Şimdi Ara

2-8 arası indirdiklere kotaya işlenenler mutlaka baksın /04.05 Güncelleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
8.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir yerde sadece görüntü olarak kullanıma eklendiğini, AKK sayımını etkilemediğini okumuştum o saatlerde. Yani sayıyormuş ama AKK'yi etkilemiyormuş. Deneyen varsa yazsın.
  • Arkadaşlar ben TTnet ile görüştüm. Kotanızdan sayıyoruz ama siz orda yazanı dikkate almayın o saatlerde kullandığınız kotanızı etkilemiyor dedi. Ve 02-08 arası kullanımın ayrı bir kota sayacı ile gösterilmesi için çalışmalar yapıldığını da söyledi. Ki zaten BTK düzenlemesinde de açıkça yazıyor kotadan sayılmayacağı.

Kafana göre konu açmak yerine 7 sayı ötende sana bilgi verecek insanlarla görüşebilirsin belki bir dahaki sefere
  • LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    Konu benim için değil güzel kardeşim. Ben zaten ne olduğunun az çok farkındayım. Burada herkes 2-8 arası indirdiklerim kotaya işleniyor diye müşteri hizmetlerini ararsa gerçekten oraya işi düşen insanın yardım almasını da geciktirirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türksat yansıtmıyor kotada islenmiyor yeteneksiz iss firmalari normal yansitmalari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Türksat yansıtmıyor kotada islenmiyor yeteneksiz iss firmalari normal yansitmalari

Değer ölçümleri fiberde daha kolay ondan türksatın yapması normal.Adslde 12 saat arayla falan yalan yanlış bilgi ölçümü yapılabiliyor.Ttnette hem fiber hem adsl ortak sistem kullanıyor.

Ama 1 ay içinde akk kotası toplam kullanım olmak üzere iki grafik olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 2 Mayıs 2017; 23:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

quote:

Türksat yansıtmıyor kotada islenmiyor yeteneksiz iss firmalari normal yansitmalari

Değer ölçümleri fiberde daha kolay ondan türksatın yapması normal.Adslde 12 saat arayla falan yalan yanlış bilgi ölçümü yapılabiliyor.Ttnette hem fiber hem adsl ortak sistem kullanıyor.

5 aydır akılları nerdeymis dandik firmalar işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

quote:

5 aydır akılları nerdeymis dandik firmalar işte

Türksat albenisini kaybetti.Akk sonrası ücret isteyen tek firma kablonet.Doğru ücretlendirme için uğraşmışlardır grafiklerle.

Ucunda para olmasa onlar da uğraşmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 2 Mayıs 2017; 23:15:15 >

• LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    konunun açılması gayet yerinde olmuş açan arkadaşa teşekkürler.Bu kadar insan tatmin olmamış olucak ki bu kadar yorum yazılmış ..sen ttnetin açıklamalarından tatmin olmuş olabilirsin biz olmadık senin bildiklerini burdakilerde biliyor; hangi Konuyu açıp açmıycağının uyarısını yapmak sana düşmez forumun adminleri var...

• KISACA ŞU ONLİNE MERKEZDEN NE KADAR İNDİRDİYSEK KOTAYA YANSIMAKTA KAÇ GB İNDİRDİĞİMİZ BİLGİSİ AMA BU SAATLERDE KOTADAN YEMİYOR DURUM BUNDAN İBARET DENİLİYOR
  • olması gereken aynı türk telekomun telefon için verdiği bilgi ekranınında olduğu gibi olması nasıl ki saat 7 den sonra yapılan telefon görüşmeleri kendi paket dakikalarına yansımıyor orada görünmüyorsa internette bu şekilde olucak sorun neden bunu 7 aydır yapmadıkları..?

2-8 arası indirdiklere kotaya işlenenler mutlaka baksın /04.05 Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asılkan -- 3 Mayıs 2017; 0:10:7 >
  • Modality kullanıcısına yanıt
    Saat başı kullanım verisine de gerek yok. O ekranda mevcut sayacın yanına 2-8 arası download ve upload kısmı için ayrı bir alan açacaklar, o dilimde ineni ve gideni orada sayacak.

Bazı arkadaşlar ise kablonet AKK sonrası para talep ediyor demişler. Arkadaşlar yok öyle bir şey... Sınırsız bir tarife kullanıyorsanız sizden AKK sonrası para talep edemezler, kazanılmış hakkın gaspına girer... Haaa... Mevcut paketleri iptal edip kotalıya çevirmiş olabilirler, ama illa ki sınırsız tarifeleri vardır bu adamların... Yıl 2017, kotalı internet dersen gülerler, sonra da elveda derler, 2 ay sonra yalvarırım gel de al'a başlarsın... :)
  • asılkan A kullanıcısına yanıt
    Sorun bence referandum sonrası nasılsa BTK geri adım atar diye güvenmeleri bence... Sonuç da ortada...

Şark kurnazlıklarına dikkat edelim arkadaşlar, çaktırmadan kotasızdan kotalıya döndürenler var ise şikayetlerdeki gibi, şu saate kadar şu hızda ondan sonra ne verirsem bahtına, arada sokuşturulan 3-5 zamlar v.s. hemen BTK'ya şikayet edelim, imza toplayalım, itiraz edelim... Yoksa, sessiz gördü mü acımazlar... Hele ki ellerine böyle bir fırsat geçti, şimdi binbir şark kurnazlığıyla pazarlayıp, mevcut tarifelerdekilere de çaktırmadan ayar çekmeler olacak muhtemelen...

Aman dikkat...
  • Arkadaşlar kotam 150 GB oldu hala hız düşümü yok.
  • Superonline ile gece 02:00 - 08:00 verileri 0mb olarak gösteriyor. Yani superonline tarafında sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-8 arası indirdiklere kotaya işlenenler mutlaka baksın /04.05 Güncelleme

bugün sordum cevap yukarıda ki gibi, bekleyip görelim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.