenir derdine son ver.
  • Gayet normal fiyat. Orta halli bir cerceve bu fiyatlarda. Dahada indirebilirsiniz tabiki fiyati.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

900 tl = normal fiyat
    annesi bile tom ford takılıyor

tabii tabii kardeş hiç hava atar mısın inandık zaten sana değil mi beyler inanmayan var mı

Yok canım o fikir versin diye yazmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Kusura bakma ama OHA ! ÇÜŞ

1200 nedir ? Ya siz çerçeve olarak tiki tikisiniz şöyle olsun böyle olsun diyorsunuz, yada saçma sapan fiyatla cam satmaya çalışmışlar. 600 TL nedir kişi başı ??

Gozlerimiz in derecesi ileri olduğu için inceltme onerili camlar dedi öyle tiki filanda değilim taksitle almayi düşünüyorum zaten

• 1.5 sene kadar once cam cerceve 400₺ ye aldim.

Çerçeve Polo Ralph Lauren.

Başka yerlere de bakın herhangi bir optikcideyseniz pazarliktan cekinmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 27 Mayıs 2017; 14:57:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die4WiN

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Kusura bakma ama OHA ! ÇÜŞ

Gozlerimiz in derecesi ileri olduğu için inceltme onerili camlar dedi öyle tiki filanda değilim taksitle almayi düşünüyorum zaten

15 yıl 4.5 numara gözlükle dolaştım. Tabi ki biliyorum kavanozu 1.00 numarasına indirme tekniğini. Bu arada o yeşil olayı da çok faydalı.

Özetle çok pahalı. Yada "taksitle" gözünü çizdir kardeşim (:

• valla, 11. sınıfta 50 liraya aldıydık benim gözlükleri hala duruyor.
    bi camın altı hafif kırıldı ama olsun iş görüyor sonuçta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.