Şimdi Ara

2.500 civarlarında laptop önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuanda kullandığım laptop

ASUS n56vz

GeForce GT 650M
    Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz
    DDR3 8GB

Laptopumdan memnunum (kısmen) ama değiştirmem gerekiyor elimde olmayan sebeblerden ötürü aradığım laptopta bir kaç önemli kullanım alanı olarak ;

üzerinde saatlerce çalışabileceğim ekran
    oyun olarak genelde konsolda oynasam da wow, diablo 3 , starcraft 2 , hots ,fm 2015 ve storytale tarzında oyunları oynuyorum genelde fps tercih ettiğim için genelde full low görüntü oluyor haliyle şuanda
    ısınma problemi olarak ek klavye kullanıyorum genelde çalışırken bilgisayar üzerinde ama tabi performansı etkileyecek kadar olur,olmaz bilemiyorum

ve son olarak sormak istediğim gerçekten değer mi acaba bu bütçeyle laptop yenilemek her ne kadar zorunda olsam da bir yolunu bulmaya çalışırım çok fazla bir upgrade yapamayacak gibiysem açıkcası teşekkürler...

• 2500 e alacağın cihaz ondan çok da farklı olmayacaktır. ya 1000 tl daha ekle yada değiştirmekten vazgeç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dohdor

Merhaba arkadaşlar şuanda kullandığım laptop

ASUS n56vz

GeForce GT 650M
    Intel(R) Core(TM) i7-3610QM CPU @ 2.30GHz
    DDR3 8GB

Laptopumdan memnunum (kısmen) ama değiştirmem gerekiyor elimde olmayan sebeblerden ötürü aradığım laptopta bir kaç önemli kullanım alanı olarak ;

üzerinde saatlerce çalışabileceğim ekran
    oyun olarak genelde konsolda oynasam da wow, diablo 3 , starcraft 2 , hots ,fm 2015 ve storytale tarzında oyunları oynuyorum genelde fps tercih ettiğim için genelde full low görüntü oluyor haliyle şuanda
    ısınma problemi olarak ek klavye kullanıyorum genelde çalışırken bilgisayar üzerinde ama tabi performansı etkileyecek kadar olur,olmaz bilemiyorum

ve son olarak sormak istediğim gerçekten değer mi acaba bu bütçeyle laptop yenilemek her ne kadar zorunda olsam da bir yolunu bulmaya çalışırım çok fazla bir upgrade yapamayacak gibiysem açıkcası teşekkürler...

Merhaba, cihazınızda bir sorun mu var ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.